Şimdi Ara

Les Miserables (2012) | Sefiller | Hugh Jackman - Russell Crowe - Anne Hathaway (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
6.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: !3!ack

Hugh Jackman ve Russell Crowe oturup çay demleseler yine izlerim

Aynen hocam.Kitabını okumadım ama sırf kadrosu için izlemeye değer.Helena Bonham Carter ve Anne Hathaway(özellikle DTKR'daki performansından sonra) çok beğendiğim oyuncular.Beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Bukowski

quote:

Orijinalden alıntı: !3!ack

Hugh Jackman ve Russell Crowe oturup çay demleseler yine izlerim

Aynen hocam.Kitabını okumadım ama sırf kadrosu için izlemeye değer.Helena Bonham Carter ve Anne Hathaway(özellikle DTKR'daki performansından sonra) çok beğendiğim oyuncular.Beklemedeyim.

Kitap okumayı seviyorsanız öneririm müthiş bir kitaptır Sefiller.
  • Kitabını çok duydum ama okumadım film çıkana kadar okuyayım bari.
  • [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=wwgQjfg0hZw&feature=player_embedded#!]

Yılın filmi olacak gibi bir his var içimde
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

quote:

Orijinalden alıntı: Fermiyon

Kitabını okumuştum ve beni ciddi anlamda bir süre etkisi altına almııştı. Filmi dört gözle bekliyorum. Ayrıca filmin kadrosu mükemmel...

Bu arada film 3-4 saat sürmeli diye düşünüyorum romandaki olay akışını göz önünde bulundurursak.

Kesinlikle katılıyorum film en azından 3 saat sürmeli daha önce çıkmış 2 filmi izledim ancak vasatı geçemediler gözümde hadi yine Uma Thurman ve Liam Neeson'ın oynadığı ortalamaydı ancak birçok sahneyi kesmişlerdi. Kitabı okumayan o efsanevi atmosferi yakalayamazdı bazı sahne atlayışlarında kitabı 2 3 kere okumama rağmen kafam karıştı. Son sahnede Javert'in intiharı çok daha mükemmel bir biçimde olmalıydı bence ayrıca kitapta beni en çok heyecanlandıran kısım olan Kozet'in erkek arkadaşının yan dairesinde Thenardier'lerin oturma rastlantısı ve polise şikayet olarak gittiği kişinin Javert çıkması kısımları bence en kitaptaki en mükemmel kısımlardı ve filmde yoktu!!!

Oyuncular şimdi süper fragman süper yönetmen iyi umarım bir baş yapıt görürüz artık Sefiller bunu hakkediyor. Ancak oyuncu seçimleri kısmında keşke Hugh Jackman ile Russel Crowe yer değiştirmiş şekilde olsaydı nedense ben hep Jan Valjean'ı böyle iri biri olarak hayal ederdim kitapta gerçi tam betimlemeye uymuş Hugh Jackman fragmana bakılırsa kısa saç uzun sakallarla köyde belirmesi

yalnız spoiler var orada ha yani kitabı okumamış olsam iyi kaptırırdım
    bu arada son videoyu izledim de müzikal mi olacak ya bu film? en azından müzikal sahneler var gibi. öyleyse bir sıfır yenik başlar bu film benim için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Tambourine Man -- 23 Eylül 2012; 18:35:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Tambourine Man

yalnız spoiler var orada ha yani kitabı okumamış olsam iyi kaptırırdım
    bu arada son videoyu izledim de müzikal mi olacak ya bu film? en azından müzikal sahneler var gibi. öyleyse bir sıfır yenik başlar bu film benim için...

Çok evrensel bir kitap olduğundan unuttum herhalde ama spoiler'a aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmesen -- 23 Eylül 2012; 18:35:07 >
  • Güncel.
  • hugh jackman varsa izlenir
  •  Les Miserables (2012) | Sefiller | Hugh Jackman - Russell Crowe - Anne Hathaway  Les Miserables (2012) | Sefiller | Hugh Jackman - Russell Crowe - Anne Hathaway
     Les Miserables (2012) | Sefiller | Hugh Jackman - Russell Crowe - Anne Hathaway  Les Miserables (2012) | Sefiller | Hugh Jackman - Russell Crowe - Anne Hathaway

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 13 Ekim 2012; 15:37:27 >

• Yeni fark ettim film 90 dk mı! Kitabı baya kısacaklar demek

90 dk sadece Jan Valjean'ın Kozet'le kiliseye sığınması sahnesine dek yeter nasıl kitabı 90dk ya sığdıracaklar kötü oldu bu

Ayrıca film 1 mart 2013'de Türkiyede girecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmesen -- 13 Ekim 2012; 19:42:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

kitabı bir okusaydık hangi yayınevinden okumalı arkadaşlar? kitap bölümüne açmıştım konu ama oraya bile adam akılı cevap gelmedi,hiç ilgilenmiyorlar klasiklerle,varsa yoksa,neyse ya

Beyaz Balina
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

quote:

kitabı bir okusaydık hangi yayınevinden okumalı arkadaşlar? kitap bölümüne açmıştım konu ama oraya bile adam akılı cevap gelmedi,hiç ilgilenmiyorlar klasiklerle,varsa yoksa,neyse ya

Beyaz Balina

dalga mı geçiyorsun?

Les Miserables (2012) | Sefiller | Hugh Jackman - Russell Crowe - Anne Hathaway

beyaz balina diyerek nasıl bir dalga geçebilirim ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmesen -- 13 Ekim 2012; 20:03:20 >

• quote:

O 4 ciltiliği al o zaman bu kitap en geniş kapsamlı alınmalı ben de alabilirim şimdi fark ettim 4 ciltliğinin olduğunu, bilmiyordum. İşte böyle bir kitabı 90dk'ya sığdıracaklarmış

bu arada harbi kapaklar benzemiyor resmen aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmesen -- 13 Ekim 2012; 20:09:14 >
  • Russell Crowe filmlere ayrı bir tat katıyor ya.
  • hugh jackman ile ilgili görüntülerde oscarlık oyunculuk seziyorum. şu ana kadar oscar adaylığı yokmuş kendisinin. ilk adaylığını kazanır umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

Gerçekten güzel film. İple çekiyorum.
  • Anne Hathaway varsa izlenir bu film
  • kitabı okumadım, fragmanına şöyle bir baktım hiç ilgimi çekmedi nedense...
  • FRANSA POSTER

Les Miserables (2012) | Sefiller | Hugh Jackman - Russell Crowe - Anne Hathaway
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.