Şimdi Ara

LETGO DA HİÇ BİR ŞEYİN SATILAMAMASI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
1
Favori
35.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millette para yok ve herkes ölücü. 😁 Suç letgo’da değil. Sistemde.
  • Aynen, devir artık yok pahasına pardon parasına devri. :)
  • Letgoya işi düşene satış yapana Allah sabır versin,nerde dolandırıcı üç kağıtçı olucu kafa kırık hepsi orda.Sadece Ankarakart almak için giriyorum, düzgün satıcılar bulunca WhatsApp'dan ekliyorum oradan iletişime geçiyoruz.

Salağın birine nerde buluşalım diyorum adres vermiyor bilmem nerde caminin orda buluşalım, seni nasıl tanıyacağız telefon Verde gelince arayalım diyorum, gelince Burdan yaz abı diye kıvırıyor.Kardesim yakana kırmızı gül tak bari ordan tanıyın dedim dalga geçmek için.Sonrs bir numara vermek çokmu zor neyin peşindesin sen diyorum engel atıyor süperzeka
  • ölücülerin mekanı olmuş
  • çok eksantrik tipler var maalsef. 4 tane 2 gblik flaş bellek sattım toptan, biri aradı "abi sen o sattığın kişiyi arayıp, 1ini geri alıp bana versene" dedi, hey allam dedim, ana avrat sövsen, sonra ölümle bitecek kavga ...
  • 3000 e pc ilanı koydum az önce. gelen mesaj fanlar satılık mi
  • Aradığım ürünü bulamıyorum ki alayım!!! Bu kadar iğrenç listeleme, arama bi Teknosa’da bi de Letgo’da var
  • Bisikletimi satacam sıfıra yakın ekatralari var..1400 yazmisim.sifiri 2250 TL adam bana 800 olur mu diyo.en çok 1100 TL veren oldu..oda numaramı istedi aramadi
  • LETGO DA HİÇ BİR ŞEYİN SATILAMAMASI
  • Letgo gayet güzel kalteli uygun fiyatlı ürünler satan düzgün kişilerin olduğu kadar, yarı fiyatından altını teklif eden ölücü mezarcı beleşçi tayfanında olduğu, evde 5 sene giydiğim leş terliği şu fiyata satarmıyım acaba diyen ev hanımlarınında olduğu, canı sıkılan tayfanında mesajlaştığı saçma salak soru sorduğu, ulen ürünü sıfır 100 tl ye aldım 2 sene kullandım suyuda çıktı hadi 2. eline 200 tl den ilan açayım belki düşen olur diyenlerinde bolcaaaa olduğu şenlikli karışık bir ortam

Ama ben kullanıyorum ve memnunum. Tek tek bakıyorum araştırıyorum, adam akıllı mesajlaşıp oradan whatsapp üzerinden resim yada video isteyip yada gönderip kalabalık merkezi yerlerde buluşup sürekli alış satış artık neyse sürekli kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Letgoya işi düşene satış yapana Allah sabır versin,nerde dolandırıcı üç kağıtçı olucu kafa kırık hepsi orda.Sadece Ankarakart almak için giriyorum, düzgün satıcılar bulunca WhatsApp'dan ekliyorum oradan iletişime geçiyoruz.

Salağın birine nerde buluşalım diyorum adres vermiyor bilmem nerde caminin orda buluşalım, seni nasıl tanıyacağız telefon Verde gelince arayalım diyorum, gelince Burdan yaz abı diye kıvırıyor.Kardesim yakana kırmızı gül tak bari ordan tanıyın dedim dalga geçmek için.Sonrs bir numara vermek çokmu zor neyin peşindesin sen diyorum engel atıyor süperzeka
    ürün hakkında soru soruyosun gelen cevap evet-hayır yada yok bu üç kelimeden biriyle yanıtlıyolar sorularınızı.. baktım yine klasik bunlardan biri. (bahsettiğiniz gül takanlardan) yaz hemen numaranı adresini iki dk ya çıkıyorum dedim. anında gördüğü halde ne ses var ne soluk :) ciddi alıcı beklediklerinden de değil yani kısa kesip bir kelime yazmaları.. %90 ı böyle

