Şimdi Ara

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
33
Favori
123.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 adet aldim biri esim biri kendim icin memnunum. Her ikisine de mokee yazilimi yukledim. Zui'daki sorunlarin hicbiri bu surumde yok (bildirim gelmeme,arama ekrani hatalari). Sebekeyle ilgili en ufak sorun yasamazsin cok tasra bir yerde degilsen.

Bu arada elimdeki 1 telefonu sifir kutusunda olarak satiyorum hic kullanilmadi tum yazilim ve *mei isleri halledildi almak isteyen pm den ulaşsın fiyati uygun tutuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barocker kullanıcısına yanıt
    Ocak gibi Türkiye'ye geleceği söyleniyor mesut çevik, erdi özüağ gibi isimler tarafından. Beklemeniz tavsiye ederim...

• Bende fazladan 1 adet sipariş ettim baktım talep var :) Haftaya elimde olur bu sefer Mokee Rom deneyeceğim.
  • mlbozkurt M kullanıcısına yanıt
    s7 ile bu telefonlar karşılaştırılamaz. s7 hepsinde iyi tabii fiyatıda baya iyi. para varsa s7 al.
  • Eski bir Zuk Z1 kullanıcısı olarak bende Zuk Z2 ye geçtim. Zuk Z1 den çok memnundum. Zuk Z2 ilk izlenimlerim olumlu. Detaylı bir yazı yazarım akşama doğru.
  • Arladaslar simdi bisey merak ettim yirtdisindan bu telefonu getirsek sansimiz varsa gelse burdada seyehate cikan bi tanidigin uzerine kayit etsek olurmu bana kayit dahil kaca patlar .yoksa bu telde imei olmadanmi geliyor yani kayit icin ayri ismi yapmak gerekiyor bilen birileri detayli aciklarsa cok sevinirim

• Cenking kullanıcısına yanıt
    hhangi model ? fiyat nedir ?
  • karakral1 kullanıcısına yanıt
    çin malı tellerde imei sorunu yok...kayıt yaptırmak istersen giden tanıdığın pasaportuna işletirebilirsin 150 tl falandı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: relaxa

çin malı tellerde imei sorunu yok...kayıt yaptırmak istersen giden tanıdığın pasaportuna işletirebilirsin 150 tl falandı...

Tskurler yeni modellerin fiyatinin cok yuksek oldugu bu zamanlarda bole bataryasi ekrani islemcisi iyi olan bi telefon gercekten iyi lg g2 kullaniyorum 3 senedir.. bu telefon guzel bence 200$ fiyati var eger dogruysa sahane

• relaxa R kullanıcısına yanıt
    pm attım hocam
  • Cenking kullanıcısına yanıt
    Hocam zuk z2nin sar değerini görebiliyor musunuz ayarlardan. İnternette.0.038 li bir değer gördüm imkansız geldi bana heleki şu dönemde telefonların sar değeri 0,5 in altına düşmüyorken..
    Elinizdeki yedek telefonu satmadıysanız pm atabilir misiniz? Fiyat model vs diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 21 Aralık 2016; 20:46:26 >
  • AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    Zuk Z2 ve Z2 Plus için üreticinin belirttiği ortalama sar değeri 0.038w/kg.

soran arkadaşlar için..
    Bangooda indirim var kaçırma

• Vodafone ile sorunsuz calisiyormu tavsiye edetmisinizz telefonu.
  • Valla arkadaşlar bu cihazın kıymetini bilin derim, şuan fiyat performans kralı bu cihaz, fiyat performans olarak 1. sırada kesinlikle. 900-1000 TL civarına Türkiye'den alınabiliyor ve 4GB ram 64GB depolama, snapdragon 820 adreno 530'lu bir canavarı bu fiyata alabilmek harika gerçekten. CM13 tabanlı romlarda cihaz kusursuz çalışıyor ve son derece stabil. Ayrıca pil performansı harika, 5'' ekrana 3500mah pil süper sonuç veriyor, pil anlamında da şuan piyasadaki en iyilerden. Parmakizi okuyucu kusursuz çalışıyor, cihazda hiçbir sıkıntı bulamadım. Sadece kameraya çok önem veriyorsanız biraz üzebilir ve malzeme kalitesi çok iyi değil ama o kadar olur, fiyatını göz önüne alırsak hiç önemli değil bunlar, sonuçta profesyonel fotoğraf çekmiyoruz alt tarafı sosyal medyada yine telefondan bakılacak fotoğraflar çekiyoruz ve fotoğraf kalitesi öyle çokta kötü değil hatta ben çok beğendim. Yani şu cihaz yerine 1000 TL ye ne alınabilir diye bakıyorumda daha çok seviyorum cihazı. Çünkü bu fiyata alabileceğiniz en iyi cihaz bu, kaldıki 1500-2000 liralık cihazlar ile aynı performansta bir cihazdan bahsediyoruz. Yani 1500 lira seviyesindeki cihazlar içinde de yok böyle bir cihaz. Bizzat doğubank'a gittim inceledim hepsini, Xiaomi mi5s lere 1500 TL civarında fiyatlar çektiler ama aradaki 500 liralık farkı göremedim ben ve değmez diyerek zuk z2 tercih ettim ve şimdi daha iyi anlıyorumki doğru olanı yapmışım. Zaten xiaomi alsaydım yine CM tabanlı bir roma geçerdim çünkü MIUI ve ZUI gibi romlarda bildirim sorunları var, hatta telefonu aldığım yerdeki satıcı bile mi5 kullandığını ve arada bildirim sorunu yaşadığını söyledi, kaldıki kendimde kullandım ve biliyorum bu sorunu, o da öyle söyleyince kararımı verdim direkt. Üstelik ram daha fazla ve pil kapasitesi de daha fazla, her açıdan daha avantajlı. Kararsız kalanlar bunları göz önünde bulundursun derim.

