Şimdi Ara

---Leonardo DiCaprio Fan Kulübü--- [215 Kişi Olduk !!! ] - Before the Flood belgeseli çıktı!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
3
Favori
18.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@HavayaHavaAtanAdam
    @Dr. King Schultz
  • Yeni imzalar eklendi
  • evet fanı olunacak bir adam
    benide ekleyebilirsin.
  • ekle...
  • Ekledim

@cmklmc
    @cin
  • Yaz beni. Çok büyük hayranıyım. Gerçekten usta oyuncu.
  • Yazdım.
    Çoğu filmi de süper adamın
  • ekle
  • Ekledim
  • yaz bakalım.
  • Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    Yazdım
  • Reisin hayranıyız usta.Yaz gitsin
  • »Forrestgump kullanıcısına yanıt
    Tamamdır
  • eyvallah işini titizlikle yapan bir oyuncu.adam oyuncu.
  • »Forrestgump kullanıcısına yanıt
    Evet hocam adam gerçekten mükemmel bir oyuncu.Rolünün hakkını veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 16 Şubat 2014; 20:43:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nasıl konu la , ekle ekle mesajlarından başka mesaj yok , biraz adam hakkında bilgi verilir , filmleri tartışılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 22 Aralık 2014; 2:53:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prison-Break

Bu nasıl konu la , ekle ekle mesajlarından başka mesaj yok , biraz adam hakkında bilgi verilir , filmleri tartışılır

Tartışalım hocam
  • Inception ve Shutter Island filmlerindeki performansını ağzım açık izlemiştim. Ekleyebilirsin beni de :)
  • TheHeaven kullanıcısına yanıt
    Ben de özellikle Shutter Island filmindeki oyunculuğuna hayranım.O bakışlar,mimikler...Oscarı çoktan alması gerekiyordu.
    Son filmi The Wolf of Wall Steet'te de mükemmel oynamış.Artık verirler herhaldeAmerican Hustle filminde C.Bale'de mükemmel.Bakalım kime gidecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratch

Ben de özellikle Shutter Island filmindeki oyunculuğuna hayranım.O bakışlar,mimikler...Oscarı çoktan alması gerekiyordu.
    Son filmi The Wolf of Wall Steet'te de mükemmel oynamış.Artık verirler herhaldeAmerican Hustle filminde C.Bale'de mükemmel.Bakalım kime gidecek

Oscarı almasına gerek duymuyorum ben şahsen. Çok şaibeli bir organizasyon. :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.