• xmxksk kullanıcısına yanıt
    Aynen. Cins tipler olsa da ben de oldukça başarılı satışlar yaptım Letgo'da. Ne kadar boş beleş insan olsa da, gerçekten düzgün kişiler de var. Bugüne kadar irili ufaklı hem yüksek hem düşük fiyatta ürün sattım. Hiçbir sıkıntı da yaşamadım.
  • 4 lastigi 300 iken 140 a sattım
  • Monitor alacagim zaman karsi binamda 350 liraya satisa koyulmus 2008 model bir lcd vardi. Ederi max 250 dir adam 320 ye satsa gidip alip kurtulacaktim hem lazimdi hemde yan bina. Min 340 lira dedi inat ettim almadim 1 hafta sonra forumdan daha ucuza 2014 led aldim. Allah kimseyi letgonun eline dusurmesin. Artik çöpe atmasi gerekirken tuplu monitorunu 80 tlye ilana koyuyor. Letgodaki herkesin kendi mali paha bicilemez ama alacağı urun 5 para etmez.

Birde evde gordugu her seyi satan tipler var tuzluk 5iralik saat falan çok komik şeyler var.

Ek olarak pahali urunlerde bitpazarci tayfadan da uzak durmakta fayda var. Ödünç alinmis urunler olmasi cok muhtemel.
  • Neleri var adama sadece pazarlık varmı dedim attığı mesajlara bak bursada modemci ismini kullanan bi salak uzak durun.
    LETGO DA HİÇ BİR ŞEYİN SATILAMAMASI
  • Millet aç aç ne alması ne satması kardeşim ay başını zor getiriyoruz...
  • Ölücülüğün zirve yaptığı sitedir . 100 liralık ürünü 1 liraya bile koysanız abi uzaktan geliyorum 50 kuruş olmaz mı diyen çıkacaktır . Beni asıl çıldırtan mesaj atıyorlar pazarlık olur mu veya hâlâ satılık mı diye . Adama evet teklifiniz nedir diye cevap veriyorum sonrası yok .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPHAR3X -- 12 Eylül 2019; 8:48:11 >
  • Geçen gün Letgo'da dolanırken adamın teki BİM'de küçük biber turşuları var ya, onların boş kavanozunu 50 kuruştan satışa koyduğunu gördüm. Satabiliyor mu bilmiyorum ama bunu hiç satamam diye ümitsizce ilan koyduğum banyo havalandırma fanını satışa koyduğum gün sattım ya, ona halen şaşıyorum. Bu kesin satılır diye ederi 220TL olan 140TL'den ilan koyduğum hiç kullanılmamış Nike Siyah Deri ayakkabıyı ısrarla 100TL'ye kapatmaya çalışan bir sürü insan görünce ayakkabıyı satıştan çıkarıp kendim kullanmaya başladım.
  • Let go ya sahibinden muamelesi yaparsanız tabi ki satış yapamazsınız.
  • Valla ben belki 6-7 sene olacak; eski bilgisayar parçalarımı falan boşuna yer kaplamasın diye satayım dedim. Kredi kartı borcumda şişmişti. paraya da ihtiyacım vardı. Neyse koydum Letgo ya ilanları. Yok ben bilmem ne köy okulunda öğretmenim okula yardım yapın diyen mi ararsın. ben öğrenciyim diye 100 Tl olan malı 10 TL ye almak isteyen mi. kargo parasını sen ver diyen mi. Hatta yüzsüzün biri hem 100 TL mala 20 tl veririm diyor hemde kargo parası vermem ürünü bana getir diyor. Ölücü hereif başka şehirde oturuyor arada 70 Km var. Bende sinir oldum o ürünler hala evimde duruyor. isterse çürüsün hayatta koymam bir daha let go ya
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.