Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.004
Cevap
26
Favori
66.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilk sayfada çince twrp ingilizceye nasıl çevirilir yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ceran46 C kullanıcısına yanıt
    Twrp'den yükleyecekseniz dosya isminin önemi yok.

• ALTINBAŞAK kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şekilde olmuyor error diyor install diyip rom dosyasını gösteriyorum bir süre bekleyip hata veriyor bikaç mesaj önce yazdığım hatayı

Arkadaşın dediği gibi, rom dosyanız eksik ya da hatalı inmiş olabilir.Kendi sitesinden indirmeyi deneyin

Ordan da indirdim aynı hatayı veriyor Allahtan yedeği aldım da ordan tekrar 9s e dönebiliyorum

Hocam dosyayı başka bir bilgisayardan indirip telefona atar mısınız?

İki ayrı pc den indirdim yok hatta direk telden indirdim yine yok . 9s teki tek sıkıntım şarj dayanmıyor sırf bu yüzden takıntı oldu bende

O zaman twrp de problem olabilir hocam.İlk mesajda anlattığım şekilde twrp'yi tekrar yükler misiniz?
    Birde 2 şer tane attığınız mesajlardan birer tanesini silebilir misiniz?

Hocam muhtemelen kullandığınız TWRP sorunlu.

Link:https://mega.nz/#!gksDQITR!LJjsC3wpgMc3zlZfkxldVDLfgRQy_RLTBynE4N1mTLE

Linkten kullandığım TWRP'yi indirebilirsiniz. İndirdikten sonra rardan çıkarın. Telefon açıkken USB kablo ile bilgisayara bağlayın. Klasörün içindeki programı açın ve talimatları izleyerek yükleyin.
    Hocam sizin romda bir sıkıntı var yoksa 9s te şarj iyi gidiyor. 10s te yukleseniz şarj iyi dayanamayacaktır. Telefonunuza temiz bir kurulum şart. Twrp yı yenileyebildiniz mi?

• X500 ile X600 u karistirmiyorsunuz değil mi ?

• Sorun twrp deymiş hallettim tek sorun kamerada çekilen fotoları görmek için galeriye gitmek gerekiyor toplu mesaj silme hallolmuş ama Türkçesi 9s ten biraz daha az olmuş yardım etmeye çalışan arkadaşlara teşekkürler

Hocam kamera kısa yolu olarak google fotoğrafları kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leEco -- 21 Şubat 2016; 20:05:16 >
  • arkadaslar bildiğiniz güvenli bir satıcı varmı gümrüğe takılırsa para iadesi alabiliyormuyuz ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anibute -- 22 Şubat 2016; 15:22:38 >
  • Bugün kamerayı Meizu m2 note ile karşılaştırDim Meizunun kamerası daha iyi. Letv karanlık çekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: anibute

arkadaslar bildiğiniz güvenli bir satıcı varmı gümrüğe takılırsa para iadesi alabiliyormuyuz ???

bir arkadaş satıyordu burda Gold renk X500. sıfır diyordu
  • Çinden sipariş ettiğim kılıflar elime ulaştı.
    Kapaklı kılıf gerçekten çok şık.Aynı zamanda kapaklı kılıflara göre telefonu kalınlaştırmıyor.Gayet ince bir kılıf ortaya çıkarmışlar.İçinde silikon bir kap var.İnceliğinden ve tasarımından ötürü fazla bir mukavemet sağladığını söyleyemem.Stand olarak kullanılabiliyor.Başarılı bir kılıf.

Şeffaf kılıf sert plastikten üretilmiş.Sanırım IMAK kaliteli bir marka.Yere düşmelerde muhtemelen çatlayacaktır ama telefonu koruyacağını düşünüyorum.

• s.a. arkadaşlar bende letv aldım akşamdan beri uğraşıyorum bir türlü rom rot ımeı hiç bişi atamadım acil yardım
  • mltncl M kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgisayarınıza driverları kurdunuz mu? ardından adb kurulumu yaptınız mı?
  • Aynen yaptım ama olmuyor akıllı.benin adımlarını takip ediyom burayı takp ediyom olmuyp sabak altıya kadar uğraştım cacık

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.