Şimdi Ara

LETGO DA HİÇ BİR ŞEYİN SATILAMAMASI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
1
Favori
35.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben telefon bilgisayar ve tablet sattım ama satana kadar biyerim çıktı buraya yazıldığı gibi çoğu insan beleşçi bedavaya versen yol paramı ver derler anlamadığım nokta şu madem 500 lira paran var neden 900 liralık ürüne yazıyorsun? Bu tiplerden tiksindiğimden mi bilmiyorum ama bişey alırken pazarlık yazmıyorum ilandaki fiyatı neyse onu veriyorum zaten beni aşıyorsa bakmıyorum bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3708045A4

Ben telefon bilgisayar ve tablet sattım ama satana kadar biyerim çıktı buraya yazıldığı gibi çoğu insan beleşçi bedavaya versen yol paramı ver derler anlamadığım nokta şu madem 500 lira paran var neden 900 liralık ürüne yazıyorsun? Bu tiplerden tiksindiğimden mi bilmiyorum ama bişey alırken pazarlık yazmıyorum ilandaki fiyatı neyse onu veriyorum zaten beni aşıyorsa bakmıyorum bile
    bide hiç parası olmayıp yazanlar var. 3000 yazdığım kasaya çocuk klavye mouse monitör versem takas olurmu diye soruyor. üstünü nakit verecek sanıyorum olur diyorum. verdiği üç ürün 500 600tl. üstünü tamamlarsan olur diyorum. abi öğrenci adamda para ne gezer diyor. ananı yolla o zaman diyip engeli basıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: solokingx

bide hiç parası olmayıp yazanlar var. 3000 yazdığım kasaya çocuk klavye mouse monitör versem takas olurmu diye soruyor. üstünü nakit verecek sanıyorum olur diyorum. verdiği üç ürün 500 600tl. üstünü tamamlarsan olur diyorum. abi öğrenci adamda para ne gezer diyor. ananı yolla o zaman diyip engeli basıyorum

Alıntıları Göster
    Banada geldi o tipler 3. Nesil i5 laptop koymuşum zamani için de orta seviye ekran kartı vardı 630m ayarında bişey çocuğun teki kendi sistemi ile takas soruyor baktim makineye ilk bilgisayarımda olan core 2 duo var ? :D komiksin sağol yazdım gtx 1040 kaldırıyor bu pc diyor :D gizli nvidia çalişanı sanirim 1040 diye bi kart uydurduğuna gore başka bi cocuk ta j2 ile takas sormuştu ? :D telefonda da aynı koydugum telefon j7 gelen teklif iphone 4 ile takas ? :D attan inip niye eşşeğe binsin bi insan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3708045A4

Banada geldi o tipler 3. Nesil i5 laptop koymuşum zamani için de orta seviye ekran kartı vardı 630m ayarında bişey çocuğun teki kendi sistemi ile takas soruyor baktim makineye ilk bilgisayarımda olan core 2 duo var ? :D komiksin sağol yazdım gtx 1040 kaldırıyor bu pc diyor :D gizli nvidia çalişanı sanirim 1040 diye bi kart uydurduğuna gore başka bi cocuk ta j2 ile takas sormuştu ? :D telefonda da aynı koydugum telefon j7 gelen teklif iphone 4 ile takas ? :D attan inip niye eşşeğe binsin bi insan ?

Alıntıları Göster
    hiç sorma kardeşim ya. 1 sene öncesinde gene daha düzgündü üye profilleri. şu an ciddi alıcıya ulaşmak imkansız gibi. mesaj profilime bakıyorum. mesaj atanların %80 i ni engellemişim. bi malı ya alırsın ya almazsın. ben şu fiyat olurmu diyorum satıcı olur derse %100 alıyorum. çünkü ne istediğimi biliyorum. bu embesiller yarım saat şu bu olurmu deyip iyi olsun bari deyince cevap yazmıyorlar.

• Letgodan çok şey aldım çok şey sattım. Araba aldım bir kez, babama telefon, odama çalışma masası, kitaplık, komodin, filtre kahve makinesi vb. Çok şey de sattım. Hatta birazdan birisine iphone kulaklığımı 60 liradan vereceğim.

