Şimdi Ara

Letgo 'haciyim ben hayır duamı alırsın 500 TL vereyim diyor'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
11.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • letgo da 1000 TL lik telefona 200 TL teklif etti

öğrenciyim abi diyor 300 tl olur mu diyor

haciyim ben 500 TL vereyim birde hayır duamı alırsın diyor

kanser tedavisi görüyorum maddi durumum iyi değil 200 TL olur mü diyor

annene alacam ucuz bir şey olsun istiyorum 300 TL olur mu

motorla takas olur mu

abi 300 TL eder bu diyor 300 TL vereyim diyor

daha yazismadan telefon no ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 14 Ekim 2018; 13:17:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 600 liraya gidebilecek koşu bandını 350 tl'ye koymuştum "abi 250 yap alayım bayramda bu kadar toplayabildim" diyen mi dersin,"bu en fazla 300 eder 275 veririm" diyen mi dersin neler neler çoğu zaten yazı yazmasını bile bilmiyor,satıcı kendisiymiş gibi naz yapıyor falan.satışta son çare letgo'dur
    Edit:editini yeni gördüm sorsana hacı dayıya 500 tl'ye dua satmanın günahı ne kadarmış
    Son yıllarda aptal insan sayısı çok çok fazlalaşti.. Şirket çekmecesinde boşta duran bi cep telefonu vardı, bende dedim boşta durup zamanla bozulacagina satalim cebimize para girsin, neyse telefonu 1000 liradan ilan koydum durmasın satilsin hemen diye, 1 haftada 3 4 kişi aradı neden ucuz satıyorsun satma sebebi nedir niye satıyorsunuz falan filan ulan satıyorum işte sanane niye sattığımdan.. Baktım böyle olmayacak fiyatı 1400 yaptım, 2 hafta sonra 1450 liraya telefonu sattım..
  • Olur ama 10 sene sonra diyeydin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100e bırak
  • Yedi sülalesine söv gitsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kehribar tesbihle takas olur mu
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 600 liraya gidebilecek koşu bandını 350 tl'ye koymuştum "abi 250 yap alayım bayramda bu kadar toplayabildim" diyen mi dersin,"bu en fazla 300 eder 275 veririm" diyen mi dersin neler neler çoğu zaten yazı yazmasını bile bilmiyor,satıcı kendisiymiş gibi naz yapıyor falan.satışta son çare letgo'dur
    Edit:editini yeni gördüm sorsana hacı dayıya 500 tl'ye dua satmanın günahı ne kadarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sefil_Arbaletçi -- 14 Ekim 2018; 13:46:53 >
  • Hayır kurumumu işletiyorum ben diyebilirsiniz kabaca

Daha kibar çözümler de bulabilirsiniz elbette.

• hayallereinanmak H kullanıcısına yanıt
    Kurumu mu*

• 5 TL vereyim, kargo senden.

• Genel olarak 300 teklif ettiklerine göre piyasası bu olabilir mi 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir keresinde ilana kuaför yazdı. Ürün 100 lira. Yazdığı cümle aynen şu : '80 lira vereyim gel bide traş edeyim.'

• O yine iyi bir keresinde telefon ilanı koymuştum az kalsın elektronik eşya dükkanı sahibi olacaktım. Gelen mesajda abi o kadar nakit param yok playstation 2 2-3 tane oyun 1 tane s3 mini 1 tane iphone 5 verip takas yapalım mı? Demişti

• Olur ama 10 sene once verseydin parayi deseydin. Malum o zamanlar dolar suankinin 100de biri drsek abartmis sayilmayiz.

• Biraz az soylemis haci, bu devirde hacidan hocadan korkacaksun arkadas.

Helalinden 550 veririm, kargo senden ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi made off hit her -- 14 Ekim 2018; 13:55:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Bir keresinde ilana kuaför yazdı. Ürün 100 lira. Yazdığı cümle aynen şu : '80 lira vereyim gel bide traş edeyim.'
    “Trasini begenirsem anlasiriz.” diyip belese tras olsaydin keske.

• Sahibinden dururken letgo kekolarıyla uğraşmakta ayrı bir meziyet hocam tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepsi manyak bunların

Sahibinden dururken letgo kekolarıyla uğraşmakta ayrı bir meziyet hocam tebrikler.
    il dışı kargolanmaya değmeyecek yada kargoda başına birşey gelebilecek ürünler için letgoyla uğraşmak zorunda kalıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Bir keresinde ilana kuaför yazdı. Ürün 100 lira. Yazdığı cümle aynen şu : '80 lira vereyim gel bide traş edeyim.'
    Aslinda cok iyi teklif. Zira 20 liranin altinda traş olmak cok cok zor olsa da bir seye benzemez. Letgoda cogu insan az da olsa pazarlik ister.

• letgodan en çok aldığım mesaj:

en son ne olur ?
  • ben de haciyim 3 defa hacca 2 defa umreye gittim de bakalim ne diyecek

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.