• Arkadaslar zuk z2 pro modelini alabilecegimiz guvenilir bir satici onerebilirmisiniz. 6 gb ram 128 gb hafiza olan model
  • bu telefon ne zaman gelir türkiyeye hemen almak isityorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: (__kasva__)

bu telefon ne zaman gelir türkiyeye hemen almak isityorum

Ya birisi facede lenova ya sormus iste bi telefon markasi paylasimi altina zuk modeli turkiyeye gelcekmi diye suan ole bisey yok demis cvp olarak ama donanim haberden erdi ozagda yakinda gelcek diyo insallah gelir ama siz emin olmak isterseniz lenovanin facesine resimlere yorum yapin orda her yoruma cevap veriyolar bizide bilgilendirmis olursunuz

Xiaomi gibi paralel ithalat gelecek büyük ihtimal

• quote:

Orijinalden alıntı: barocker

Valla arkadaşlar bu cihazın kıymetini bilin derim, şuan fiyat performans kralı bu cihaz, fiyat performans olarak 1. sırada kesinlikle. 900-1000 TL civarına Türkiye'den alınabiliyor ve 4GB ram 64GB depolama, snapdragon 820 adreno 530'lu bir canavarı bu fiyata alabilmek harika gerçekten. CM13 tabanlı romlarda cihaz kusursuz çalışıyor ve son derece stabil. Ayrıca pil performansı harika, 5'' ekrana 3500mah pil süper sonuç veriyor, pil anlamında da şuan piyasadaki en iyilerden. Parmakizi okuyucu kusursuz çalışıyor, cihazda hiçbir sıkıntı bulamadım. Sadece kameraya çok önem veriyorsanız biraz üzebilir ve malzeme kalitesi çok iyi değil ama o kadar olur, fiyatını göz önüne alırsak hiç önemli değil bunlar, sonuçta profesyonel fotoğraf çekmiyoruz alt tarafı sosyal medyada yine telefondan bakılacak fotoğraflar çekiyoruz ve fotoğraf kalitesi öyle çokta kötü değil hatta ben çok beğendim. Yani şu cihaz yerine 1000 TL ye ne alınabilir diye bakıyorumda daha çok seviyorum cihazı. Çünkü bu fiyata alabileceğiniz en iyi cihaz bu, kaldıki 1500-2000 liralık cihazlar ile aynı performansta bir cihazdan bahsediyoruz. Yani 1500 lira seviyesindeki cihazlar içinde de yok böyle bir cihaz. Bizzat doğubank'a gittim inceledim hepsini, Xiaomi mi5s lere 1500 TL civarında fiyatlar çektiler ama aradaki 500 liralık farkı göremedim ben ve değmez diyerek zuk z2 tercih ettim ve şimdi daha iyi anlıyorumki doğru olanı yapmışım. Zaten xiaomi alsaydım yine CM tabanlı bir roma geçerdim çünkü MIUI ve ZUI gibi romlarda bildirim sorunları var, hatta telefonu aldığım yerdeki satıcı bile mi5 kullandığını ve arada bildirim sorunu yaşadığını söyledi, kaldıki kendimde kullandım ve biliyorum bu sorunu, o da öyle söyleyince kararımı verdim direkt. Üstelik ram daha fazla ve pil kapasitesi de daha fazla, her açıdan daha avantajlı. Kararsız kalanlar bunları göz önünde bulundursun derim.

bende zuk 2 almak istiyorum fakat türkçe olmadığı söyleniyor nasıl temin ederiz.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.