Şimdi Ara

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
33
Favori
123.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zuk z2 pro nun 24bit ses desteği var mı?
  • Zuk z2 pro kullanan arkadaşlar telefonun kulaklık çıkışı performansı nasıl ve içinde Dirac HD player diye bi uygulama yüklü olarak geldi mi
  • Z2 Pro kullanan arkadaşlar bu cihazın multi rom desteği var mı? Varsa nasıl yükleniliyor ve kayıt işlemini nasıl yapıyorsunuz?
  • beyler bu hatayi aliyorum guncelleme yaparken ne yapmaliyim ?

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu
  • merhaba bootloader kilidi açmak için siteye üye oldum gerekli şeyleri yaptım ama mail gelmedi hala neden olabilir
  • Bootlader açmak z1 de kolay ama 2 yi maalesef. Bilemiyorum
  • -ehlullah- - kullanıcısına yanıt
    Formu gönder diyince ayni sayfa mi açılıyor başka sayfadaki yönlendiriyor. Ayni sayfa açılıyorsa hata veriyor mail adresini onaylaman gerekiyor saçma sapan bir site.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONCELIKLE HERKESE IYI GUNLER DEGERLI FORUM KULLANICILARI ACABA BU HATANIN COZUMU NEDIR SAYGILAR.
  • Ocak ayında gelecek diyorlar
  • Canlar belli ki bu cihaza global türkçe rom yok. Sağlam wifi ve şebek sorunu olmayan bir rom önerin rica link bekliyorum. Yada Android 7 ile tr dil gelecek mi
    Cihaz beyaz 6gb ram z2pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiger_man -- 2 Ocak 2017; 15:1:47 >
  • ozankardes kullanıcısına yanıt
    mail kutunuza bakın tarzı bir yazı çıkıyor ama maile gelen birşey yok.
    mail adresimi onayladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ehlullah-

mail kutunuza bakın tarzı bir yazı çıkıyor ama maile gelen birşey yok.
    mail adresimi onayladım.

İlginç gelmesi lazım spama düşen bir mail değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozankardes kullanıcısına yanıt
    tekrar denedim oldu şimdi sağolun hocam.
  • Zuk Z2'de Türk Telekom (Avea) hat kullanan var mı? Yeni Vodafone'dan geçtim ve sebeke sorunları yaşıyorum ben.
  • arkadaşlar zuk z2 pro cihazım geldi. bana cm13 rom yüklemesi ve imei tamiri işlemleri için yardımcı olabilecek var mı?
  • Selam arkadaşlar.xiaomi redmi note 3 pro cihazını satıp zuk z2 almak gibi bir fikrim var.Kullanan arkadaşlar kısaca bilgi vere bilirmi? Snapdragon 820 quick charge 3.0 falan baya güzel gibi.Alınır mı?
  • sergio22 kullanıcısına yanıt
    Hocam inşallah paralel ithalat ile gelir. Erdi Özüağ 2-3 kez gelecek dedi. En son videoda da Ocak ayında geleceğini söylemişti ama o da ona gelen bilgileri aktarıyor.

İnşallah 1-2 haftaya gelir diyelim.
  • Merhaba arkadaşlar;

Konu başlığı anakonu fakat içerik başlığın altını doldurmaktan çok uzak.

Cihaza hakim bir arkadaş, stabil rom listeleri ve kurulum rehberleri gibi detayları paylaşabilirdi zira anakonu açmanın mantığı bu değil midir?
  • internetten telefon getirtirken gümrükte takıla biliyor mu ve siz hangi siteden getirttinizwww.gearbest.com vewww.banggood.com ikisinden birinden almayı düşünüyorum
    ama telefon biraz kaba gibi geldi 9mm sizin izleniminiz nedir.
  • Ben aliexpressde daha ucuz gördüm.sipariş veren çok,geri bildirimler olumlu.bir bak istersen.

https://m.tr.aliexpress.com/item/32695317534.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productSubject=32695317534&shortkey=n2qEF3A3&addresstype=600&
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.