Şimdi Ara

*** Lens Kullananlar , Almak İsteyenler ve Tavsiyeler *** (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.677
Cevap
112
Favori
658.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CooperVision Biofinity -1.50 idi lens aldım bu markayı kullanan varmı ?
  • arkadaşlar konuyu mümkün oldugu kadar okumaya gayret ettim. lensmarketimden sipariş vermek üzereyim almayı düşündüğüm lens

bausch&lomb un purevision modeli,
    http://www.lensmarket.com/bausch-lomb/pure-vision

burdaki yorumları okuduktan sonra acaba 2 hd yada farklı bir marka yada model mi denesem diye tereddütte kaldım. sizin yorumlarınız ne yönde acaba ?
  • Lens e en kolay nasıl alışırım cıkarıp takma cok zor geliyor
  • by_mysterious kullanıcısına yanıt
    Purevision 2 hd kullanıyorum purevision u kullanmadan direkt 2 hd aldım çok memnunum. Purevision a göre daha inceymiş ve görüntü kalitesi gerçekten iyi birde iyi bir solüsyonla uzun süre kullanmaya mecbursanız bir sorun çıkartmadı bana şu ana kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    araniza yeni katildim.
    toric lens alacagim. hangi marka tavsiye edersiniz? Ilk defa lens kullanacağım.
    saygilar.

• aqua oaysis kullanıyorum

dün doktora gittim 1.25 den 1.75 cıkmıs miyop

eski lens degeri bc 8.4 idi

şimdi bc 8.6 verdi

çok farkediyorlar mı yoksa 8.4 devam etsem sıkıntı olmaz mı?

birde güvenilir bir lens sitesi verebilir misiniz?

teşekkürler
  • bende lens kullanmayı düşünüyorum arkadaşım almış mavi lens hoşuma gitti bende yeşil kullanmak istiyorum gösteriş için kullanmak istiyorum
  • Beyler ben doktora gidip reçete aldım.Ama doktor deneme lensi al dedi gözlükcuye gidip sordum vermiyorz biz dedi.Direk almak ta istemiyorm nabicam ??

• quote:

Orijinalden alıntı: Antikapc

Beyler ben doktora gidip reçete aldım.Ama doktor deneme lensi al dedi gözlükcuye gidip sordum vermiyorz biz dedi.Direk almak ta istemiyorm nabicam ??

Bir soru sordum sagolsun kimse cevap vermedi. Muhtemel sanada aynisi olacak ama sana ben cevap vereyim. Bense yeni lens kullanmaya baslayacagm. 160tl ye iki kutu oasys toric lens ve solusyin aldm.

Bende ilk defa kullanicam.nasil bisey olucak bilmiyrm satin aldim ama bekliyorum gelince gorucz. Forumdan da yardim bekleme. Zor : )

• quote:

Orijinalden alıntı: fsclup

quote:

Beyler ben doktora gidip reçete aldım.Ama doktor deneme lensi al dedi gözlükcuye gidip sordum vermiyorz biz dedi.Direk almak ta istemiyorm nabicam ??

Bir soru sordum sagolsun kimse cevap vermedi. Muhtemel sanada aynisi olacak ama sana ben cevap vereyim. Bense yeni lens kullanmaya baslayacagm. 160tl ye iki kutu oasys toric lens ve solusyin aldm.

Bende ilk defa kullanicam.nasil bisey olucak bilmiyrm satin aldim ama bekliyorum gelince gorucz. Forumdan da yardim bekleme. Zor : )

Hocam denemek için neden 6 aylık lens alıyorsunuz. 1 kutu alsaydınızya sadece.
    Oasys rahat lenstir büyük ihtimal uyar size. Olmazsa provision 2hd veya air optix deneyebilirsin.

• Hatırladığım kadarıyla 4 5 yıldır gözlük kullanıyorum. Kendime hiç yakıştırmadığım için sadece evde kullanıyorum. Artık bıktım lense geçiş yapmayı düşünüyorum. Yıllık maliyeti nedir? Zorlukları nedir? Lense geçmek için tekrar doktora gidince ne gibi işlemler yapılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Iyi forumlar herkese...

• Lens muayenesini nerede oldunuz kaç para verdiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

quote:

quote:

Oasys rahat lenstir büyük ihtimal uyar size. Olmazsa provision 2hd veya air optix deneyebilirsin.

Hocam astigmatlı lens için ne önerirsiniz acaba?
    Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

quote:

quote:

Hocam astigmatlı lens için ne önerirsiniz acaba?
    Teşekkürler...

Hocam astigmat için pek bilgim yok ama bu saydigim markalarinda astigmat için lensleri olması lazim.

• Kullanırken örneğin sıcak ortamdan soğuk ortama çıkınca yada rüzgarda vs.. gözde sulanma oluyor bazen de batma sebebi ne olabilir? Bu yüzden 2-3 aydır kullanmıyorum doktora da gitmedim. (sağ-sol 1.25 miyop) Acaba gözde kuruluk var da o yüzden mi bu geldi aklıma. Var mı daha önce başına gelen ?
  • Beyler ben göz konusunda biraz hassasim . Yani muayenede bile gozumu zor acik tutuyorum . Gözlük kullanmaya da pek sevmiyorum öte yandan . Ne dersiniz lens kullanimi zor mudur rahat takip cikarabiliyor musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

Beyler ben göz konusunda biraz hassasim . Yani muayenede bile gozumu zor acik tutuyorum . Gözlük kullanmaya da pek sevmiyorum öte yandan . Ne dersiniz lens kullanimi zor mudur rahat takip cikarabiliyor musunuz

bi süre sonra öyle ustalaşıyosunki karşında ayna olmadan takıp çıkarabiliyosun hatta ben 2 lensi birden tek harekette çıkartabiliyorum
  • Arkadaşlar bundan bir kaç ay öncesine kadar şeffaf numaralı lens almıştım 6 aylık süresi vardı kutusunun içinde 6x2 adet lens buluyordu.Sadece 1 kutusunu kullandım ilk 1 ay ondan sonra alışamadım bıraktım fakat öteki kutulara hiç dokunmadım bile yani 5 kutu daha duruyor 5 aylık.Benim sorum o 5 aylık süre kullanmasanda biter mi? Kullanım dışımı olur.Şimdi taksam zarar verir mi ?
  • 2 kutu toric lens spiris ettim. Oasys marka. Daha once lens denemedim hic nasil olir bilmiurm ama gozumu karartip aldim. Insallah sorun olmaz

• her lensin tekli ambalajı vardır, onu acmadiginiz sürece son kullanma tarihine kadar kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.