Şimdi Ara

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
33
Favori
123.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinde cihazı olan bir deneyebilir mi twrp,veya cwm kurulu ise kurtarma menusunde iken otg destekliyor mu cihaz ..teşekkurler..
  • sahanemir kullanıcısına yanıt
    Otg denemesi çok zor. Type-c otg yok.

MTP destekliyor ama yani kurtarma modunda PC den dosya atabiliyorsunuz.
  • Bende hem kurtarma modunda hemde açıkken çalışıyor. Nilkin OTG kullanıyorum metal olan.
  • Almayı düşünüyorum, Z2 ile pro romarı farklıysa konuları da farklı olsaymış iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkan

Almayı düşünüyorum, Z2 ile pro romarı farklıysa konuları da farklı olsaymış iyiymiş.

Pro icin çok rom seçeneği yok 3 tane rom var hepsinde de u-Health çalışmıyor nabzı ölçmek mümkün değil.
  • quote:

Almayı düşünüyorum, Z2 ile pro romarı farklıysa konuları da farklı olsaymış iyiymiş.

Hocam başlık açıldığında net bir şey olmadığı için böyle bir ayrım yapamadık. Kullanıcı sayısı arttığına göre tecrübeli arkadaşlar romlar için belki bir başlık daha ekleyebilirler.
  • Arkadaslar Benimde bir tane Zuk Z2 Pro (4/64 olanından) ürünü bir kac gundur kullanıyorum. benim bir sorum olacak
    Cihaz sanırım orjinal rom lu (orjinal rom oldugunu tahmin ediyorum. İngilizce dili var turkce yok programlar turkce calısmıyor )
    Bir program duydum MoreLocale 2 diye onu kurudum ancak Super User olmamı istedi bu islemi nasıl yapabilirim. Bunu yaparsam otoguncelleme alırsa cihaz benim cihaz bu durumda guncelleme alabilir mi ?
    Birde orjinal rom olup olmadıgını nasıl anlaya bilirim. Baska turlu Telefonu turkce kullanma sansım vardır.
  • hocam telefona rom atayım derken eksık yanlıs bır rom atttım telefon coktu tek tepkısı guc dugmesını basınca tıtresım gelmesi bilen varsa yorum atsın şimdiden Allah razı olsun.
  • Arkadaşlar zuk z2 ve pro bence bu saatten sonra Türkiye'ye gelmez. Erdi Özüağ 2-3 videosunda gelecek dedi ama benim umudum yok. Daha telefonda doğru düzgün Türkçe dil desteği bile yok.

İnşallah yanılıyorumdur....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozankardes

quote:

Pro icin çok rom seçeneği yok 3 tane rom var hepsinde de u-Health çalışmıyor nabzı ölçmek mümkün değil.

pro için 3 tane rom'un linkleri var mı hocam ?
  • O romlar muhtemelen şuradadır:

https://forum.xda-developers.com/zuk-z2-pro/development

Edit: Bağlantı düzeltildi. Pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 10 Ocak 2017; 23:50:20 >
  • Exfat E kullanıcısına yanıt
    Lenovo Vibe Z2 Pro romları hocam, yanlışlık mı var acaba, zuk z2 pro değil.
  • Lenovo zk z2 cihazim eksik rom atilmasi sonucu kapandı bilgisayar gormuyor ne yapmalıyım ?
  • Evet baya yanlışlık var. Çok özür diliyorum. Bende diyorum nasıl destek yok bu telefona.

• Exfat E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz.
  • AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    Ben Lenovo Facebook sayfasına sordum gelmeyecek dedi bunun üzerine Mi5 aldım belki ithalatçı garantili gelebilir bence bekleme
  • Rica ederim. Herkesin yaptığı rom farklı olur hangisi stabil olur söyleyemem ama özellik isteyen aicp ve özellikle resurrection. Sade rom için ise cyanogen öneriliyor. Bu gereksiz bilgiyi de ekleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzindeyiz1938

Lenovo zk z2 cihazim eksik rom atilmasi sonucu kapandı bilgisayar gormuyor ne yapmalıyım ?
    şuan en uygun nereden alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyta -- 11 Ocak 2017; 16:45:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

Evet baya yanlışlık var. Çok özür diliyorum. Bende diyorum nasıl destek yok bu telefona.

hocam sen yetkili bir abiye benziyosun, rom ve imei olaylarının türkçe anlatıldığı bir platform var mı?
  • bir de sormak istediğim şu konu var; biz bu cihazı aldık diyelim, kendi işletim sistemini kullansak ne zararı var? güncelleme vs almaz dye mi atıyorsunuz rom'u?
    yoksa kendi içinde türkçe mi yok, yani tek mesele türkçe mi?
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.