Şimdi Ara

Lensi neden beşiktaşa kaptırdık??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
4.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rai-gy

En iyi bekleri verdiniz üstüne lens. Hoş beklerin pek bir hayrını göremediler ama. Allah'tan Kjaer'i falan vermediniz.

3ünü de biz vermedik bjkye
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

quote:

En iyi bekleri verdiniz üstüne lens. Hoş beklerin pek bir hayrını göremediler ama. Allah'tan Kjaer'i falan vermediniz.

Kaptırdın o zaman, anlayan anladı merak etme.
  • quote:

quote:

quote:

Fenerbahçe Lens için devreye girmiş sanırım, fiyat arttırmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

quote:

quote:

Fenerbahçe Lens için devreye girmiş sanırım, fiyat arttırmışlar.

Ben aldınız bitti sanıyordum, olabilir.

• quote:

quote:

quote:

Gg boştaydı, caner interdeydi, lens sunderlandde. Kim neyi kaptiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerli Jön kullanıcısına yanıt
    Öncelikle trollük olsun diye değil, ciddi manada soruyorum; Aykut gerçekten Lens'i istemedimi? İstemedi ise nedeni ne olabilir?

P.S. Formalı fotoğrafı görmeden inanmıyorum hala.
  • Uchiha-İtachi kullanıcısına yanıt
    Bu marifet değildir. Almak için ederinden fazla para ödediniz zarar ettiniz. Evet aldınız ama hiçbirin hayrını da göremediniz, yanlış mı? Verdiğiniz çuvalla para da cabası.
  • Bahsi geçen 3 oyuncudan sadece Gökhan kaptırılma olarak görülebilir. Caner'i daha Nisan'da kadro dışı bırakmadık mı ? Biraz açın gözünüzü de saçma sapan yorumlar yapmayın. Inter'e gitti dikiş tutturamadı. Aziz Yıldırım tvde çıkıp "Buraya dönme ihtimali 0" demese Fenerbahçe'ye döneceğini adınız gibi biliyorsunuz, geçiniz boş fanatizm laflarını.

Lens de Aykut Bey'in istediği kriterlerde bir oyuncu olmadığı için sağ taraf Isla ve Dirar olarak oluşturuldu. Kesinlikle alınması gerekiyordu, düz beyinli korkaklar buna izin vermedi.
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    Aslan trol buradaymış.. Caner sakatlandı kardeşim, yapacak birşey yok.. Tendonu koptu adamın. Üzücü. GG'den de alabileceğimiz verimi aldık bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

quote:

Orijinalden alıntı: Sonic Wall

quote:

son dk

5 milyona gitti deniyor. disko disko bazen harbi sepetiz ya 3.5 a dirar ı alacagımıza hey allahım yaaa

Nasıl kuduruyosunuz ama haha aglayın laaan ****lerr

ne değişik insansın ya. sana egitim verenin diye diyecemde annenle babana yazık olacak. ellerinden geldiğince iyi eğitim vermeye çalışmışlardırda senin bünyen kabul etmemiş anlaşılan. ot gelmişin saman olarak devam ediyorsun hayatına...

adam gibi yazıoyruz verilen cevaba bak. aynen iade ediyorum yazdıklarınızı...

ayrıca ne kuduracam yönetimin basiretsizliği...

Spidermana yazcaktim ben seni alintilamisim ksr bakma hocam senin ustundeki kisiye yazcaktim aslinda Besiktasla dalga gecenle

• Çünkü aykut hoca fenere göre lensin kalitesini çok düşük gördü,

Lens kimmiş amatör kadroma almam ben onu, falan deyip istememiş,

• quote:

quote:

quote:

quote:

son dk

5 milyona gitti deniyor. disko disko bazen harbi sepetiz ya 3.5 a dirar ı alacagımıza hey allahım yaaa

Nasıl kuduruyosunuz ama haha aglayın laaan ****lerr

ne değişik insansın ya. sana egitim verenin diye diyecemde annenle babana yazık olacak. ellerinden geldiğince iyi eğitim vermeye çalışmışlardırda senin bünyen kabul etmemiş anlaşılan. ot gelmişin saman olarak devam ediyorsun hayatına...

adam gibi yazıoyruz verilen cevaba bak. aynen iade ediyorum yazdıklarınızı...

ayrıca ne kuduracam yönetimin basiretsizliği...

Spidermana yazcaktim ben seni alintilamisim ksr bakma hocam senin ustundeki kisiye yazcaktim aslinda Besiktasla dalga gecenle

Tamam sıkıntı yok sildim alıntıyıda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Öncelikle trollük olsun diye değil, ciddi manada soruyorum; Aykut gerçekten Lens'i istemedimi? İstemedi ise nedeni ne olabilir?

