Şimdi Ara

*** Lens Kullananlar , Almak İsteyenler ve Tavsiyeler *** (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.677
Cevap
112
Favori
658.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acuvue OASYS TORİC. resimlerdeki numaralardan elimde 4'er adet var. oasys benim gözümde kızarıklık yaptığından 2 adetten fazla kullanamadım. Şu anda contact life deniyorum. numarası uyan, denemek isteyen varsa benimle irtibata geçebilir.
     *** Lens Kullananlar , Almak İsteyenler ve Tavsiyeler *** *** Lens Kullananlar , Almak İsteyenler ve Tavsiyeler ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etudiant -- 8 Mart 2014; 12:42:56 >

• Arkadaşlar yeni bir proje başlamış :

http://lens.optikgazete.com/

Buradan sipariş ediyorsunuz en yakın optikçiye siparişiniz geliyor cep telefonunuza mesaj geliyor ve gidip siparişlerinizi alıyorsunuz. Hemde bu sitedeki fiyatlar üzerinden deneyen olur diye bilgilendirme amaçlı yazıyım dedim
  • oturan adam kullanıcısına yanıt
    eminmisin kardeş sakata gelmeyelim :)
  • Lensin bulunduğu blasteri açmadığınız sürece üstünde yazan son kullanma tarihine kadar durabilir sıkıntı olmaz .
  • flat_kil kullanıcısına yanıt
    kullandığım lens bunlardı sıkıntı varmı acaba ?

*** Lens Kullananlar , Almak İsteyenler ve Tavsiyeler ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow VI -- 8 Mart 2014; 18:49:56 >
  • İşte bu paketi açmaıysanız üstünde yazan 2017 ye kadar bir şey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flat_kil kullanıcısına yanıt
    hangisinin sol hangisinin sağ göz oldugunu nasıl anlayabilirim.unutmuştum hangi gözüm kaç numaraydı diye.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Lens alacağım yeni konu açmak yerine mevcut konudan sorumu sormak istedim. İlk kez alıp kullanacağım ve internetten almak istiyorum. Birkaç araştırma sonucu kendime uygun lensi buldum fakat sizlere de bir danışmak istedim. Aşağıdaki resimde recetem ve sectiğim lensler var yaptığım seçim doğru mu bir bakar mısınız?

*** Lens Kullananlar , Almak İsteyenler ve Tavsiyeler *** *** Lens Kullananlar , Almak İsteyenler ve Tavsiyeler ***

• Freut Mich kullanıcısına yanıt
    bir yanlışlık görünmüyor da fiyatı niye kapattiniz ki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: oturan adam

Özel bir nedeni yok. Siz söyleyince fark ettim bende. Bu arada sağ göz 1 kutu + sol göz 1 kutu olarak alınıyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freut Mich

quote:

Orijinalden alıntı: oturan adam

Özel bir nedeni yok. Siz söyleyince fark ettim bende. Bu arada sağ göz 1 kutu + sol göz 1 kutu olarak alınıyor sanırım.

evet ikisi için de birer kutu alacaksınız. Toplam 6 aylık lensiniz olacak.
  • Ben lens almayı düşünüyorum şuanda gözlük kulanıyorum gözlük numaram sağda solda 4 numara len kulanmak için aşırı titiz oluncanı söylüyorlar gerçekmi
  • xfire212 kullanıcısına yanıt
    ben beceremedim diye 1 ayda bıraktım lens takmayı.ellerinin temiz olması gerek takıp çıkarmadan önce.lenslerin bakımını yapman gerek.ben alışamadım bıraktım ama tekrar kullanmaya başlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karlos1907

ben beceremedim diye 1 ayda bıraktım lens takmayı.ellerinin temiz olması gerek takıp çıkarmadan önce.lenslerin bakımını yapman gerek.ben alışamadım bıraktım ama tekrar kullanmaya başlayacağım.

Doğrudur hocam bende denemeden bir şeye karar vermek istemiyorum o yüzden pazartesi göz doktorunu gidiciem numaraları çıkarcam alıcam denicem sonucuda buraya yazarım
  • xfire212 kullanıcısına yanıt
    gözlük sana yakışıyorsa gözlük alabilirsin takmayı sorun etmiyorsan.lens gerçekten uğraştırır.
  • merhaba arkadaşlar,
    sağ gözümde 0,5 miyop ve 2,5astigmat, sol gözümde ise 0,50 astigmat var. bir lens sitesinden deneme lensi temin ettim, doktorum sadece sağ göz takman yeterli dediği için tek sağ göz istedim. deneme lensi olarak hazırda 2,25 olduğu için bunu kabul ettim.

lens geldi taktım fakat bahsedilen fullhd :) görünümü alamadım (gelen lens air optix astigmatism). lens markasından mı, yoksa tam olarak benim göz numaram olmadığından mı, yoksa sol göze de takmam gerektiğinden mi net görüntüyü alamadım, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
  • Lens kullaniyorum alistim 2 hafta oluyor

• geçen lens muaynesine gittim arkadaşlar 1.25 iki gözde airoptix verdi doktor taktı sonra da sağ göz acayip batma filan yaptı çıkardım gözlüğe devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

merhaba arkadaşlar,
    sağ gözümde 0,5 miyop ve 2,5astigmat, sol gözümde ise 0,50 astigmat var. bir lens sitesinden deneme lensi temin ettim, doktorum sadece sağ göz takman yeterli dediği için tek sağ göz istedim. deneme lensi olarak hazırda 2,25 olduğu için bunu kabul ettim.

lens geldi taktım fakat bahsedilen fullhd :) görünümü alamadım (gelen lens air optix astigmatism). lens markasından mı, yoksa tam olarak benim göz numaram olmadığından mı, yoksa sol göze de takmam gerektiğinden mi net görüntüyü alamadım, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Lensi ilk defa kullandığınızda 1 hafta kadar bulanık görebilirsiniz.Zamanla oturur görüntü.
  • Joong kullanıcısına yanıt
    ben lensi alıpta 1 ayda bırakanlardanım.bırakma sebebim ise takıp çıkarmakta zorlanmam.tek başıma yapamıyordum takıp çıkarma işini.püf noktası nedir şu takıp çıkarma olayının ?
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.