Şimdi Ara

'Leon' efsanesi 10 yıl sonra geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • <font color='red'>"Leon" efsanesi 10 yıl sonra geri dönüyor</font id='red'>

Gişe rekorları kıran ''Leon'' filmi, 10 yıl aradan sonra geri dönüyor. Film çevrildiğinde 11 yaşında olan aktris Natalie Portman, bu yapımda yeniden izleyici karşısına çıkacak.

Internetteki ''imdb'' sitesinin haberine göre, filmde rol aldığı sırada 11 yaşında bir çocuk olan Portman, bu kez 21 yaşında alımlı bir genç kız olarak kamera karşısına geçecek.

Portman'ın rol arkadaşı Jean Reno'nun da yeniden izleyici karşısına çıkacağı filmin çekimlerine, kadronun tamamlanmasının ardından başlanacak.

Natalie Portman, filmde rol almak için büyük heyecan duyduğunu ifade ederek, ''Star Wars'' serisinin ardından dinlenmeye ihtiyacı olduğu halde bu filmde rol almak için adeta yanıp tutuştuğunu söyledi. Güzel oyuncu, ''İkinci film gerçekten muhteşem. Tatilimi ertelememe değecek'' dedi.

Türkiye'de ''Sevginin Gücü'' ismiyle gösterilen ''Leon'' filminin yönetmenliğini Luc Besson üstlenmişti. Filmde başrolü Natalie Portman, Jean Reno, Gary Oldman ve Danny Aiello paylaşmıştı.

En etkilendigim filmlerden birisidir. UmarIm batIrmazLar filmi. [clps]

• Bence batıracaklar :(
  • her filminde devami olmazki kardesim
  • Film hakkında yorum yapmak için henüz erken olur diye düşünüyorum. Yinede biraz ön yargılı oldugum süphesiz. Jean Reno'yu nasıl tekrar diriltmeyi düşünüyor bu adamlar acaba :) Bu biraz zor olacak çünkü jean reno hakkın rahmetine kavuştu "leon" sona erdiğinde. Kanımca bu filmin devamı olmayacak belki ama güzel bir yapıt çıkacağıda süphesiz...

Saygılarımla;
    MEMNONES
  • resil ederler...
  • Jean Reno belki de kurtulmuştur,filmlerin devamını çekmek için hep ölüleri diriltmezler mi? :)
  • abi adamın üzerinde sayısız bomba patlamıştı nasıl kurtulabilirki?
  • ben ılk fılmı ızlemıstım.Ve hungur hungur aglamıstım babam ,ben ve ablamla beraber cok etkılendıgımbı fılmdı.Hatta isin ilginc yanı ben o fılmın sountrackını fılmden once almıstım(orjinal).Mutlaka alın.Gercekten cok guzel parcalar var ne de olsa muzıklerı Eric serra yapmıs.Zaten eric serra ve luc besson bırcok kez beraber calıstılar :)
    2 cisi yapıldıgına göre hmm kız buyumus olacak dogal olarak ve bence guzel olur bok atmayın hemen doverim :)))[dkkat][wand]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Cl@rion</i>
    <br />abi adamın üzerinde sayısız bomba patlamıştı nasıl kurtulabilirki?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Hocam herkez dirilir merak etme. Bir yolunu bulurlar. Ama ben o kotu karakteride sevmistim nedense. Adam iyide oynuyordu. Oda dirilsin bari Sonucta beraber patLadIlar.

BakIn bizde oldurup diriltiyoruz, yani o kadarda zor degil. Okuyun [evlol]
    http://forum.donanimhaber.com/topic.asp?TOPIC_ID=57518&whichpage=3

• Evet diriltebilirler.
    Blade 2'yi hatırlamıyomusunuz?
    Sakallı herif intihar etmişti ama taa Prag'dan çıktı.
    Bu gibi şeyler sorun olmaz ama kızın ilk filmdeki o saf hali ve güzelliği kalır mı bunu tartışmak lazım.
    Aralarındaki yaş da filme güzellik katmıştı.
    Bu arada Jean Reno hayranı olduğumu söylemeden edemeyecem.[pray]
  • ÇOK AZMIŞ ABİ.10 YIL . NE DEMEKKİ GÖZ AÇIP KAPAYINCAYA KADAR GEÇER.
    BOXING.!
    Peace2
  • O dediğiniz şarkı Sting - Shape Of My Heart oluyor .
    Şarkı zaten ilahi nitelik taşıyor bir de sting söyleyince bir de filmde tam dumur olduğumuz kısımda çalınca ağlamamak elde değil.
    1-Cesüryürek : Son bölümde idam edilirken
    2-Leon : Profesyonel : Bombayı patlattıktan sonra
    ağlamamak elde değil. 2 filmi tek geçerim .
  • i3attery arkadasım filmin sounktrack albumunde stıng ın o parcası degıl stıng adına hıc bır parcası yok.Bu fılmı sen tv de ızledıysen (benim gibi)kanalın kendılıgınden gelın guveyı olup koymasından ıbarettır bunu bılesın.. [deal] [spr]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tolgaabi</i>
    <br />i3attery arkadasım filmin sounktrack albumunde stıng ın o parcası degıl stıng adına hıc bır parcası yok.Bu fılmı sen tv de ızledıysen (benim gibi)kanalın kendılıgınden gelın guveyı olup koymasından ıbarettır bunu bılesın.. [deal] [spr]

Hoca by filmin ben de dvd çekimi var ve filmin sonunda Mathilda Leon'un çiçeğini toprağa ekerken bu Sting'in "Shape Of My Heart" parçası ile zoom out yapıyo ve film bitiyo :) vay be hatırladım da şimdi güzel filmdi yaw

"No woman No kids!"

:)

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tolgaabi</i>
    <br />i3attery arkadasım filmin sounktrack albumunde stıng ın o parcası degıl stıng adına hıc bır parcası yok.Bu fılmı sen tv de ızledıysen (benim gibi)kanalın kendılıgınden gelın guveyı olup koymasından ıbarettır bunu bılesın.. [deal] [spr]
    Shape Of My Heart - Leon'un soundtracklerinden birisidir . Hatta istersen kazaa'da Leon - The Professional diye aratırsın , yada Google'da film soundtracklerini yazan bir site bulursun . İkisindede yazar . Sen bu şarkının olmadığını nerden çıkardın onu anlamadım . Filmin en büyük ( 100 yılın en büyük ) şarkılarından birisini es geçmişsin .

• Senin aldığın kaset yada cd her neyse büyük ihtimal sayılı parçalardır . Sonuçta Sting şarkıyı sadece film içinde kullanılmak üzere haklarını satmıştır . Tutupta kaset yapıp ondan para kazanamazlar . Büyük ihtimal böyledir . Sonuçta ben olsam bende haklarını vermem kimseye .
  • bir kızın küçük hali daha güzeldi belli olmaz 2004 deyiz leonla gary babayı klonlar devlet
  • ya abicim her güzel filmin bk nu çıkarmak zorundalarmı ölen ölmüştür okadar 10 sene sonra terminatör 4-5-6 çekilir bu gidişle
  • Ya film herkezin aklına o sonla kazındı nerdeyse. Simdi hersey degisecek. Bencede film devam etmemeliydi ama edersede izlerim baska mesele.
    Jean Reno yeter zaten...[clps]
  • Hort

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.