Şimdi Ara

Lenovo Z5070- i5- Full HD- 1TB -1800tl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
6.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Degerlendirme yapayim.
    Pc cok iyi cikti. Isinma donma kasma hicbi problem yok. Gta5 i sorunsuz oynatiyo. Pil 4 5 6 saat gidebiliyo.
    Ekran fazla ince sanki. Ust kapak biyere carpilsa ekran kolay kirilabilir bilmiyorum ben masaustu olarak kullaniyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyesssss

Degerlendirme yapayim.
    Pc cok iyi cikti. Isinma donma kasma hicbi problem yok. Gta5 i sorunsuz oynatiyo. Pil 4 5 6 saat gidebiliyo.
    Ekran fazla ince sanki. Ust kapak biyere carpilsa ekran kolay kirilabilir bilmiyorum ben masaustu olarak kullaniyorum..

Hocam bu modelde düşük gibi görünen özellikler işlemci hızı (1.7 ghz turbo ile 3.0 ghz e kadar diyor) yeterli mi. Yani internet kullanımında (tabi sizin internet hızınız ve paketiniz de önemli ama) sayfalar arası geçiş yeni sayfa açma hızı gibi özellikleri nasıl?

Ekran Kartı için enazından gta rahat oynanıyor dediniz zaten çok oyun amaçlı düşünmüyorum yüksek çözünürlüklü video vb. İzlemede de sıkıntı olmuyodur diye d
    düşünüyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uzun arastirmalar sonucu ve bilgisayardan gayet anlayan (bu işin ehli) arkdaslarım tavsiyesi üzerine lenevo aldım 2 aydır kullanıyorum gercekten cok guzel ben G5080 aldm ..ısınma problemi kesinlikle yok fan sesi yok bazen arada fana kulagımı koyuyorum calisiyormu diye=) o derece ,çok hafif asla donma kasma gibi bir sorun yok sarjı gayet iyi gidiyor sadece win8 sevmedim kesinlikle lenovayı tavsiye ederim üreticisi IBM soze gerek yok yani aklınızda şuphe olmasn alın derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tobey -- 23 Temmuz 2015; 10:51:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoth

quote:

Orijinalden alıntı: reyesssss

Degerlendirme yapayim.

Hocam bu modelde düşük gibi görünen özellikler işlemci hızı (1.7 ghz turbo ile 3.0 ghz e kadar diyor) yeterli mi. Yani internet kullanımında (tabi sizin internet hızınız ve paketiniz de önemli ama) sayfalar arası geçiş yeni sayfa açma hızı gibi özellikleri nasıl?

Ekran Kartı için enazından gta rahat oynanıyor dediniz zaten çok oyun amaçlı düşünmüyorum yüksek çözünürlüklü video vb. İzlemede de sıkıntı olmuyodur diye d
    düşünüyorum?

Islemci hizi yeterli geldi bana. Vodafonun cep netini kullandigim icin hd video izlemiyorum
    Sayfa gecisinde felan sikinti yok. Saglam bi internet buldugum zaman zorlama yapacagim.
    Legend online oynuyorum tarayici oyunu. 2mps net oldugu zaman char ucuyo.
    Daha 1 ay olmamistir. Sorun cikip da servise isimiz dustugu zaman servisi degerlendiririz. O kisim da cok onemli. Iyi seyler de duydum kotu seyler de. Kullanici hatalarinin musteri memnuniyeti adina ucretsiz yapiyorlarmis bazen. Ins isimiz duserse bize oylesi denk gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.