Şimdi Ara

LEVEL 50 GÖREVİ###(ELMORAD/KARUS) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
4
Favori
10.019.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu 50 görevi sabır istiyor ben hem kendiminkini (2 kere iki char ım var onlarla) hemde arkadaşımı toplam 3 kere knight online yi dolaştım bütün haritayı kule kule gezdim
  • abi kaç kişi birlikte yapılıyo bu görev. bi ara baktım adamlar 50 60 kişi devirmeye çalışıyorlar. ölüp duruyolardı.
  • ya beyler ben 1. anahtarcının yanındayım ama bana soru sormuyor.??? eslant gatenin ordakine gittim. lvl 50 ama bana anahtarı vermiyor. soruda sormuyor. yanlış bişi yapıyorsam söleyin
  • Beyler 6. nerde? ( Asga town ve goblinlere baktım yoklar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Me®t -- 2 Ağustos 2008; 18:44:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 351nofear

ya beyler ben 1. anahtarcının yanındayım ama bana soru sormuyor.??? eslant gatenin ordakine gittim. lvl 50 ama bana anahtarı vermiyor. soruda sormuyor. yanlış bişi yapıyorsam söleyin

mUhAha adam sana soru sormaz tabi tıklamazsan
  • arkadaşlar bu lvl 50 nin görevinin ne özelliği var.??

• Irkların townlarında 7 tane anahtarcı buluyorsun sorularına doğru cevap verınce sana 14.5m exp veriyor özelliği bu ama şu anda 6.yı bulamıyorum !! El moradım asga town ve goblinlere baktım yok nerde bu !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Me®t -- 2 Ağustos 2008; 18:45:22 >
  • beyler kıımse yapmasın bence 50 gorevını bı ıs yaramıyo onu ılerde yapın 61 de vyea 59 da cok tatlı gelıyo valla o 14.5m xp akıllı oynayın yanı su oyunu ozellıkle worıorlara seslenıyom :)

• öncelikle anahtar görevini başlatan item almak gerekiyormuş. kimse bunu yazmamış. onun için soru sormuyor.
  • Ewt sosyeteye katılıyorum walla 51 görevini 59ken yapıyorsunuz helede tam lvl atlatıcak durumdayken. Bir anda 60 oluyorsunuz ve master tabiki :) walla acayip tatlı geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: MC_ORCUN

SAOLASIN ÇOK İŞİME YARADI.

sen cypherde UnderWolrd demisn ?
  • yaw şu 2.anahtarı bulamadım
    Tyon farm (389.1174)
    Trolls (1282.316)
    Lamias (801.530)

yere baktımda bu Raon House'ı bulamadım ?
  • ya karuslardan 2.anahtarın yerini bilen yok muuuuu
  • El Morad İçin :
    2. Anahtarci Kalluga ile dodo camp arasindaki kulenin arkasindaki ağaçlarin içinde buldum
    3. Aahtarci 1110,682 ( Zombilerin Oldugu Mezarliğin Kapisinin girişinde bilmem ne wariorun sağ tarafinda)
    4. Anahtarci 1603,539 ( Pianadan Cikinca Hemen Sagda, Tyronlara Giderken)
    5. Anahtarci 555,835
    6. Anahtarci Hala Onu Ariyorum :)
    7. Anahtarci 662,677
  • ya 6. anahtarinin yerini soleyebilecek birisi varmi..
  • kimse bilmiyo mu yaw kimse yapmadimi bu gorevi
  • 6. anahtarı bende arıom arkadaşa
  • 6. anahtarcı ya asga townda olur ya da goblınlere gıderken yokus var ya hanı sagda kapı var grellerın oraya ıste ordakı kapının onunde olur baskada 1 yerde olmaz bende 3guın aradım bekledım onu asga townda cıktı gcen gun
  • yok yok yok deli oluyorum bu oyuna yaw
  • 6. yi buldum :)
    Unutmayin her servede yokmus anahtarci ayni anda tek serverde oldugundan her servere bakmaniz gereekiyormus
    SU An 7 yide aldim sabahtan beri bunun icin urasiyorum yaw :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.