Şimdi Ara

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
33
Favori
123.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cografik

quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

Stock Indian rom 2.0.093 st yükledim fakat sistem güncellemeden son2.5 versin çıkmadı yükleyen arkadaşlar sistem uptade yaptığınızda hemen çıkmış mıydı ? Stock romu 2.5 indirip onu mı flashlasam bilemedim.

fly vpn apk kur. çin serverlerinden birini seçip aktif et ota ya girip tekrar refresh yap güncelleme görünmesi lazım. yavaş yükleme yapıyorsa durdurup vpn yi devre dışı bırakıp tekrar kaldığı yerden devam ettir.

fly vpn apk kur. çin serverlerinden birini seçip aktif et ota ya girip tekrar refresh yap güncelleme görünmesi lazım. yavaş yükleme yapıyorsa durdurup vpn yi devre dışı bırakıp tekrar kaldığı yerden devam ettir.

hocam absürt bir soru olacak ama ota'ya hangi menüden giriyoruz? çünkü benim telimde güncelleme merkezi gibi bir menüde görünmüyor.. ZUI_2.0.093_ST rom yüklü

• Merhaba,
    Forumdan bir arkadaştan bu cihazdan 2 tane temin ettim, özellikle konu da ki yorumlara istinaden orjinal rom olsun istedim
    Ancak telefonda konuşurken aniden restart attı 2-3 kez, başka yapmadı ama yapar mı merakı ile kullanıyorum telefonu.. Mooke rom tam dil desteği yok diye istememiştim ama duruma göre deneyebilirim.. Bu restart kronik midir? yaşayan var mı daha önce?
  • zuk z2 lerde ekrana çift tıkladınızda ekran açılma yani smart wake özelliği vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadağlı123 -- 22 Mayıs 2017; 16:12:8 >
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    yazılımın içinde yüklü geliyor.
  • mertsamet M kullanıcısına yanıt
    7.0 üzerine kurulu. 2.5.379
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadağlı123

yazılımın içinde yüklü geliyor.

Hocam bu gizromda SMS uygulaması çalışmıyor bende farklı uygulamalar indirdim onlarda calismiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • settings bas en alltta system updates var. ota denilen şey bu. veya uygulamlarda da mavi iconlu system updates var burdan da erişebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tivolitr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

Stock Indian rom 2.0.093 st yükledim fakat sistem güncellemeden son2.5 versin çıkmadı yükleyen arkadaşlar sistem uptade yaptığınızda hemen çıkmış mıydı ? Stock romu 2.5 indirip onu mı flashlasam bilemedim.

hocam absürt bir soru olacak ama ota'ya hangi menüden giriyoruz? çünkü benim telimde güncelleme merkezi gibi bir menüde görünmüyor.. ZUI_2.0.093_ST rom yüklü

ayarlar-telefon hakkinda sekmelerinde vardir

• arkadaslar selam

orjinal yazilim kullandigim cihazimda bildirim ayarlari yapili olmasina ragmen bildirimler gelmiyor. dun geliyordu artik gelmiyor, cince bir kac menu var ingilizce halinde bile, icime sinmedi. ayni orjinal rom gibi arayuzu filan smooth goruntuye sahip bir rom var mi? mooke ve okudugum bir kac rom hakkinda bilgi verebilecek birisi var mi?

• ultrasn0w kullanıcısına yanıt
    Linageos tavsiye ederim gerekli ayarlamalari yaptığın zaman orjinal romdan sarj ve stabilite olarak cok bir farki yok ama turkce olmasi yönüyle büyük avantaj.

• quote:

Orijinalden alıntı: majesteleri_mj

Linageos tavsiye ederim gerekli ayarlamalari yaptığın zaman orjinal romdan sarj ve stabilite olarak cok bir farki yok ama turkce olmasi yönüyle büyük avantaj.

yukleme islemleri diger konuda anlatilmis ayni o sekilde yukleyecegim degil mi hocam?

Evet önce zukfans sitesine girin ordan lineage konusu var. Twrp ile yükleyeceksiniz

• benim telefonumda guncelleme merkezi yok arkadaslar ne yapmam gerekiyor bir yol gösterin lutfen

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu

• barut78 kullanıcısına yanıt
    ROM V5-BSHUY2003 FOR ZUK Z2
    romu tavsiye edrim. gayet stabil çalışıyor. türkçe romdur. 7.0 sürümü
    https://zukfans.eu/community/threads/rom-v5-bshuy2003-for-zuk-z2.5360/
    https://zukfans.eu/community/threads/rom-v5-bshuy2003-for-zuk-z2.5360/
    tavsiye edrim.bildirimler sıkıntısız. arayüz ve bildirim olarak nova launcher+ teslaunread kullanıyorum. teslaunread 5.0.8 sürümü bildirim konusunda gayet başarılı. yedekleme ve geri yükleme olarak tema hep aynı kullanırsınız rom değişikliğinde.
  • Lineage os rom ile ekran süresi

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu

• Cihaz twrp döngüsüne girerse;

Çözüm:

Twrp de terminal e girip komutlara şunları yazıyoruz.

dd if=/dev/zero of=/dev/block/platform/soc/7464900.sdhci/by-name/misc

Sorun çözülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candzh -- 27 Mayıs 2017; 10:53:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baracuda41

Selam Arkadaşlar,
    Peki bu dx sitesinden temin edilmiş ZUK Z2 Pro (Z2121) da zui sürüm 2.3.044ST Android 6.0.1 sürüm var uluslararsı diller de mevcut bilgisi olan var mı ?
    Uluslararası dilleri nasıl yüklemişler nasıl Çince uygulamaları kaldırmışlar, o stabil rom nereden temin edilebilir ?
    Şimdiden teşekkürler,

Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan yok sanırım

• zui sürümde telefonda belli bir süre sonra rehberde "System theme restored due to multiple app crashes"hatası veriyor nasıl düzeltileceği hakkında bilgisi olan var mı ?
    İngilizceye cevrilince düzelmesi ve harici bir cevirici yüklenmesi hariç
    Teşekkürler ...
  • Lineage rom konusu ve linkleri

https://zukfans.eu/community/threads/7-1-x-unofficial-lineageos-14-1-20170519.4852/

Bu konuda 3 adet zip dosyasi var. Birincisi lineage os zip dosyasi ,

İkincisi rot dosyasi, üçüncüsü ise gapps dosyasi. Üçünü de yüklemek lazim.

Ayrica sarjinizin orijinal romdan daha iyi gitmesini istiyorsaniz veri tasarrufu özelliğini açınız whatsapp vb anlık bildirim almak istediğiniz uygulamalari veri tasarrufun kısmından deaktif ediniz. Ardindan pil kismindan lineage osun kendi pil tasarrufu modülünü kullaniniz.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.