Şimdi Ara

Leon'nun frenleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
6.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorun lastiklerde olabilir , lastik yere yapışamıyosa abs giriyodur devreye . O lastiğin karakterini bilmiyorum. Kullandığım fr frenleri düzgün çalışıyordu .

Leon FR demiş siz leon , golf hatta fluence yol tutuşu kıyaslıyosunuz . FR yol tutuşu leon yol tutuşuyla kıyaslanmaz ( fren mesafeside )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yapılmış testler var ne kendi düşüncesi araç çöp satın bence diyosun euro ncaptan 5 yıldız almış araç senin benim düşüncem mi var bu olayda

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Nasıl farklı sayılmaz.Golfün fren tutuş kalitesi ile seatın fren tutuş kalitesini bir tutamayız.Seat çoğunlukla volkswagenden arta kalan parçalarla üretiliyor.Bunu aşağılamak için söylemiyorum sadece kullandığınız araçın kalitesini bilin diye söylüyorum.

Arta kalan parca ne kardes pasta mi yapiyosun.. 2 aracin fabrikalari farkli ulkelerde, sacma sapan konusuyorsun banlanma zamanin gelmis senin gene :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cesiler1992

Herhangi bir markayı savunmamaktayım. Yalnızca belittiğiniz iddaya ilişkin bilimsel bir kanıt istedim. Vermekde zorunlu değilsiniz agresifleşmeyese gerek yok.

İyi günler.

Tam olarak nasıl bir bilimsel kanıt istiyorsunuz?

Aracın stok halde fren mesafesi ve karşılaştırdığınız herhangi bir model ile . Ayrıca yanlış anlamayın bu konuda bilg sahibi değilim ancak yaptığınız yorum seat marka aracı olanlar için kalp kırıcı daha sakin yazmanızda fayda var . En azından katınız varsa başka üyelerin sizin üzerinize gelmesi için bir seneb yok . İyi günler.

Aynen hocam golf 5 ve Jetta parçalarını eritip leonu üretiyorlar

Bende fakirlikten seat aldım paranın gözü kör olsun.

• masterap M kullanıcısına yanıt
    Fabrikaları farklı ülkelerde olabilir ama durum böyle aynı renault-dacia gibii

• cesiler1992 C kullanıcısına yanıt
    Golf ile karsılastırdım işte ona dayanarak söylüyorum.Ayrıca amacım kimsenin kalbini kırmak degil.

• By_Android B kullanıcısına yanıt
    Ben seat sahiplerine fakir falan demiyorum lütfen konuyu çarpıtmayın.Kalbinizi kırdıysam kusura bakmayın ama bunlar gerçekler

Sanırım bu konuda anlaşamadık ama önemli değil sizinle iletişim kurmak güzeldi teşekkür ediyorum iyi günler .

• quote:

Ben seat sahiplerine fakir falan demiyorum lütfen konuyu çarpıtmayın.Kalbinizi kırdıysam kusura bakmayın ama bunlar gerçekler

Su gercekleri somut verilerle desteklesen ya bi :) nasil bir hayal dunyan var cozemedim, cocuktan cok daha farkli, yetiskinle alakasiz.. Nesin sen cozemedim :)

• By_Android B kullanıcısına yanıt
    Hocam FR için yol tutuşta falan kötü diyebilirler lakin renonun meganından ,opelin astrasından vs daha iyi olduğu su götürmez bir gerçek.

Sizin aracınızda FR sanırım hocam! Fren konusunda ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mithrandir24 -- 29 Nisan 2017; 18:1:8 >
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    Size kendimi ispat etmek zorunda değilim sizde bana inanmak zorunda değilsiniz.Konu burada kapansın size hayırlı günler.

• Mojaverok kullanıcısına yanıt
    Hocam yoksa ben mi çok şey bekliyorum frenlerden ne dersiniz?
    Kafamdan uydurmuyorum hocam kullanıyorum ikisini de canlı canlı denediğimden söylüyorum yoksa seatı da yere girsin volkswageni de babamın oğlu değil hiçbiri.

Lakin Leonun kaputunu açtığınızda metal aksam dahil görebildiğiniz tüm parçaların üzerinde VW damgası var.
  • quote:

Güvenlik konusunda kaçıncı sırada olduğu beni ilgilendirmez ben şayet araçı canlı canlı kullanmış biri olarak araç virajlarda savruluyor,frenleri geç devreye giriyor,her an yana devrilcekmiş gibi hissediyorsunuz araçı kullanırken.Fluence bile daha güven hissi veriyor leondan !!

Fluence daha fazla güven hissi veriyorsa leon'un 20 ile virajlardan uçması lazım Fluence kadar dengesiz bir araba görmedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kullandım diyorum.Ne bu seatı savunma çabası !

Bende reno severim fluence yi de severim ki son 3 aracım renoydu yine. De sen bokunu çıkardın kardeş leonla flu nun virajda alakası yok her türlü leon daha iyi yeter artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşük hızlarda abs çok sık giriyosa devreye normal değil bence . Benim lastikler kabakken öyle oluyodu .

Abs bildiğim kadarıyla esple birlikte çalışıyor. Yazılımla alakalı bi sorun da olabilir . Garantisi varken bi baktırın isterseniz .

• Hocam daha 20 dk önce seat bayisindeydim Allah seni inandırsın..

Makyajlı leonu inceledim malzeme kalitesi gayet yeterli.Ön göğüs yumuşacık parçalar gayet güzel oturtulmuş tek sorun yine kapı içi gözlerinde oynuyorlar yine.

Platform zaten mqb platformu.Golfle,Passatla aynı olan platform hani.

Motorlara zaten değinmeye gerek yok bilenler biliyor zaten.

Euro NCAP sonuçları zaten golfle, A3 le aynı birebir...

Yukarı daha övdüğünüz leondan daha iyi dediğiniz fleuncenin 4 yıldız aldığını hatırlatırım

Ha bu arada şuan kullandığım ibizanın da fluence​dan daha iyi yol tuttuğunu da belirtmek isterim.

Hocam bende 1.2 tsi ibiza var ama yakın bir dostumdan da Fr var halihazırda bildiğim kullandığım araba frenlerde bir sorun yok bence sizin beklenti yüksek hocam

Yaza inşallah excellence veya Fr çekmeyi düşünüyorum para durumlarını ayarlarsam

• golf 100-0 değeri ile leon 100-0 değeri birbirine çok yakın diye hatırlıyorum. Lastikleriniz yada zeminle ilgili bir durum olabilir. 5 yaşındaki ve 40bin kmdeki dunlop sport sp01 lastiklerden Goodyear egp lastiklere geçince sürekli devreye giren absden kurtulmuştum. Artık nadiren devreye giriyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.