Şimdi Ara

Lenovo z580 ve Vatan Bilgisayarın tutumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Lenovo (IBM) >> Lenovo z580 ve Vatan Bilgisayarın tutumu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Mesaj
    Hiç sevmem ama biraz fanboyluk yapayım çünkü hakettiler

2 hafta önce vatanın internet sitesinden lenovo z580 [email protected] nvidia gt635m laptopu 1559 tl ye kampanyalı aldım..İnternette istanbul şubenin kargoya çok geç verdiği hatta 10 gün kadar sürdüğünü görünce çok moralim bozuldu fakat 2 gün sonra kargoya teslim edildiğini gördüm.Ups kargo 150 yıllık bile olsa sağolsun bir adres değişikliğini yapamadı,normalde istanbuldan konyaya 1 günde gelen kargo 8 kere telefon açılınca 6 gün bekledikten sonra ancak adres değişikliği görülüp teslim edildi.Aldığım laptop 3. gün ekran kartı arızası verdi ekran bembeyaz oldu,internette çok araştırdım bu lenovonun kronik hastalığıymış,bazı kondenserler üzerlerindeki akımı boşaltamadığı için oluyormuş ve çözümü yok!Lenovonun garanti biriminden de forumları aratırsanız görürsünüz herkes pişman tabi ben aldıktan sonra araştırdım Kimseye tavsiye etmiyorum.Allahtan erken bozulan laptopu hızlıca vatanbilgisayar konya şubesine götürdüm ve 7 gün içinde iade hakkımı kullandım.Müşteri hizmetleri çok iyi hizmet etti ve soru bile sormadan ürünü iade aldılar.

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.