Şimdi Ara

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
33
Favori
123.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler kardeşim bir cevap veren sen varsın..

Peki indian sürüm olup olmadığını nasıl anlarım.son sürüm indian rom linki verebilir misin veya kendi sitesinde var mı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyash

Teşekkürler kardeşim bir cevap veren sen varsın..

Peki indian sürüm olup olmadığını nasıl anlarım.son sürüm indian rom linki verebilir misin veya kendi sitesinde var mı..

setting tıklayıp phone about kısmından yazılım sürümüne bakabilirsin. aşağdaki linkini paylaştığım indian stock romdur. qfil ile yükledikten sonra ota dan 2.5.104 sürüme yükseltebilirsin.

indian 2.0.093 rom
    https://cloud.mail.ru/public/LVYn/vTgZgHTYX

indian 2.0.093 rom alternatif link
    https://mega.nz/#!4xIGVSJQ!iN2JUA_eyYX9m35Pt3ife9iIBcGi_9CNPWUUqxpkFiY

• deta53 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu

Bu indian değil sanırım

• quote:

Teşekkürler

Bu indian değil sanırım

değil çin sürümü
    Bu sürümü sen kullanıyor musun..çin sürümünde konum menüsü çince ve istanbulu konumdan bulamıyorum herşey çince..hava durumunda istanbul çıkmıyor..

• quote:

Bu sürümü sen kullanıyor musun..çin sürümünde konum menüsü çince ve istanbulu konumdan bulamıyorum herşey çince..hava durumunda istanbul çıkmıyor..

çin sürümü yükleyip denemedim o yüzden pek bilgim yok. indian 2.5.104 kurup denedim. çinçe hiç bir uygulama yoktu ve menu inglizceydi. şarjı ve kamerası çok iyiydi. morelocale 2 uygulamasını kurduktan sonra google play ve ordan indirilen uuygulamalar türkçe oldu. böylelikle kullanışlı hale getirmiştim..
    Bugün çin sürümünde morelocale 2 kurdum türkçe yoktu normalde..sonra seçenek içine girince türkçe seçtim ama türkçe yapmadı ingilizce bile yapmadı..süperUser istiyor sanki..yarın kısmetse india yükleyip denerim..

Şimdi telefona stock rom kurdum twpr ve root silindi ama Bootlader kilidi hala açık sanırım telefonu aç kapa yapınca 5 saniye geri sayıyor sonra telefonda zuk yapıyor Bootlader kilidini nasıl kapatabilirim veya gerek var mı

• quote:

Bugün çin sürümünde morelocale 2 kurdum türkçe yoktu normalde..sonra seçenek içine girince türkçe seçtim ama türkçe yapmadı ingilizce bile yapmadı..süperUser istiyor sanki..yarın kısmetse india yükleyip denerim..

Şimdi telefona stock rom kurdum twpr ve root silindi ama Bootlader kilidi hala açık sanırım telefonu aç kapa yapınca 5 saniye geri sayıyor sonra telefonda zuk yapıyor Bootlader kilidini nasıl kapatabilirim veya gerek var mı

qfil ile stock romu kurdunuzsa bootloader kilidi açık kalmaz. twrp ve root silinir booloader kilidi de kapanır.
    Evet o programla kurdum.kilidin açık olup olmadığını nasıl anlarım.telefonu açınca 5 saniye geri sayıyor sonra telefon açılıyor bu kilit ekranı değil mi

• quote:

Evet o programla kurdum.kilidin açık olup olmadığını nasıl anlarım.telefonu açınca 5 saniye geri sayıyor sonra telefon açılıyor bu kilit ekranı değil mi

adb reboot bootloader komutu verdikten sonra telefon fast mod ta açılır ve ekranda bootloader kilitli olup olmadığı görünür. qfil ile stock romu flashladıktan sonra bootloader kilidi ni açmadıysan kesinlikle kilitlidir.
    Teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum bir sıkıntısı var mı acaba ?

Gorilla glass ekranı var mı ? birde alırken dikkat edilecek şeyler nedir farklı versiyonları var mı ? siyahını almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joney1sTR

Merhaba arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum bir sıkıntısı var mı acaba ?

