Şimdi Ara

Lens kulübümüze önerilmiş..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaynak: quarkerboy:) aynı zamanda cliechy içinde çok bir fiyat farkı yok diyor.
    Edit: fenerle anlaşamadı,yüzde 70 bizde diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logan1990 -- 23 Haziran 2017; 15:16:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eğer dogruysa klasik menajer oyunu gibi geldi.
  • Büyük ihtimalle fenerden istediği maaşı alabilmek için menajerinin oyunudur. Tabi istediği maaşı verebiliyosak gelsin oynasın :)
  • 3.5 ver fenerde 4 versin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FB zaten Lens'ten ümidi kesti, 2 tane kanat aldılar. BJK de fazla iplemedi herhalde, bi de GS'ye soralım demişlerdir.
  • belhandayı niye aldık o zaman kimin yerine oynayacak bu sinan yasin rodrigues 3 tane kanat var ne yapacaz lensi
  • Lens konusunda Beşiktaş'tan bekledikleri fiyatları göremediler galiba, Fener'de bekleyip oyuna gelmedi sanırım :)

En son bizi devreye sokup ortalığı kızıştırmak istiyorlar herhalde :) Makul olmadığı sürece dokunmamak gerek...
  • Lens'i hic sevmiyorum. Fizik gücünden baska bir özelligi yok. Ne teknigi var, ne de driblingi. Mevcut futbolcularla oynadigimiz futbola hicbir sey katmaz. Bize Lens gibi degil, Bruma gibi bir kanat lazim.

Bir sekilde Emre Mor'u kiralayabilsek keske. 34 macin 20 tanesini tek basina alir. Fenerbahce alirsa sampiyonlugun en büyük adayi olur.
  • İlk defa transferde yerli elimizde patlayacak futbolcuya odaklanmıyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Lens'i hic sevmiyorum. Fizik gücünden baska bir özelligi yok. Ne teknigi var, ne de driblingi. Mevcut futbolcularla oynadigimiz futbola hicbir sey katmaz. Bize Lens gibi degil, Bruma gibi bir kanat lazim.

Bir sekilde Emre Mor'u kiralayabilsek keske. 34 macin 20 tanesini tek basina alir. Fenerbahce alirsa sampiyonlugun en büyük adayi olur.

Emre Mor için İngilizler talip olmuş, kaldı ki menajeri Türkiye'ye getirmez diye düşünüyorum gelirse kariyeri sekteye uğrayabilir.

Bir dönem röportajda Muzzi Özcan(menajeri) Emre'nin Türkiye'ye gelmesi söz konusu değil demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Lens'i hic sevmiyorum. Fizik gücünden baska bir özelligi yok. Ne teknigi var, ne de driblingi. Mevcut futbolcularla oynadigimiz futbola hicbir sey katmaz. Bize Lens gibi degil, Bruma gibi bir kanat lazim.

Emre Mor için İngilizler talip olmuş, kaldı ki menajeri Türkiye'ye getirmez diye düşünüyorum gelirse kariyeri sekteye uğrayabilir.

Bir dönem röportajda Muzzi Özcan(menajeri) Emre'nin Türkiye'ye gelmesi söz konusu değil demişti.

Zaten ben de Emre'nin yerinde olsam su rezil Türkiye ligine gelmem. Ama yine de is kesinlesene kadar pesini birakmamak lazim. FB hala ugrasiyor. Son gün biz degil de FB alirsa yönetimden her türlü hesap sorarim.

Ingilizler Emre'yi istiyorlar da EPL Emre'nin futboluna en ters lig. Adim attirmazlar orada Emre'ye. Tek rakibimiz Ingiliz kulüpleriyse bence hala sansimiz var.

• quote:

quote:

quote:

Zaten ben de Emre'nin yerinde olsam su rezil Türkiye ligine gelmem. Ama yine de is kesinlesene kadar pesini birakmamak lazim. FB hala ugrasiyor. Son gün biz degil de FB alirsa yönetimden her türlü hesap sorarim.

