Şimdi Ara

---Leonardo DiCaprio Fan Kulübü--- [215 Kişi Olduk !!! ] - Before the Flood belgeseli çıktı!! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
3
Favori
18.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@lumiasha23
    @quantity
    @Athn
  • Ekle dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JARED JOSEPH LETO kullanıcısına yanıt
    Ekledim dostum
  • ekle dostum.

nedense bu adamın çoğu filmini izledim hiç birinde de sıkılmıyorum bi sempati oluştu içimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurgusuz

ekle dostum.

nedense bu adamın çoğu filmini izledim hiç birinde de sıkılmıyorum bi sempati oluştu içimde

Ekledim dostum
  • Ekle dostum benide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Knıght

Ekle dostum benide.

Ekledim dostum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekle dostum

• Ekle hocam.

• Ekledim

@dereraki
    @radgolan10
  • DiCaprio The Wolf Of Wall Street'i anlattı.

"Bu film benim için çok şey ifade ediyor" diyor DiCaprio ve ekliyor: "Bu işin altından kalkamayacağız sanıyordum." Zira, Leo filmin yapımcılarından. "Para Avcısı", Leo'nun "Göklerin Hakimi" filminden sonra yapımcılığını da üstlenerek oynadığı ikinci film.Doğal olarak, Leo'nun seçtiği yönetmen de Martin Scorsese. Zira Leo ve Scorsese, "New York Çeteleri" (2002), "Göklerin Hakimi" (2004), "Köstebek" (2006) ve "Zindan Adası" (2009) filmlerinde de beraberdi. Ancak bu sefer durum farklı. Alışılanın aksine bu filmi yönetmesi konusunda Scorsese'yi ikna etmesi gerekmiş.

Leo'nun "Wall Street" canavarlarından birine neden bu kadar takılıp kaldığını sorulduğunda Leo şöyle anlatıyor: "Bunun iki sebebi var. Birincisi, Jordan Belfort'un hikâyesini elime aldım ve bırakamadım.İkincisi, filmin yapımının arifesinde proje iptal oldu. Sebebi neydi biliyor musun? Finansörlerimiz bizi yüzüstü bıraktı..." (Gülüyor...) Eh, bu da dolandırılanların bedduası olsa gerek! Leo devam ediyor: "Gerçekten harap oldum. O dakikadan itibaren bu senaryo benim için daha da önemli bir hale geldi.
    Film hazırlıklarını anlattığı her an, içindeki hırs daha da belirgin oluyor.Leo, Jordan Belfort'un onu bir çıkmaza sürdüğünü söylüyor. Belfort hakkında kafasının karışık olduğunu itiraf ediyor bir anlamda... "Jordan Belfort'la pek çok kez sohbet ettim. Hayatının o dönemini geçmişinin bir parçası olarak kabul etmiş. Pişman... Kurbanlarına borcunu ödemek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Gerçekten! Bu yüzden ona saygı duyuyorum. Bana utanç verici anılarını anlattı, çünkü bugün kendini başka bir adam olarak görüyor. Başından geçenleri, sanki başka bir adamdan bahseder gibi anlatıyor. Onu daha iyi anlamamı sağladı. Bana çok yardımcı oldu."

• Adam Titanik'te bi başka oynuyor yahu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sonraki filmi ne olacak acaba,şimdiden çok merak ettim.
  • Titanik
    Ekle beni de
  • Ekleyebilirsin dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: »Forrestgump

Bir sonraki filmi ne olacak acaba,şimdiden çok merak ettim.

Ben de merak ediyorum.Ama ara vermiş,yeni filmine daha çok var

• Ekledim

Vee 100 kişi olduk
    @Alone_Darkness
    @hberkecam

• Değerli arkadaşlar 1000 mesajlı LeoDicaprio Fan Kulübü nün kurucusu @ratch saçma bi sebepten dolayı 12 gün forumdan uzaklaştırılmıştır. Sayın Leonardo hayranları ekle mesajı atabilirler, kurucumuz geri döndüğünde sizi ekleyecektir. İyi akşamlar dilerim. Bir gün Leonardo DiCaprio'yu görebilmeniz dileğiyle, saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.