Şimdi Ara

Lens Gözüme Yapışmıyor Deformemi Oldu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
13.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 seneye yakın kullanıyorum. Hala daha öyle yapışmama durumu ve takınca yanma durumu oluyor. Parmağına solüsyonu sür. Parmağının en uç kısmıyla lensi al. Yani lens parmağından düştü düşecek gibi olsun iğne ucu kadar temas etsin parmağına. Sonra gözünü iyicene aç (Elin kuru olursa daha iyi olur.) Sonra lensi gözüne yaklaştır. Lensi gözüne oturtmaya çalışma yavaş yavaş gözüne götür vakumlar gibi çekmesini bekle. Sonra içinde hava kaldıysa gözünü kapayıp dairesel bir biçimde ovala. Bende de lens döndü mü bir kaç sefer bu taktiği kullanıyorum öbür türlü direk takıyorum yani bu kadar uğraşmıyorum.

Edit: Ayrıca anlamadığın kısım olursa söylersin. Hızlı yazdım ve okuyamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skillet -- 19 Ağustos 2012; 9:14:41 >

• gözlerin lens mi
  • oha la 2 aydır lens kullanıyorum lensin ters olabileceğini şimdi öğrendim purevision kullanıyorum bunların tersi düzü mi varmış şu ana kadar sorun cıkmadı ama
  • Sen denemelik lens alarak baştan hata yapmışsın.

Öncebir doktora git. Gözünün ölçüsünü alsınlar, lens takıp takamayacağına karar versinler. Sonra sana doktor önerdiği lensi söyler. Bana Purevision HD önermişti ben dar gelirlilik yapıp Purevision almıştım

Ondan sonra lensi aldığın yere rica edersin sana takmayı öğretirler. O hava kabarcığını çıkartmayı vs herşeyi gösteriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jason Becker

Sen denemelik lens alarak baştan hata yapmışsın.

Öncebir doktora git. Gözünün ölçüsünü alsınlar, lens takıp takamayacağına karar versinler. Sonra sana doktor önerdiği lensi söyler. Bana Purevision HD önermişti ben dar gelirlilik yapıp Purevision almıştım

Ondan sonra lensi aldığın yere rica edersin sana takmayı öğretirler. O hava kabarcığını çıkartmayı vs herşeyi gösteriyorlar.

lensi doktordan aldım kendisi denemelik kullanmamı tavsiye etti onun tavsiyesiyle o lensi kullanıyorum

• Bende acueve oasys kullanıyorum ama gözlerim kaşınmaya başladı son 5-6 gündür.Ve sol gözümdeki lens yukarı doğru kayıyor ve bulanıklık oluşturuyor,nedenini bilen varmı ?
  • lensi takmayı başardım,öyle bir yandı ki kör oluyorum sandım hala yanma devam ediyor,sanırım lens mikrop kaptı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.