Şimdi Ara

(Lens) Bausch & Lomb purevision 2 hd 49,90TL (kargo dahil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
8
Favori
3.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.lensmarket.com/bausch-lomb/pure-vision

purevision alırken teklif çıkıyor ve purevision fiyatına purevision 2 hd ister misiniz? diye orayı tıklayınca işlem tamamlanıyor.

+ 300 ml solüsyon hediye (edit:2 kutu alınca)

lensmarket.com dan daha önceleri de alışveriş yaptım. belki de türkiye de ürünleri en hızlı kargolayan firma. kargo firmasıyla yanyana mıdırlar nedir anlamadım

(Lens) Bausch & Lomb purevision 2 hd 49,90TL (kargo dahil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 27 Mart 2013; 0:07:01 >

• Bir yıl önce purevision kullanıyordum 20 gün sonra deforme oluyordu ve rahatsız ediyordu, bu HD nasıl acaba?
  • 19-20 yıldır gözlük kullanıyorum. gözlüğümü garanti kapsamında değişime vereceğim için astigmatımda olduğundan dün aynı siteden Acuvue OASYS TORIC sipariş verdim. bugün elime ulaştı. ilk denemeyi bu akşam 1 saat kadar yaptım. sağ gözde miyop yüksek, astigmat düşük; sol gözde de miyop düşük, astigmat yüksek; Sağ göz lensle daha iyi görüyor, sol göz gözlükle daha iyi görüyor.

Acuvue OASYS TORIC'te dia 14.50ymiş. göz bebeğinden taşıyo biraz, bunda 14 olduğuna göre bi dahaki sefere deneyebilirim.
  • http://www.lensmarket.com/ciba-vision/air-optix-night-day şu lensi en son 70m liraya almıştım niye daha fazla almadıysam öneririm

edit: şimdi baktım buradan almışım hala aynı fiyat http://www.lensci.com/focus-night-day-aqua

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zamyatin -- 26 Mart 2013; 23:50:36 >

• Lensimde bittiydi alsammı acaba iyimidir bu lens Cooper Vision Biomedics 55 kullanıyorum çok memnunum ama değişiklikte yapabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim bc 8.4 ,8.6 alsam olur mu ki ?
  • Purevision kullanıyordum HD denemek için almıştım gözümde kızarma yaptı herkese olmuyor denemeniz lazım.
  • hd 2 kullandığım en iyi lens şimdiye kadar, şiddetle öneririm
  • objektif sandık geldik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragonborn

hd 2 kullandığım en iyi lens şimdiye kadar, şiddetle öneririm

Daha once kullandığınız lensler nelerdi acaba? Ben B&L clear58 kullanıyorum. Memnunum aslında ancak denemeden de daha iyisi var mı bilmek mümkün değil malesef.

• http://www.harbioptik.com/

• Bende Cooper Vision Biofinity Toric 3 lü kutu kullanıyorum.Hiçte sorun çıkarmadı şimdiye kadar.Tekini 1.5 ay kadar kullanabiliyorum.Daha da uzun gider ama zararı olmasın diye fazla uzatmıyorum.

Lensmarket'ten almıştım bunu.Şimdi lensler bitti sonuncusunu taktım.Deneme lensi isticem.

Deneme lensi isteyen varsa nasıl aldıklarını yazarlarsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamay_aytam

quote:

Orijinalden alıntı: Dragonborn

hd 2 kullandığım en iyi lens şimdiye kadar, şiddetle öneririm

Daha once kullandığınız lensler nelerdi acaba? Ben B&L clear58 kullanıyorum. Memnunum aslında ancak denemeden de daha iyisi var mı bilmek mümkün değil malesef.

acuve oasys ve b&l nin dandik bir lensini kulanmistim hatirlamiyorum ismini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toric kullaniyorum, purevision 2HD Toric tam bir rezalet.

Yeni cikti deneyeyim dedim elimde kaldi. Verdigim paraya da yazik.

Bu arada marka model tartismasi yapmak da yersiz. O iyi bu kotu demenin bir anlami yok. Birinin hic rahat etmedigi lens ile, oteki mukemmel sonuc alabiliyor. Tamamen kisiye ve goze gore degisiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catalyst -- 27 Mart 2013; 19:09:46 >
  • teşekkürler eşim için aldık.
  • bu lensi daha yeni kullandım daha doğrusu kullanamadım son iki çifti atabilmek için daha fazla dayanamadım. Gözde kızarma ve rahatsızlık veriyor. Yurdum insanının HD gördüğü herşeye atlama merakını boş geçmemişler

Tri Star HD mini uydu alıcısı
  • Arkadaşlar bir sorum var.

Bu lensler 1 aylık oluyor ya. 30 günlük mü demek yoksa belirli bir son kullanım tarihleri var mı?

Yani aldım ve sadece hafta sonları kullandım diyelim. Ayda 8 gün kullanmış olurum. 3 ay gider mi böyle.

Ya da aldım diyelim denemelik bir renk. 3-5 gün taktık. 3 ay sonra tekrar kullanabilir miyiz. Bu arada tabiki lens solüsyon içinde ve uygun şartlarda saklanmış olacak.

Ya da diyelim ki 7 tane aldım her gün farklı renk taktım. Her renk 7 ay gider mi?

Biliyorum biraz acayip örnekler. Bilgi amacı ile soruyorum. Meraktan.

Ve gene tak çıkar yapmanın ömre etkisi nedir. Yani günde 5-6 defa tak çıkar yapılırsa daha mı çabuk deforme olur yoksa daha sık temizlendiği için daha uzun ömürlü mü olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Arkadaşlar bir sorum var.

Bu lensler 1 aylık oluyor ya. 30 günlük mü demek yoksa belirli bir son kullanım tarihleri var mı?

Yani aldım ve sadece hafta sonları kullandım diyelim. Ayda 8 gün kullanmış olurum. 3 ay gider mi böyle.

Ya da aldım diyelim denemelik bir renk. 3-5 gün taktık. 3 ay sonra tekrar kullanabilir miyiz. Bu arada tabiki lens solüsyon içinde ve uygun şartlarda saklanmış olacak.

Ya da diyelim ki 7 tane aldım her gün farklı renk taktım. Her renk 7 ay gider mi?

Biliyorum biraz acayip örnekler. Bilgi amacı ile soruyorum. Meraktan.

Ve gene tak çıkar yapmanın ömre etkisi nedir. Yani günde 5-6 defa tak çıkar yapılırsa daha mı çabuk deforme olur yoksa daha sık temizlendiği için daha uzun ömürlü mü olur.

Diğer örnekler biraz sağlıksız olur kullanılmış bi lensi 3 ay bekletip kullanmak göze işkenceye girer gerek yok bence .

Ben bir aylık lensimi 2 aya yakın kullanıyorum her akşam çıkartıp temiz solüsyonun içine koyuyorum sabah takıyorum . Ara sıra gece çıkarmadığımda oluyor ama sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar .

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

objektif sandık geldik

Al benden de o kadar

• Neredeyse hepsini kullandım kaliteli lenslerden. en iyisi kesinlikle ciba vision air optix n and d

http://www.lensal.com/air-optix-night-and-day-aqua
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.