Şimdi Ara

Letgo da satış yapan birin tarafından dolandırıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • x TL ye bir ürüne anlaştık. Banka hesabım yok cebe havale yap dedi. Telefon no adı soyadı TC kimliğini verdi. Parayı gönderdim. Gidiş o gidiş.
    Bu tip adamlarla uğraşmak başa bela da açabilir. Ne yapsam bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibaba -- 19 Ocak 2021; 23:2:30 >

• Yüz yüze alış veriş yapmadınız mı hocam?

• VgrooveR kullanıcısına yanıt
    Yok hayır. Başka şehirde. Para gönderdim sonrasında o da ürünü gönderecekti. Karşılıklı güvene dayalı bu şekilde çok alışverişim oldu ama bu sefer uzman bir dolandırıcıya denk geldi.
    Adam ceket kravatlı profil resmi koymuş, whatsapp dan yazıştık tır şoförüyüm dedi. Uyanmalıydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibaba

Yok hayır. Başka şehirde. Para gönderdim sonrasında o da ürünü gönderecekti. Karşılıklı güvene dayalı bu şekilde çok alışverişim oldu ama bu sefer uzman bir dolandırıcıya denk geldi.
    Adam ceket kravatlı profil resmi koymuş, whatsapp dan yazıştık tır şoförüyüm dedi. Uyanmalıydım

Hocam letgo'da alışveriş yaparken yüz yüze yapıyorum. Sizin yaptığınızda sorun çıkabiliyor. Forumda ise kendi belirlediğim bir referans sayısının altındakiler ile isterse ürünü bedava göndersin alışveriş yapmıyorum. Size de tavsiye ederim.

Allahtan kaybettiğiniz para çok büyük bir miktar değil. 250 TL'ye size hayat tecrübesi satın almış oldunuz.

• Aşağıdaki linkte de sizin başınıza gelen olay gibi bir durum oluşmuş ve arkadaş sonuca ulaşmış. Okumanızda fayda var.

https://forum.donanimhaber.com/dolandirici-emre-kulaksiz-emre-can-tarafindan-dolandirilanlarin-dikkatine-soyadini-degistirdi--123253267#123253267

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.