Şimdi Ara

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
33
Favori
123.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radical

Pixel exp. 8.0 rom kötüydü, 8.1 gayet iyi.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kablam -- 21 Temmuz 2018; 22:21:27 >
  • Allah senden bin kere razı olsun kardeşim
  • Merhaba arkadaşlar sizlere ricam olacak..zuk z1 telefonum yanlış bir yükleme sonucu artık twrp olmadığı gibi zuk,ve android yazısında kalıyor download modunda ise yanlızca kernel görünüyor ve cihazı kapayamıyorum da ya o ya android yazısında hep açık ,ve orjinal kablosu şarz yapmıyor diye de atmıştım yan sanayi var ama hızlı şarz yapıyor du o ,bana yardımcı olabilecek herkese çok çok minnettar kalacağım,Teşekkür ederim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devamlı burada kalıyor + ve guç tuşuna bastığımda bazen cihaz kapanıyor +ya basıp usb yş taktığım zaman da bir anlık bilgisayar goruyor ama usbyi arayana kadar da açılıyor cihaz bir turlu başa çıkamadım .

• Anlaşıldı tamirci yolu gözüküyor bana ,sın çare pilin bitmesini bekliyeceğim +tuşuna basıp görmesini sağlayacağım o zaman en azından rwrp yi kurabilirim sonrası kolay bir twrp kursam işim bitecek neyse batarya enerjisi bitsin bakayım son çare aklıma gelen.

• Arkadaşlar genelde iş yerinde olduğum için konuyu derinlemesine okuyamıyorum. Birisi trebleve non-treble rom olayını anlatabilir mi? Sanırım dosyalama sistemiyle alakalı bir şey. /vendor, /factory değişimleri vs. gördüm biraz. Ben telefonu aldım şuan kargoda. Fakat aldığım telefonda twrp yüklü sadece. İşletim sistemsiz olarak gelecek. Ben o telefona xda'da bulduğum zui (sanırım non-treble) 3.7 romunu kurabilir miyim?
  • Önce bence cm romlaından kurup alışma donemi geçirin.sonra 8 olan romları kurarsınız .ama ne yapın yapın kesinlikle ama kesinlikle basit bir rom kurup twrp den yedek alın ,(kesinlikle)

• quote:

Orijinalden alıntı: sahanemir

Önce bence cm romlaından kurup alışma donemi geçirin.sonra 8 olan romları kurarsınız .ama ne yapın yapın kesinlikle ama kesinlikle basit bir rom kurup twrp den yedek alın ,(kesinlikle)
    CM dediğiniz cyanogen mod mu? o yerini lineage os'a bıraktı diye biliyorum.
  • Hangisi olursa olsun basit bir rom kurun ve yedeğini alın sonra kurcalar,sınız ..önce yedek kesinlikle.

• Telefon sadece twrp'y boot oluyor. otg ya da pc bağlantısı yapamıyorum nedense. Normal açmak istediğimde zuk logosunda takılı kalıyor. Ne yapabilirim bu durumda?
  • Rom,u wipe yaparak twrp,den silmişsiniz önce yedek alın demiştim defalarca.şimdi işiniz daha,da uzadı maalesef.ha yok yedek aldınız şse twrp,den yedeğe donebilşrsiniz .ama twrp çalışıyor ise o zaman lenovo usb driverini bilgisayara kurup twrp de,iken bilgisayar cihazı görecektir içine uygun olan rom,u atıp telefon,dan bulup twrp ile yükleme tapın olacaktır..ve unutmadan asla orjinal koblosunu atmayın çöpe ben attım hata ettim ...

• sahanemir kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon bana sadece twrp yüklü olarak geldi zaten. Bilgisayarın görmeme sebebi kabloymus. Değiştirdiğimde düzeldi sorun. Şimdi düzgün kamera modları arıyorum telefona sadece.

• Hangi kobloyu kullandınız acaba ,şuanda bendeki de aynı sorun twrp yok ve zuk yazısında kalıyor başka bilgisayar deneyeceğim

• sahanemir kullanıcısına yanıt
    Gittim telefoncudan type c bir kablo aldım. Markasına falan bakmadım hiç. Twrp yoksa nasıl düzelir bilmiyorum

• Ben sonunda cihazi acmayi basardim kurma isleri ile ugrasiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahanemir -- 16 Eylül 2018; 12:4:15 >
  • Iyi aksamlar acemiyim ama cihazima liqued remix kurdum ardindan google gapps yukledim ama sonuç olarak google programlari aciliyor ama hicbiri calismiyor atiyor yardimci plan olursa sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: senol28

Iyi aksamlar acemiyim ama cihazima liqued remix kurdum ardindan google gapps yukledim ama sonuç olarak google programlari aciliyor ama hicbiri calismiyor atiyor yardimci plan olursa sevinirim...
    Sorunumu çözdüm yeniden başlatmadan ard Arda yuklemem gerekiyormuş o şekilde yapinca Google gapps yüklendi ve tüm Google programları calisti..

• quote:

Orijinalden alıntı: deta53

ankarada bu işlerden iyi anlayan tanıdık bi abimiz var. fakat istanbuldan belki forumda birileri vardır bilemem.
    ankarada lenovo z2 pro telefona yükleme işlemini yapabilecek arkadaş var demişsiniz onun iş yeri falan varsa veya telefonu verebilirmisiniz. lenovo z2 pro var. rom falan yükleyebilirmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglenesti

ankarada lenovo z2 pro telefona yükleme işlemini yapabilecek arkadaş var demişsiniz onun iş yeri falan varsa veya telefonu verebilirmisiniz. lenovo z2 pro var. rom falan yükleyebilirmi.

Alıntıları Göster
    pm attım.
  • Düzgün çalışan bir miui 10 portu var mı acaba? Bir tanesini kurmaya çalıştığımda twrp hata verdi. Var mı aydınlatacak?

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.