Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.004
Cevap
26
Favori
66.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi romu kullanıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mavisular M kullanıcısına yanıt
    Ben de var istersen sahibinden de get acabilirim. Arkadaşım kenarı altin sarısi diye istemedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisular
    Dostum bu tip bir kılıfı heryerde aradım ama bulamadım. Temin edebileceğimiz bir yer tavsiye edersen çok minnettar olurum.

Ankarada elden almak isteyen olursa elimde ikişer adet şeffaf silikon kılıftan ve tempered ekran koruyucu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 18 Şubat 2016; 8:15:19 >

• Selamün Aleyküm arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar.
    Öncelikle bende LeTV LE 1S kullanıcısı olarak aranıza katılmak isterim.
    İkinci olarak problemim büyük yardımcı olursanız sevinirim. Şimdi telefona forumda olduğu gibi bütün uygulama adımlarını geçerek (driver tanıtma, twrp recovery, root izni, rom yükleme, gapps kurulmu) yaptım bi sıkıntı çıkmadı. 10s sürümünü yükledim fakat Türkçe dil bulamadım devamındaki adımı da takip ederek Türkçe dil paketini de flashladım. Telefon açıldıktan sonra ilk rom yüklememde olduğu gibi renkli toplar dönmeye ve uygulamar yükleniyor demeye başladı. 1 of 140, 10 of 140 derken 140 ta 140 uygulama optimize edildi fakat telefon 1 saat kadar böyle kaldı. Bende kapattım tekrar açtım ama nafile yine aynı şekilde kaldı. Hal böyle olnca tekrar recovery moda aldım ve hard reset sonrası wipe attım. Ancak problem şurda integral storage'ı işaretlememiş olmama rağman hem yüklü rom silinmiş (teli normal açtığım zaman LeEco yazısın'dan sonra açılmıyor 1 kaç saat bekledim) hemde telin kendi hafıza dizinine attığım supersu, 10s romu, Türkçe yaması ve gapps gitmiş ve en kötüsü twrp çince. Yada twrp çince oldğu için ben o dizine ulaşamadım. Şimdi yardımınıza çok ihtiyacım var bi el atarsanız sevinirim. Herkese hayırlı akşamlar cümleten kolay gelsin.

• Bu arada telefonu bilgisayar görüyo ama dizine ulaşamıyorm ve iRoot da görmüyor cihazı. 2 Ayrı şekilde yazdığım için kusuruma bakmayın formda yeniyim.
  • BuKon16 B kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • Teşekkürler ancak bilgisayar twrp açıkken (bir çok kez denememe rağman daha yeni) gördü teli ve 10s i tekrar flashladım ancak bu sefer recovery moda geçemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncer3458

quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: tuncer3458

Ben ekran görüntüsü alamıyorum ses açma kilit tuşu ile de alsam görüntü kaydedilemedi diyor siz nasıl alıyorsunuz ekran görüntüsü

Hocam Ayarlar erisilebilirlik kısmında orta tuşu ayarladım ekran görüntüsü için. Uzun basınca ekran görüntüsü alıyor.

@ALTINBAŞAK hocam aşağıdaki tuşların ışık ayarı var mı? Sürekli kapatma veya sürekli açık kalmasını sağlamak için. Veya 10 sn sonra sönsün ışıkları.?

Hocam öylede yaptım sonuç aynı kuruluşunuz tarafında izin verilmiyor falan filan
    bir yazı çıkıyor extra program yükledim yok olmuyor.

10s kullanıyorum 9s te de aynıydı

• Sanırım işi halletmem için tek şey kaldı driverlerı görmüyor pc. Sebebi de USB Debugging açık değil. Erişilebilirliği ayarlar üzerinden göremiyorum. Erişililebilirliği açmak için gerekenleri yapmama rağmen göremedim. Başka türlü açma yolu bilen varsa yazarsa sevinirim. Herşey için teşekkürler.
    Aynı şeyler geçen gun başıma geldi eğer yardım istersen yardım edebilirim

• Tabiki isterim

@OSMANLI TEAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuKon16 -- 17 Şubat 2016; 23:15:22 >
    Hocam ayarlar/hakkinda/versiyon yazan yere birkaç kere basın geliştirici modu açılacak. Oradan usb debugging açabilirsiniz.

• Onu da hallettik şükür 50 kere filan tıklayınca reset attı telefon sonra geldi developer menüsü. TWRP recovery'yi hala yükleyemedim flash toolda yarım saat 1 saat bekledim bi ilerleme olmadı manuel olarak yükleyeyim dedim onda da fastboot menüsüne kadar geliyor fakat bir yarım saat kadar da orada bekledim yine twrp yüklenemedi. Hevesim kaçmadan halletmek istiyorum artık.
  • Bu işi ilk denemesinde başarmış değil daha önce bu yazdılarımı yaşayıp halletmiş yada halledebileceğine inanan arkadaşlar varsa pm atabilirse numaramı veriyim veya numarasını alıyım da halletmeye çalışıyım, forum kurallarına da aykırı değilse tabii. Mesaj atan atmayan herkese bolca teşekkürlerimi sunarım.
  • 9s Kullanıyorum.
    Genel anlamda memnunum 10s'i önerir misiniz? Farkları nelerdir?
    akilli.be sitesinde türkçesi var.
    GrossoShop letv x600 x500 twrp kullan.
  • Dün sabah şarjdan aldım cihazı bugün hala %42 şarj var, şimdiye kadar 3 saat ekran açık kalma süresi var. Dün fotoğraf çektim baya internet daima açık ve geceden sabaha kadar %1 şarj azalmış 3g açık olmasına rağmen. 10s ilk kurduğumda böyle değildi, şuan şarj süresinden çok memnunum android 6 çıkana kadar bir daha sistemimi değiştirmeyi düşünmüyorum zaten 8s den sonra kurduğum romlarda verim alamamıştım.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    dün sistem kendini otomatik güncelleme yaptı. yeni güncelleme sonrası batarya daha uzun gitmeye başladı.
  • karadağlı123 K kullanıcısına yanıt
    Ben bb72 romunu kullanıyorum, güncelleme bana gelmedi doğal olarak.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.