Ama dediğiniz doğru artık eskiye nazaran çok çok az kişi mesaj atıyor. Bu uygulamadaki ürün sayısının artmasına bağlı bence. Çok fazla seçenek var, alıcı en ucuzunu almaya çalışıyor. Alıcının acelesi de yoksa keyfe keder kelepir bir mal düşürmeyi bekler de bekler...
  • Hiçbir kelimesi bitişik yazılır.
  • 1 hafta içerisinde 2 ürünü ucuza alıp, 1 tane kendi ürünü başka bir ürünle takas ettim. Bence güzel çalışıyor ama çok fazla ürün olduğu için az mesaj geliyor olabilir.
  • Banada gelen mesaj:
    işte şu kadar yaparsanız cenazem var, cenazeden sonra gelip alabilirim.....
  • Amcam babama eski kaset calar alip satarak yilda 10.000tl kazandığını söylemiş letgodan

Boyle bir sey mümkün mü sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Banada gelen mesaj:
    işte şu kadar yaparsanız cenazem var, cenazeden sonra gelip alabilirim.....
    Adam 3 kurus icin araya ölüsünü sokmaya çalışıyor
  • Böyle aptal argoritması olan bir başka site görmedim.Ayakkabı yazarsın araba çıkar bisiklet yazsan koktuk çıkıyor aramalarda
  • Hocam oyle diyorsunuzda bence bu durumda letgodaki ac gozlu saticilarinda payi var. Gecenlerde bi laptop bakiyordum msi gt680 e adam 5000 tl yazmis pazarlik payida yok yuh dedim yuh.
    Onu gectim bi note note 2 bakiyordum adam 700 tl yazmis ve kutusu vs hic bir aksesuarida yok. Adama o paraya note 4 var diyorum lutfen elma ile elmayi karsilastirin yaziyor.
    Edit: o elma senin bi yerlerine girsin emi
    OH BE rahatladim içimin yağları erdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet8989

Hocam oyle diyorsunuzda bence bu durumda letgodaki ac gozlu saticilarinda payi var. Gecenlerde bi laptop bakiyordum msi gt680 e adam 5000 tl yazmis pazarlik payida yok yuh dedim yuh.
    Onu gectim bi note note 2 bakiyordum adam 700 tl yazmis ve kutusu vs hic bir aksesuarida yok. Adama o paraya note 4 var diyorum lutfen elma ile elmayi karsilastirin yaziyor.
    Edit: o elma senin bi yerlerine girsin emi
    OH BE rahatladim içimin yağları erdi.
    oyle tipler var bazıları piyasasını bilmiyor bazıları ya tutarsa hesabı koyuyor ilana. bazısı diğer ilanlara bakıyor fiyatlar yüksek ben daha yüksek yazayım derken 1000 lira etmeyecek pc oluyor 3 4 bin yani ilan çöplüğü diyebiliriz letgoya. bi tarafta yarı fiyatına satılmayan ürünler le dolu bi tarafta 3 4 katına satilmaya çalışılan ürünler. yinede ciddi alıcı olanlar için güzel platform ama satıcılar için kabus. he evdeki çer çöpü verim ucuza gitsin dersen işini görür.

• Bi sandalye koydum (ofis) yanına fotokopi kağıdı ekledim. Photoshop ile resmi düzenledim, yazılar yazdım sonuç:20 görüntüleme 4 favori. Biri yazdı 100 olur mu diyor(ürün 120₺). Biri ile buluşacaktım satmak için, ne aradı ne sordu 10dk önce gelmiş yokum diye gitmiş var olmama rağmen 2 aramıyor herif. Herkes ölücü olmuş. Kanser
  • letgo efsane bir düşünce ama pratikte ölücü ve ruh hastası derecesinde alıcı çok, sanki akıl hastanelerindekilere oynasınlar diye letgo açıp veriyolar
  • letgo efsane bir düşünce ama pratikte ölücü ve ruh hastası derecesinde alıcı çok, sanki akıl hastanelerindekilere oynasınlar diye letgo açıp veriyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Adam 3 kurus icin araya ölüsünü sokmaya çalışıyor

Alıntıları Göster
    bende bi hatuna kasa, ekran kart ve power satacaktim. 3 urune 80 tl dedik. geldi küçük bi çocuk yanında. annesi babasi öldü, yetim ona kasa topluyorum, şöyle böyle bi 10 20 daha indirmeye çalıştı. zaten bu fiyata bedava veriyorum kusra bakma dedim. ertesi gun benden aldığı parçalarla 100 200 liralık İşlemci anakart ekleyip kasa yapmış 1700TL den ilana koymuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 12 Eylül 2019; 23:52:29 >

• 0 kutulu urun, letgoya konulur. Gercek fiyati 500 liradir, sen 100 liraya koyarsin.
    Adamin biri: Kardes 50 lira ve kargo bedava olur mu?
  • Siz bir de bit pazarinda pazar acsaniz kafayi yersiniz demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-332B02CDB

yalandan ucuz ilan açıp gelen mesajlara cevap vermiyorum
    neden
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.