Şimdi Ara

Lens Fırsatları (Ana Konu) gözlük sevmeyenler içeri :) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
753
Cevap
145
Favori
78.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Reçetesiz satış yasak ben genelde 3 ayda 1 Üsküdar şubesine gidip lensi alıyorum memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LENS10 %10 indirim kodu ile 4 kutu biofinity 378 liraya geliyor

https://www.lensoptik.com.tr/yenilendik.html
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    ben de buradan aldım sıkıntı çıkmadı valla, alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan

LENS10 %10 indirim kodu ile 4 kutu biofinity 378 liraya geliyor

https://www.lensoptik.com.tr/yenilendik.html
    İstanbuldan 4 arkadaş birleşsek alsak ne güzel olur yaa. Şu anda 4 paket alma durumum yok. Mantıklı olmazmı dostlar

• Merhaba,
    Reçete olmadan lens siparişi veremiyormuyuz?
    Daha önceden İnternetten lensoptik gibi mağazalardan aldığımda kimse reçete talep etmiyordu. Artık değişti mi?
    Teşekkürler

• Tüm optikçiler reçete istemek zorunda. Reçetesiz internetten de olsa yasak. Eğer aynı site üzerinden düzenli alırsanız, tek reçete ile yıllarca alabilirsiniz. Sistemden son 6 aylık reçeteye bakıyorlar, varsa güncelliyorlar.

• azad_van A kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınız için teşekkür ederim.
    Lensoptik sitesinde reçete yükleyecek yer bulamadım.
    Acaba reçetesiz satış oluyor mu?

Anladığım kadarıyla son 6 aylık bir reçete gerekiyor ilk satın almada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahsi Hindi Sürprizi

Hocam cevabınız için teşekkür ederim.
    Lensoptik sitesinde reçete yükleyecek yer bulamadım.
    Acaba reçetesiz satış oluyor mu?

Anladığım kadarıyla son 6 aylık bir reçete gerekiyor ilk satın almada.
    Evet 6 aylık reçete istiyorlar sonra sen aldıkça güncelliyorlar. Reçete istemiyorlarsa ordan alma bence.
    Bazen aldıktan sonra arayıp email atmanızı istiyorlar reçeteyi. Olmazsa siz arayıp sorun nereye göndermeniz gerektiğini.

• azad_van A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevaplar için.
    Lensici . Com Dan almayı planlıyorum. Fiyatı en uygun orası gözüküyor. Reçete de istiyor, muhtemelen sorun olmaz diye düşünüyorum.

• Hangi lensi düşünüyorsunuz. İlk defa mı kullanacaksınız. Ben yollardır lens kullanırım. Bi dönem sıkıntı oldu bayaa. 2 sene lens kullanamadım. Daha sonra çok şükür ki günlük kullan at kensleri keşfettim. Biraz pahalı oluyor ama en rahatı o. Atasun ve opmarda 4 al 3 öde kampanyası var. O şekilde bayaa ucuza geliyor. Özellikle opmarı tavsiye ederim. Lens alacaksanız boşuna internet sitelere girmenize gerek yok, çoklu alımlarda en uygunu opmar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azad_van -- 21 Nisan 2019; 22:44:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: filozof07

ben de buradan aldım sıkıntı çıkmadı valla, alabilirsin
    aynen hocam, açık ara en iyi fiyat.

• Arkadaşlar uzun yıllar gözlük kullandıktan sonra lense geçmeye karar verip doktora gittim. Doktor lens muayenesi yaptı reçete yazdı ama bende 0.75 astigmat var gözlükte kullanıyorum lenste yazmadı önce kullan alışırsan bırakmazsan astigmatlı lens alırsın dedi. Şimdi ben Air Optix Plus HydraGlyde alım çok güzel rahat bir lens ama sanki hafif odak sorunu var gibi gidip toric lens alsam 0.75 astigmatlı dahamı iyi olur acaba birde lenste 0.75 astigmat değişiyormu yani lenste 0.50 gibimi oluyor yoksa 0.75 direk almam ı gerek
  • Hocam astigmatlı lenslerin yapısı farklı oluyor. Toric lens diye geçiyor ve sanırım daha pahalı. 0.75 çok rahatsız edecek bi numara değil, doktorun yazdığını al bence.
    Bende de astigmat var, 1.75 olan gözümde sıkıntı yok ama 2.50 olan gözüme bir türlü toric lens bulamadım. Acuvue oasy toric yerinde durmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • guguk kullanıcısına yanıt
    bende de 0.75 astigmat var doktorum takma önemli değil toric lensle rahat edemezsin dedi. sadece miyop olanı kullanıyorum memnunum. aquvue oasis hdraclear plus

• quote:

Orijinalden alıntı: favoriteteam

bende de 0.75 astigmat var doktorum takma önemli değil toric lensle rahat edemezsin dedi. sadece miyop olanı kullanıyorum memnunum. aquvue oasis hdraclear plus
    Teşekkürler herhalde gözüm lense alışamadığı için biraz beklemek lazım. Dün ilk defa kullandığım için takmak bir dert çıkartmak bir dert oldu. Tabi gözüm ile çok fazla uğraşınca gözüm kızardı bugün takmadım dinlendiriyorum yarın tekrar takıp alışmasını sağlayacağım.
  • Merhabalar 0.50 miyop 1.50 astigmat için lens önerisi var mı ?
  • Teşekkürler arkadaşlar farklı bir doktora gittim göz derecelerim doğru değilmiş tekrar muayene oldum ve toric lens verdi doktor ve lens numarasını eski doktor 0.75 vermişti yeni doktor 1 e çıkarttı ve 0.75 de astigmat ekledi. Lensmarketten sipariş verdim 10 dk sonra kargoya verildi bu ne hız çok şaşırdım bakalım yarın gelir inş.
    0.25 fark etmez. yeni gittiğiniz doktor biraz gazlamis sizi. ayrıca toric lens kalın oluyor kullanım konforu düşük oluyor. 0.75 astigmat hiç bir şey fark etmeyecek seviyede bir derece. ben yıllardır 0.75 astigmat siz miyop lens kullanıyorum. bence hata etmissiniz toric lens almakla.

0.25 fark etmez. yeni gittiğiniz doktor biraz gazlamis sizi. ayrıca toric lens kalın oluyor kullanım konforu düşük oluyor. 0.75 astigmat hiç bir şey fark etmeyecek seviyede bir derece. ben yıllardır 0.75 astigmat siz miyop lens kullanıyorum. bence hata etmissiniz toric lens almakla.

• favoriteteam kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için evet bende farketmez diye düşünüyordum ama toric lense geçip doğru numaralar ile yeniden lens alınca düzeldi. Toric lens hafif kalın ama onun dışında herşeyi aynı gözde hissetmiyorsun yumuşak takarken çıkarırken ilk defa lens kullanmama rağmen çok kolay Acuvue OASYS for ASTIGMATISM aldım şimdilik memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.