Şimdi Ara

LETV COOL1 IMEI ATAMIYORUM LUTFEN YARDIM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
3.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, twrp yüklü. Root ve super su içeren rom adresi var mı? Need rom xda aradım fakat bulamadım. Modem dosyalarını listeleme komutundaki hatayı belki rom ile aşabilirim?
  • cumuta1 C kullanıcısına yanıt
    Play nasıl yüklediniz? Root, rom işleri yaptınız mı?
  • Expert#Ali E kullanıcısına yanıt
    Hocam listeleme komutu çalışmadı. Bozma komutunun çalışacağından emin değilim. Fakat eğer çalışırsa aşağıdaki gibi mi girmem gerekiyor?

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf13

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sdf14

dd if=/dev/zero of=/dev/block/sde18

DÜZENLEME:
    Hocam teşekkürler. Listelemeyi yapamadım fakat verdiğiniz numaralardan yola çıkarak ve başka kişilerin de aynı telefon modeli ve aynı numaralar ile bölümleri bozduğunu bulup uyguladım komutları. Sonuç olumlu. Tamir işlemi bitti. İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler. Yardım isteyenlere elimden geldiğince yapmaya çalışırım. Çünkü ben de şu an farklı yoldan da olsa sonuca yeni ulaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 21 Aralık 2017; 1:1:1 >
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bu telefona root ve su dahil olan hangi rom önerirsiniz? Araştırdığımda 9 rakamlı, official yeni sürüm vardı galiba. Official sürümü mü kurayım, yoksa rom var mı güzel? Bir de imeiler işlem yaparken silinmez her halde değil mi, kalıcı oldu? Snapdragon larda tamirden sonra sıfırlama yapmak yerine, direk rom kurun diye okumuştum. Sıfırlama tamiri bozabilir yazıyordu. Bende mi6 var. Satın aldığım kişinin face grubunda girilmişti bu not.

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=776801&st=6600#entry62811014 cool 1 için çıkan romların çoğu var bu sayfada ben bb72 nin c103 romunu kullanıyorum

Teşekkürler, bir de üstte imei silinmesi ile alakalı yazdıklarım hakkında bilginiz var mı? Sıfırlama ile silinebilir diye duymuştum.

• cuoco 26s kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yok şimdilik root vs hazır içinde geliyor Türkçe var

• termomen kullanıcısına yanıt
    Telefonu tamir edince arkadaşa teslim ettim. Telefonda resimler, programlar filan yüklüydü. Root ve imei işlemi yaparken bunlara zarar gelmedi. Hintli birinin videosunu izleyerek root yaptım. Dosyalar filan silinmedi. Yani rom değiştirmedim. İmei tamirde de gerekmedi rom değiştirme. Teslim ederken dedim gerekirse sonra atarız. Biraz yabancı dil var dedi bazı kısımlarda fakat sorun değil, memnunum dedi. İsterse sonradan dediğiniz romları incelerim.
    Snapdragon larda tamirden sonra sıfırlama yapmak yerine, direk rom kurun diye okumuştum. Sıfırlama tamiri bozabilir yazıyordu. Bende mi6 var. Satın aldığım kişinin face grubunda girilmişti bu not. Bu konu hakkında bilginiz var mı?
    Ben bu işlemden sonra direk rom kurdum silinmedi sıfırlama işlemi sonrasında da silinceğini zannetmiyorum

• termomen kullanıcısına yanıt
    Bu couco rom 26s sürümünde işlemci performansını baya kısmışlar gördüğüm kadarıyla. Bb72 nin c103 17s sürümü daha performanslı duruyor. Couco antutu puanı yaklaşık 50 bin, bb72 c103 olan sürüm 80 bin alıyor antutuda.

• bende sanırım orjinal rom var c106-7 71888
    olabilir ama en nihayetinde yeni sürüm , oyun falan oynamadığı m için birşey hissetmedim

Ustad qcn yedegini aldim editledim ama qfil geri yükleme de hata vermemesine ragmen imei degismiyor siz nasil yaptiniz yadimci olursaniz teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neron 1 N kullanıcısına yanıt
    Edit yaptıktan sonra kayıt ettiğinize emin misiniz? Üstten kaydet tuşuna filan bastınız mı? Ya da editli dosyayı açtığınızda şu an imei değiştirdiğiniz gibi mi? Doğru satırları bozduğunuza emin misiniz komutla, ya da komutların doğru çalıştığına? Supersu yetkileri filan alınıp komutlar çalışıyor mu?

• [merhaba arkadaslar cool1 c103 coolpad var sım kartı gormuyor yardımcı olan arkadasvar mı
  • Ustad glocalme romdan badkadina gecince oluyor bu olay snapdragon islemcilere imei tamiri akilli.be forumda var adim adim uygula ya da stock rom kur

13, 14 ve 18. partitionları dd komutu ile sıfırlıyorum ama telefonun IMEI numarası silinmiyor. yapıştı kaldı IMEI numaraları. ne yapmak lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,le tv x650 Le pro 3 var beNDE MTK işlmeci.bunun imei repair işlemini nasıl yapabilirim.google de arattım ama pek bi bilgi bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

13, 14 ve 18. partitionları dd komutu ile sıfırlıyorum ama telefonun IMEI numarası silinmiyor. yapıştı kaldı IMEI numaraları. ne yapmak lazım?
    aynı sorun le 2 de bende var düzelttinmi?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.