Şimdi Ara

Lensi neden beşiktaşa kaptırdık???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
4.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye yani? Adam geçen sezon tek başına maç kazandırdı etrafında önünde arkasında paslaşacabileceği doğru dürüst biri yokken şimdi iyi bi 10numara valbuna forvet isla gibi oyuncularla daha rahat oynayabilecekken neden tekrar almadık ??? Geçen sezon tek atak lensin bir şeyler yapmasıydı rakipler de buna göre plan yapıp lensi durdurmaya calısıyolardı şimdi adam gibi valbuenalı düzgün forvetli takımla lens daha fazla iş yapardı yine transfer başarısızlığı, kjaeride sattık beşiktaştan daha iyi savunmamız vardı şimdi o da yok neudstater - skertel var rezalet adamlarda pepe var yeni stoper gelicek ben çok merak ediyorum kjaeri sattığımız parayla guiza gibi mi kejman gibi mi bi forvet alıcaz

• 18 tane boyle konu var zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E biz de sezonda 2 gol atan sağ bek oynarım diyen 31 yaşında dünya yıldızı aldık sağ açığa

DiraReyizzz

• Aykut istemedi boş yere kendinizi harap etmeyin bu kadar
  • Kimleri kaptırmadın ki...

• Biz alırız almayız bilmiyorum da, Aykut istemedi ne demek ya

• Siz istemediniz beşiktaş istedi öyle kapma mapma olayı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muammer122

Siz istemediniz beşiktaş istedi öyle kapma mapma olayı yok

:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

doğru neyine gülüyon ki :D

caner gökhanı Fenerbahçe istedi de bjk mi aldı.lens tede aynı durum.lens başından beri Fb yi istiyorum diyordu.Ama bizim vasıfsızlar ilgilenmedi adamla üzerine gitmedi işin.bjk ye giderse de kızmam asla.Fenerbahçe nin istediği hiçbir oyuncuyu alamazsınız şu durumunuzda bile.

rvp ozan topuz skrtel örnekleri.bu oyuncular başarılı oldu olmadı ayrı konu ama başından kimse bunu bilemezdi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha-İtachi

quote:

quote:

caner gökhanı Fenerbahçe istedi de bjk mi aldı.lens tede aynı durum.lens başından beri Fb yi istiyorum diyordu.Ama bizim vasıfsızlar ilgilenmedi adamla üzerine gitmedi işin.bjk ye giderse de kızmam asla.Fenerbahçe nin istediği hiçbir oyuncuyu alamazsınız şu durumunuzda bile.

rvp ozan topuz skrtel örnekleri.bu oyuncular başarılı oldu olmadı ayrı konu ama başından kimse bunu bilemezdi zaten.

• Vizyonsuzsunuz cunku.Aziz rules.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

BJK istedi aldı uzatmaya gerek yok. Caner, Gökhan, Lens hepsi ilk 11 oynardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

quote:

quote:

quote:

BJK istedi aldı uzatmaya gerek yok. Caner, Gökhan, Lens hepsi ilk 11 oynardı.

oynardı yollanması da yanlış olabilir ama durum bu.
  • fenerden bu sezon da bir cacık olmaz. Kjaer'in gitmesiyle omurganız da kırıldı.
  • Büyük ihtimal Lens'i Aykut Kocaman istemedi.

Yoksa Dirar'ı vereceğimiz paraya Lens'i alabilirdik.

Ama belki alabiliriz hiç belli olmaz.
  • Birşey kaptırmadık ki. Lens Sunderland futbolcusu. En başından beri Lens için uğraşsak alınırdı zaten. Dirar'ı seçtik sığır gibi
  • Kaptırma yok. Tercih meselesi.. Futbol bu basit oyun. Fener Lensi tercih etmedi demek ki.
    Hayırlısı artık. inşallah beşiktaşa gelir.
  • Yanlış hatırlamıyorsam aykut daha imzayı atmadan bize, lens özel bir oyuncu değil demişti. lakin alex içinde aynı şeyleri söylediği için çok takmamak gerek kendisini. dirar iyi olsa monaco bize bırakmazdı zaten, nasıl oynadıgını bildiğimiz taraftarında sevdiği lensi almamız daha mantıklı olurdu.
  • tabi ya aykut istemedi 😂😂😂😂 cafedeyim istemsizce guluyorum millette bakiyor milette anlatsam onlarda gulcek 😂😂😂😂

• Cok buyuk kayip Besiktasa güc katicak kesin,yerine Dirar'i tercih edildj bence hata hala transfer eksigimiz var sozde mayista bitecekti.GS sifirdan takim kurdu BJK eksiklerini kapatti ustune Lens deniyor bizim hala stoper,10 numara ve forvet eksigimiz var.Forvet aldik diyelim yedegi RVP yillik ucreti zaten bir forvet bonservisi kadar.Acilen yeni bir kan yeni bir vizyon gerekli yonetime.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.