Gorilla glass ekranı var mı ? birde alırken dikkat edilecek şeyler nedir farklı versiyonları var mı ? siyahını almayı düşünüyorum

sıkıntısı, orj stock romunda türkçe olmaması. costum romlarında stcok roma oranla stabil çalışmaması. ekranı IPS. telefon zuk z2 plus olarak geçiyor 4-64gb modeli. bunun haricinde bir modeli yok bildiğim kadarıyla.
  • Yakinda zuk z3 baya bi iddali gelicege benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wara -- 1 Ağustos 2017; 19:31:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wara

Yakinda zuk z3 baya bi iddali gelicege benziyor

Yazilimina iki lisan koyan bir firmadan altin kaplama tel yapsa almam

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu

arkadaşım telefona güncelleme gelmiyor resimdeki gibi hata veriyor root filan diyor sebebi ne olabilir.birde morelocale ile türkçe yapamadım resimlerde var yine.. bunların sebebi ne olabilir

• arkadaşlar merhaba. elimde zuk edge var ve en son sürüm ZUİ 2.5.470 yükledim. uzun uğraşlar sonucunda stock romu %95 oranında türkçeleştirmeyi başardım. sadece türkçeleştirdiğim SYSTEMUI.APK yı yüklemeyi başaramadım. ne kadar yol denediysem sistem kabul etmiyor SYSTEMUI.APK yı değiştirince telefon açılmıyor. ama o haricinde bütün sistem uygulamalarını ve faramework-res.apk yı türkçeleştirdim ve sorunsuz şekilde yükledim. SS ler aşağıda. İhtiyacı olan varsa bu konuda yardımcı olabilirim. Ayrıca, uygulamalar sekmesi olan launcher, gizli kasası olan dosya yöneticisi ve hoşuma giden müzik uygulaması yükledim ve bu uygulamaların orjinallerini sildim. son hali bu şekilde...

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayvargel -- 2 Ağustos 2017; 13:1:30 >

• quote:

Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana KonuLenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu

arkadaşım telefona güncelleme gelmiyor resimdeki gibi hata veriyor root filan diyor sebebi ne olabilir.birde morelocale ile türkçe yapamadım resimlerde var yine.. bunların sebebi ne olabilir

fly vpn kur. çin serverlerinden birini seç sonrasında system updateye gir güncelleme görünür yüklemeye başla. yavaş yüklüyorsa durdurup vpn yi kapat ve kaldığı yerden devam ettir yükleme hızlanacaktır.

türkçe dil için aşağdaki adımları aynen uygula. kqlkqn kişiden alıntıdır.

Google Play'den "morelocale 2" uygulaması ile Uygulamaları Google Play'i ve Birkaç ikonu türkçe yapabilirsin.

Önce telefona uygulamayı indir. morelocale 2 (uygulamada türkçe dil yok)
    Sonra bilgisayara Adb Fastboot indir. telefonu USB ile bilgisayara bağla ve USB bağlantısını ayarlandan aç.
    Bilgisayarda Adb klasörüne SHİFT+MAUSE sağ tıkla ve MSDOS komut sistemini aç.
    Buraya önce "adb devices" yaz. telefon ekranına onay mesajı gelecek onayla.
    Daha sonra " adb sehll" yaz.enter
    Enson Çıkan $ işaretini yanına " pm grant jp.co.c_lis.ccl.morelocale android.permission.CHANGE_CONFIGURATION " komutu yapıştır. enter.
    bilgisayardaki işlem tamam.

Şimdi Telefondan "morelocale 2" uygulamasını aç.
    En baştaki seçili bulunan İngilizce dil seçeneğini yanında " Custom Local" yazısına tıkla.
    Kutucuklu bir ekran çıkacak. Langues kutucuğunun yanındaki ISO639 butonuna tıkla ve "Turkısh" seç.
    Sonra Country kutucuğunun yanındaki ISO3166 butonuna tıkla ve "Turkey" seç.
    Artık Google Play, Watsapp ve bazı ikonlar Türkçe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 2 Ağustos 2017; 14:31:0 >

• bayvargel B kullanıcısına yanıt
    Hocam elin değmişken z2 icinde yapıver

• wedsaz W kullanıcısına yanıt
    hocam zaten uygulamalar aynıdır. sadece framework-res apk farklı olabilir ki oda yapılır.
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.