Şimdi Ara

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
33
Favori
123.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ..bir sorunum var yeri burası değil fakat konuyu bulamadım..bende zuk z1 var root yaparken ve twrp atarken sorun oluştu açılacak gibi oluyor titreyip başa donuyor sanırım bootkader de sorun oluştu nasıl başa çıkabilirim ..ve kendi recovery açılıyor komple wipe yaptığım halde aynısı, bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen bana..
  • Ses acma kapama tuslarina basarken tepefonu pc ye bagla diag modu acilacak bu sekilde rom flashlayip duzeltebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenking

Ses acma kapama tuslarina basarken tepefonu pc ye bagla diag modu acilacak bu sekilde rom flashlayip duzeltebilirsin

Teşekkür ederim bilgi için ama nasıl rom atabilirim ki bu şekilde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sahanemir kullanıcısına yanıt
    Once bootloader acman gerekiyor o islemi diag moddayken tamamlamalisin nette kaynaklar mevcut. Ardindan
    http://www.androidbrick.com/lenovo-zuk-phones-qfil-roms-unbrick-guide/
    Bu adresteki islemleri yaparsan sorunun çözülür

• Çok teşekkür ederim ..
  • Aslında telefonun içine rom atabilsem flaşlarım o da yeterli olur diye düşünüyorum aptal kafam bir anlık dalgınlığımdan içindeki rom,u da sildim..
  • Tekrar merhaba zuk z1 cihazımda orjinal cwm soft brick olmuş vaziyette şimdi.şunu sormak istiyorum cwm,de iken otgçalışır mı usbye rom yükleyip kurabilir miyim apdet rrom lafından ise basit bir şekilde kurtarabilirim olur diyorsanız yarın org alacağım dönüştürücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 28 Aralık 2016; 23:24:49 >
  • Merhaba, neredeyse 3 senedir nexus 5 kullaniyordum dustu etti derken telefon iyice dagildi. Bende bu z2 den aldim sekli semali hosuma gitti donanomida cezbetti. Lakin yazilim biraz yavan geldi niyeyse. Nexustaki o akicilik yok haliyle. Yada daha alisamadim. Herneyse, bu telefona android 7 gelecekmi ? Gelecekse normal bir sekilde indirecekmiyiz yoksa burda bahsedilenler gibi binbir teranemi olacak ? Pek anlamadigimdan bu root islerinden soruyorum. Bubarada telefonun yazilim versiyonu 1.9044st gorunuyor. Tesekkurler.
  • radical kullanıcısına yanıt
    Hocam ne demek istediğini çok iyi anlıyorum, bende nexus 5 kullandım, Android dünyasının en akıcı ve stabil cihazlarından biri. Sen zuk z2 yi zui ile kullanıyorsun, cm13 tabanlı bir rom yüklersen nexus akıcılığını yakalarsın ve çok memnun kalırsın, cihaz akıyor.

• Rom kurmayi becerebilecemi pek sanmiyorum dogrusu belki anlayan bir arkadasa kurdururum

• Ben zuk z1 e twrp yükledim boot ekranı artık açılıp kapanmıyor kısır döngü yok ama sabit kalıyor öyle içinde room yokmuş gibi şimdi şunu sormak istiyorum ustalara twrp de otg den yükleme var fakat tik konuşmuyor acaba bir otg kablosu alsamrom flaşlarım fakat otg çalışır,mı onu bilemiyorum ,bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim şarz da oluyor...bu şekilde artık...
    Twrp de telefonu pc ye bağlayıp rom atabilirsin ve kurabilirsin, pc ye bağlayınca görünmüyormu telefon?

• Kendi sorumu cevaplayim bugun arastirdim biraz, z1 ve z2 plus icin 28 ocak, z2 icinde subat ayinda android 7 ve arayuzun 2,5 versiyonu gelecekmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barocker

Twrp de telefonu pc ye bağlayıp rom atabilirsin ve kurabilirsin, pc ye bağlayınca görünmüyormu telefon?

Yok görünmüyor bir daha kurcalayayım bari..twrp de bir.değişiklik yapmam gerekiyor mu bilgisayarın görmesi.için.

• Maalesef görmüyor sıkıntım bu yönde ☹
    Otg kablo ile atmayı dene 10 ile 15TL arasında bulursun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle yapmayı demeyeceğim ben yurt dışındayım bulmak zor olacak burada kacağım artık bir.de bu cihazın usb,si usb-c olduğu için 15 tl gibi olçayacaltır ☹ bakacağım artık başa çıkamıyorum yoksa ..teşekkur ederim her soruma cevap verenlere sıktım ise.sizi affola .sorularım olursa gene rahatsız ederim.
  • Buradan bulacağım artık yazacaktım burada kaçağım yazmış lumia manyağı.😀 silemiyorum da.
  • Son yıllarda gördüğüm en iyi tasarım ama ülkemizde satılmayacak olması üzücü.
  • Bunu yaptıktan sonra zuk z2 pro alabilirim bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.