Ingilizler Emre'yi istiyorlar da EPL Emre'nin futboluna en ters lig. Adim attirmazlar orada Emre'ye. Tek rakibimiz Ingiliz kulüpleriyse bence hala sansimiz var.

Buna katılıyorum, Emre için orası pek uygun gelmiyor. Mesela İspanya onun için çok uygun fakat pekte isteyen yok gibi...

Fener alırsa çok büyük iş yapmış olur, eğer bu lige gelme ihtimali varsa kesinlikle bizimde talip olmamız gerek...

• quote:

Farklı oyuncuları mı izledik bilmiyorum ama Lens gayet teknik bi adam. Açtığı ortalarla en az 10-15 arası asist yapacak düzeyde.
  • quote:

İlk defa transferde yerli elimizde patlayacak futbolcuya odaklanmıyoruz :)

Olay buydu işte, 2 sezondur kanser ettiler taraftarı.

yemin ediyorum 1 ay öncesine kadar Kasımpaşa+Akhisar+Osmanlıspor oyuncularından kadro kuracaklar derken bi tane yerli ismi geçmemesi şok etkisinden çıkarmadı hala.
  • Bizim şu aşamada Lens'i almamız hem gereksiz hem imkansız.Daha santrafor,stoper,Talisca'nın durumuna göre 10 numara transferleri çözülmeden Q7,Babel,Töre duruma göre Adriano,Caner'in olduğu bölgeye adam alınmaz.Gs için ise mantıklı duruyor kanat oyuncusu lazım.Bonservisi çok yüksek olmaz istediği yıllık ücreti de verir Gs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

quote:

İlk defa transferde yerli elimizde patlayacak futbolcuya odaklanmıyoruz :)

Olay buydu işte, 2 sezondur kanser ettiler taraftarı.

yemin ediyorum 1 ay öncesine kadar Kasımpaşa+Akhisar+Osmanlıspor oyuncularından kadro kuracaklar derken bi tane yerli ismi geçmemesi şok etkisinden çıkarmadı hala.

Taraftar sırf bundan dolayı ambale oldu zaten :) Fakat madem böyle şeyleri akıl edebiliyorlardı, neden 2 sezon saçmaladılar aklım almıyor. Ödenen paralar azda değildi hani...

Mesela Serdar ve Ahmet'e 7 m euro üstüne 3 futbolcu verdik, bunun yerine bi Maicon alınırdı çok rahat, yada Acerbi denilen şahıs :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Bizim şu aşamada Lens'i almamız hem gereksiz hem imkansız.Daha santrafor,stoper,Talisca'nın durumuna göre 10 numara transferleri çözülmeden Q7,Babel,Töre duruma göre Adriano,Caner'in olduğu bölgeye adam alınmaz.Gs için ise mantıklı duruyor kanat oyuncusu lazım.Bonservisi çok yüksek olmaz istediği yıllık ücreti de verir Gs.

Hocam adriano ve caner varken daha neden sol bek bakıyorsunuz ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Bizim şu aşamada Lens'i almamız hem gereksiz hem imkansız.Daha santrafor,stoper,Talisca'nın durumuna göre 10 numara transferleri çözülmeden Q7,Babel,Töre duruma göre Adriano,Caner'in olduğu bölgeye adam alınmaz.Gs için ise mantıklı duruyor kanat oyuncusu lazım.Bonservisi çok yüksek olmaz istediği yıllık ücreti de verir Gs.

Hocam adriano ve caner varken daha neden sol bek bakıyorsunuz ki?

Sol bek bakıldığını nereden çıkardın ki ? Adriano'ya çok iyi bir teklif gelmezse aynen devam eder Adriano,Caner sol bek alınmaz
  • Abi Yasin ve Sinan' dan çok daha iyi futbolcu Lens. Belhanda yerine onu alsak keşke, sağ kanadı garantiye alırız. Adamın açtığı ortalar çok iyi. Fener' i o taşıdı bu sezon, Rvp gibi adama rağmen iyiydi. Gomis' le iyi iş yaparlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Lens'in top sürme özelliği yok sözünden sonra gerisini okumayı bıraktım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.