Şimdi Ara

Lenovo Z580 Format attım PİŞMANIM Bir el atın :(

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7
Cevap
1
Favori
519
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Lenovo (IBM) >> Lenovo Z580 Format attım PİŞMANIM Bir el atın :(
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    620 Mesaj
    Merhaba ben format attım bilgisayarıma ama ekran kartını yükleyemiyorum. Fotodaki gibi hata alıyorum bilgisayar şuan sadece intel ekran kartını görüyor ne yapmam gerek ?,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerlinDuvarındakiÇatlak -- 6 Ocak 2014; 16:59:18 >

|
    |

Fotolar bende gözüküyor ama yüklemeyi beceremedim heralde , sorun şu pc ye format attım ekran kartını yüklemek istiyorum nvidia Bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulamadı diyor.
    |
    |
    isyanimvar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

lenovo system update diye bir program var lenovonun onu indir kur. ben onla yaptım otomatik tüm driverleri bulup, kuruyor.
    |
    |
    Akward MoménT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Türkiye ile alâkası olmayan John Perkins kitabındaanlatıyor;Kendi otomobilini üretemeyen ülkeye borç verip otobanlaryaptırırız.onlara arabalarımızı satarbankaları satınalırız.O bankalar halkakredi verip araba almalarınısağlarız.Böylece verdiğimizkrediyi arabamızı satarak gerialırız faiziyle.O ülkeye dünyabankası yada kardeşkurumdan kredi verir.krediASLA ülkenin hazinesine gitmz,projeyapan bizimşirketlerin kasasınagirer.Enerjisantrali,sanayi,liman,havayolları yapılır. insanların işeyaramayan betonyığını ülkedekibirileri nemalandırılır.Ülke borcun altına sokulur. Planböyle işler.Sonunda tetikçiler olarakgiderderiz;"Bizeborcunuzvar ödeyemiyorsunuz,petrolünüzü satın,doğalgazınızı bize verin,askeri üslerimize yergösterin,askerlerinizi savaştığımızbölgelere gönderin,BirleşmişMillletler de bize oyverin!Elektriksukanalizasyon sistemlerinizi özelleştirin!Amerikanşirketlerine yada çokuluslu şirketlere satın"Sosyal hizmetleri,teknik sistemleri,eğitim kurumlarını,sağlık kurumlarını,adli sistemleri ele geçiririzBudarbelerserisidir.
  • Yarbay
    4050 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fberen

lenovo system update diye bir program var lenovonun onu indir kur. ben onla yaptım otomatik tüm driverleri bulup, kuruyor.

+1
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    620 Mesaj
    Sırayla denicem çok teşekkürler
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.