P.S. Formalı fotoğrafı görmeden inanmıyorum hala.

Bilmiyorum. Ama dirar lens tipi bir adam olsa tamam diyecem bu aykut harbi işi bilmiyor lensi kaptırdı. dirar ile lensin alakaları yok çok farklı oyuncular. Taktik olarak farklı bir planı var demekki. Bizim taraftara göre tek tip kanat oyuncusu var onun kıstası da lens.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Gg boştaydı, caner interdeydi, lens sunderlandde. Kim neyi kaptiriyor

Yahu Gökhan Caner kaç yıllık oyuncun Aziz yüzünden kaçırdınız işte, Lens'i de siz almayı beceremediniz onlar alıyor. Yönetimleri bizden de sizden de daha iş bitirici. Neyin savunmasını yapıyorsun anlamadım ki, sanki yanlış bir şey söylüyoruz.

• Muhtemelen KOCAMAN ın atak futboluna ters olduğu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Ne kaptirmasi? bildiginiz kakaladiniz.

Lens bir is yapamaz besiktasta.

Bir fbli olarak sadece güldüm bu yorumuna. Trde iş yapacağı tek takım belki de bjk, kadro itibarıyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe eski yöneticisi Murat Aşık, Jeremain Lens'in Beşiktaş'a transfer olmasını değerlendirirken oyuncuyla anlaşmayan tarafın Fenerbahçe olduğunu söyledi.

Fenerbahçe'nin Jeremain Lens'i istemeyen taraf olduğunu belirten Aşık, Aykut Kocaman'ın bu transferi istemediğini söyledi.

Taraftarlarımız şunu bilsin ki Jeremain Lens ile anlaşmayan Fenerbahçe. Buradaki sebep de oyuncunun savunmaya destek vermemesinden ötürü Aykut Kocaman'ın istememesi. Fenerbahçe taraftarlarının Aykut Kocaman'a bu konuda saygı duyması gerekir. Bu konuda kim haklı kim haksız sezon sonu belli olur" diye konuştu.
  • Oncelikle bir kavrami aciklamak lazim. Bir kulup bir oyuncusunu ben istemedim serbest birakiyorum demesi icin

1 yerine daha iyi oyuncu almasi veya hali hazirda daha iyi bir oyuncuyu kadroda bulundurmasi gerekiyor.

2 taktiksel olarak yeni bir sisteme gecer oyuncu o sisteme uymaz serbest birakilir.

Fb son 2 yilda sistem degistirdi mi? 4-2-3-1 oyun sistemi. Degistirdigini sanmiyorum.

Oyuncu olarak bakarsak fb'nin elinde gokhan caner lens den iyisi var mi? Yok. Var diyebilmek icin oyuncularin yedek olmasi lazim. Daha iyisi alindi mi? Hayir. Gecen yil van der wiel alindi patladi. Bu yil dirar buyuk ihtimal.patlar. mesela bu oyuncuyu istememeye en guzel ornek ismail koybasi. Bjk daha iyisi adrianoyu aldi serbest birakti. Sonra yedek olarak da daha iyisi caneri aldi. Olayin uygulamali aciklamasi bu. Bir takim 5 yildir en etkili iki oyuncusunu gecen yil en etkili oyuncusunu biz istemedik diyip bedava birakmaz. Bu kadar basit. Adam cok ucuk maas falan isterse anlarim. Gerci bi dediklerim karar alan kisinin futbol bilgisi olmasi durumunda gecerli. Karari aziz yildirim alirsa egosuylagokhan ersun caner lens zico alex cok giden olur.

• Fenerli Jön kullanıcısına yanıt
    Dün maçı biraz izledim, yorumları dinledim. Diyorlar ki pas oyunu oynayacakmış, Lens'de ahesteymiş biraz, dinlenerek oynuyormuş(yorumcuların görüşü). Malum Avcı hoca il ikisi koşu mesafelerine takık adamlar. Bence Lens'de ısrarcı olmamış olabilir. Ama bana göre yanlış yaptı, Lens'in dün izlediğim fenerde her türlü gideri var.
  • Allâme kullanıcısına yanıt
    Dediklerin harfi harfine doğru. Ama adamı kovalamanız yanlış. Elinizden kaçırdınızdan kasıt o zaten. Tamam siz istemediniz ama yanlış, değerli bir oyuncuya gerekli önemi vermeyince oda kendini değerli hissettiği başka bir takıma gitti. Biz senin söylediklerini inkar etmiyoruz zaten.

Katılmadığım tek nokta, Inter'den sonra Caner dönmezdi fenere, adamı kovmaktan beter ettiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.