Şimdi Ara

Lens'ten Beşiktaş taraftarına teşekkür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaptığı açıklamada Beşiktaş taraftarına da teşekkür eden Lens: Babamı kaybettim, zor bir durum ama aklımı toparlayabilmem için futbol oynamam gerekliydi. Teşekkür ederim. Sadece Fenerbahçe taraftarlarından değil, başka taraftarlardan da Beşiktaş taraftarından da mesajlar aldım. Önümüzdeki sezonla ilgili konuşmak sadece bana bağlı bir durum değil. Söyleyeceğim tek şey Fenerbahçe'de olmaktan mutluyum." dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fenerium'da Lens forması satılıyor mu arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fernando! -- 6 Mart 2017; 0:2:37 >
  • Lens bitmiş.

• Seneye şampiyonlar ligine katılacak bir takıma Türkiye de hangi futbolcu olursa olsun hayır demez. Üstelik bu bir de Beşiktaş ise. Malum Şenol Güneş ve Fikret Orman faktörü var. Daha hibrit çimli stat ve antreman sahasından bahsetmedim. Kısaca biz istersek bavulunu bile almadan gelir.
  • lens bizim olacak vuracaz kırbacı veli kavlak misillemesi gelir fbden de
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Seneye şampiyonlar ligine katılacak bir takıma Türkiye de hangi futbolcu olursa olsun hayır demez. Üstelik bu bir de Beşiktaş ise. Malum Şenol Güneş ve Fikret Orman faktörü var. Daha hibrit çimli stat ve antreman sahasından bahsetmedim. Kısaca biz istersek bavulunu bile almadan gelir.

"işte vizyon" diye efsane bir konu vardı, aklıma o geldi son cümlene bakınca
  • quote:

Seneye şampiyonlar ligine katılacak bir takıma Türkiye de hangi futbolcu olursa olsun hayır demez. Üstelik bu bir de Beşiktaş ise. Malum Şenol Güneş ve Fikret Orman faktörü var. Daha hibrit çimli stat ve antreman sahasından bahsetmedim. Kısaca biz istersek bavulunu bile almadan gelir.

Şampiyonlar ligine katılsanız ne olacak la tipe bak

6 - 8 yiyip yiyip dönüyorsunuz her seferinde Ülkeyi rezil rüsva ettiniz.

• quote:

8 yediniz 6 yediniz seneye de 7 yersiniz artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lensin bacağında kartal dövmesi varmış.
  • Lensi alırsınız ama ...

• Arkadaslar lens Besiktasima gelecek ama sizee orta sahanin zidanesini verebiliriz.... Veli kavlal fenere 10 numara olarak veririz en azindan anadolu kulüpleriyle yaptiginiz derbi maclarinda tecrubeli bi isimmm..

• quote:

Gomez de ŞL'ye gidiyorsunuz diye kalacaktı

• quote:

Orijinalden alıntı: WHU1895

Arkadaslar lens Besiktasima gelecek ama sizee orta sahanin zidanesini verebiliriz.... Veli kavlal fenere 10 numara olarak veririz en azindan anadolu kulüpleriyle yaptiginiz derbi maclarinda tecrubeli bi isimmm..

Ya canımmm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.