Şimdi Ara

Leo Messi ile ilgili haber, paylaşım ve sözler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
5.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arjantin Milli Takım Teknik Direktörü Jorge Sampaoli, Lionel Messi'nin durumuyla ilgili ilginç bir benzetmede bulundu ve "Kafasında bir silah var. Bu silah Dünya Kupası. Eğer Dünya Kupası'nı kazanamazsa, bu onu öldürecek" dedi.

tanrı sinirlenecek ve o kupayı arjantine getirecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şirk koşma be mübarek eski 3-4 ay önceki Ateist Mebasta olsa bir şey demezdim de şimdi yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 28 Mart 2018; 13:32:40 >
  • Ayrıca kupayı almamız için en az bir hücumunun Messi’ye uyum sağlaması lazım. Aynı zamanda orta saha ve defans hattının Harika olmasa da hatasız oynaması lazım. Takım arkadaşları yardım etmezse nasıl alacağız? Adam her maç Tsubasa golü atamaz ki

• Gazeteci: Messi olsa maç farklı olur muydu?

Sergio Ramos: Bilemeyiz. Messi çok özel bir oyuncu. Sadece Barça için değil, aynı zamanda Arjantin içinde öyle. Ve öyle olduğunu her zaman kanıtlıyor.

Başka bir Gazeteci: Bugün Messi’nin olmamasından mutluluk duydunuz mu?

Sergio Ramos: Büyük maçları oynamayı seviyorum. Messi’de futbolu farklı kılan büyük oyunculardan biri ama doğrusunu söylemek gerekirse onun yokluğunda maç bizim için daha sakin geçti. (Gülüyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mebasta -- 28 Mart 2018; 22:25:27 >
  • tüm zamanların en iyi futbolcusunu izlediğim için kendimi şanslı biri olarak görüyorum. bu messi’nin üst seviye oynayacağı belki de oynayacağı son dünya kupası olacak. tüm kalıplaşmış düşünceleri şok etmeye, tüm ön yargıları yok etmeye geliyor kral. onunla beraber en azından tv karşısında bu heyecanı yaşayacağım. o kupa kral’ın ellerinde yükseldiğinde sanki kendi oğlum kazanmış gibi gurur duyacağım. ben bu yaşayacaklarıma tüm samimiyetimle inanıyorum.

• http://www.goal.com/tr/haber/lionel-messiye-elestiri-ronaldo-olsaydi-oynardi/halvmx9t4gbg116v9hetks3m8

Gatti, Messi'nin İspanya gibi önemli bir rakip karşısında hafif sakatlığına rağmen sahada olması gerektiğine inanıyor.

El Chiringuito TV'ye konuşan Gatti, "Messi bu maçta oynamalıydı. İnsanlar onu görmek istediler. Aynı durumda Cristiano Ronaldo olsaydı sahaya çıkardı." sözlerini kullandı.

Gatti, sözlerini Arjantin'in Messi'den ibaret bir takım olmadığını savunarak bitirdi.

Kaynak Goal.Com

Evet konu Messi ile ilgili habarler sonuçta iki yüzlülük olmasın bunu da paylaşın.

• Gatti de kim? Salak mi Messi? Onemsiz bir mac icin sezon sonu maclari ve dunya kupasini riske mi atsin?
  • @beINSPORTS

“Lider - Barça

En çok galibiyet - Barça

En iyi atak - Barça

En iyi defans - Barça

Namağlup takım - Barça

En çok gol atan - Messi

En çok asist yapan - Messi

En iyi top süren - Messi

En çok şut çeken - Messi

En çok şans oluşturan - Messi”

Leo Messi ile ilgili haber, paylaşım ve sözler

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    öyle deme ronaldo la ligayı önemsemiyo yoksa hepsinde geçerdi messiyi ronaldonun aklında cl var bi ronaldo fanboy öyle diyodu geçenlerde forumda
  • Leo Messi ile ilgili haber, paylaşım ve sözler

• Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    Bu forumda Messi ve Ronaldo fanboyu dolu ancak senin kadar büyük bir fanboy yok, senin fanboyluğun aslında Ronaldo nefretinden geliyor, Ronaldo nefreti ile kendini Messi'yi seven bir şahıs sanıyorsun. Bu güzel konuda bile yapabileceğin tek şey kalibren yettiğince Ronaldo'yu küçük görmeye çalışmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afonso54 -- 3 Nisan 2018; 18:48:36 >
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    Dünyanın en büyük derbisinde Messi üstün diye sıradan takvim maçı yapıyor bu Ronaldo fanboyları gelip bir de millete fanboysunuz diyorlar

• imparator vs gladyatör

roma’nın kurtları evcilleştirildi

• Madem paylaşım yapıyoruz 1 tane de ben ekleyim. Lays yiyordu artık Ruffles yiyor. Fikir değiştirmiş.

• Fena değil bence penaldo ve bücür gibi basit laflar edileceğine böyle mizahlar yapılsın daha iyi. şahsen hiç tahrik olmam.

• tahrik olmaktan ziyade güzelim konu kirleniyor ben ona üzülüyorum. zaten konunun başında gereksiz pek çok tartışma yaşanmış. dünya tane messi, ronaldo ve messi vs ronaldo konusu var. gidin orada nasıl dalga geçiyorsanız geçin. şuraya sevdiğim, kaybolmasını istemediğim fotoğrafları ve yazıları paylaşmak istiyorum. sizin sevdiğiniz şeyleri, düşüncelerinizi görmek istiyorum. böyle düşük seviyeli mizahları ve kötüleyici messi yorumlarını en azından bu konuda görmek istemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.