Şimdi Ara

Lenovo Z5070- i5- Full HD- 1TB -1800tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
6.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam bugün almaya niyetlendim fiyat uçmuş. Ekran çözünürlüğü işlemcisi rami sshd si ekran kartıyla tam bir fiyat performans makinasıydı bana göre.

• karadurak kullanıcısına yanıt
    Gold'daki de Full HD. Önceden HD yazıyordu, sonradan düzeltildi.
  • 2293,13 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speedbuster07

Gold mağazalarında fiyat 1799TL

http://www.gold.com.tr/lenovo-z5070-59436450-notebook_u

Hızlıal da 1849TL.

http://www.hizlial.com/lenovo-z5070-59-436450-i5-4210u-17ghz-8gb-1tb8gb-sshd-2gb-gt840m-156-windows-81-notebook/10670129

Istege bagli full hd derken ne demek istiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• aldım ondan yazıyorum suan memnunum hoşuma gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem_adakoglu

aldım ondan yazıyorum suan memnunum hoşuma gitti

Hocam hayırlı olsun. Biraz detaylı bahsedebilir misiniz? Performansı nasıl laptopun, ekran çözünürlüğü fark ediliyor mu? Golddaki kampanyayla yarın almak istiyorum ben de.
  • Arkadaş biride ekran panelinin ne olduğunu söylememiş aida programıyla bakabilirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: karadurak

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

3 sene önce bu bilgisayarın tam yarı fiyatına bir bilgisayar almıştım hala kullanıyorum. En önemli noktası ise işlemcisinin başlıktaki makinanın işlemcisinden iyi olması.

Tavsiyem bu cihazlara bu paraları vermemeniz yönünde.

Şuan için alınacak bir Laptop tavsiyesi olmadığı sürece tavsiyeniz çok anlamlı olmuyor hocam

Acil laptop ihtiyacınız varsa alın tabi ona birşey diyemem ama aa ucuzmuş deyipte almayın sakın Yani lafım ihtiyacı olmadığı halde ucuzmuş deyip alanlara.

Aynen hocam öğrenciyim bir laptop lazım oldu artık bölümüm gereği bakayım dedim nedir ne değildir...1500-2500 arası hep aynı seri işlemciler aynı seri parçalar yani bakıyosun diyosun bu 1500 se bu niye 2500 , bu 2500 ise bu neden 1500 çok para da vermek istemiyorum ama piyasa beni oraya çekiyor çünkü piyasada ara ürün yok şimdi bana kalsa 2000 liraya orta-üst seviye bir i7 bilgisayar alınabilmesi lazım bakıyorum o fiyata i7 yok gibi olanın da adı i7. Sonra şu mantık devreye giriyor diyorsunuz ki yahu 2000-2500 buna vereceğime 3000 vereyim bari değsin bu sefer de 1500 den başladığınız aralık iki katına çıkıyor.

• Lenovo servisinin en ufak cizikte bile urunu servis disi birakmasindan kendi hatalarini kullaniciya itelemesinden dolayi lenovodan birdaha çöp almam aldirtmam.

• 2 tane Lenovo bilgisayarım var. Z500 ile G500.

Kesinlikle freedos almak en mantıklısı.

N11 gibi yerlerde toptancılardan aldım. Teknosa, vatan gibi yerlerde 1100TL olan G500'e 650TL ödedim.

Lenovo şu yönden sıkıntılı. Bir ürettiği seri tutsun veya tutmasın tekrar üretime girmiyor.(Lenovo TR beyanı)

Servis o yüzden biraz problemli. Ama sonuç olarak fiyat uygunsa her türlü alınır :)

• reyesssss kullanıcısına yanıt
    "İstege bağlı Full HD" ifadesi Z5070 model grubuna ithafen belirtilmiştir.

Z5070 modelinin bir sürü alt modeli var. Bu sürümlerin bazıları HD bazıları Full HD.

Z5070-59436450 modeli Full HD olan bir alt modeldir. Bazı yerlerde HD olarak geçiyordu, ürün detayları yanlış girilmişti. Yani Z5070-59436450 modelinin bi HD, bi de Full HD modeli yok. Bu model Full HD bir ekrana sahip. Bunu belirtmek istedim.
  • n11 den victor marka gtx850 ekran kartlı bir notebook aldım klavyesi ışıklı.. son derece memnunum. aldığım bilgisayarın yanında bu model çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 4 Haziran 2015; 20:28:23 >
  • Şöyle bi üslupla çöp yazanlar yok mu...? Sanki silah zoruyla aldıran var arkadaşa... bu ürün tam bir f/p ürünü... istediğin kadar çöp de...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Speedbuster07

"İstege bağlı Full HD" ifadesi Z5070 model grubuna ithafen belirtilmiştir.

Z5070 modelinin bir sürü alt modeli var. Bu sürümlerin bazıları HD bazıları Full HD.

Z5070-59436450 modeli Full HD olan bir alt modeldir. Bazı yerlerde HD olarak geçiyordu, ürün detayları yanlış girilmişti. Yani Z5070-59436450 modelinin bi HD, bi de Full HD modeli yok. Bu model Full HD bir ekrana sahip. Bunu belirtmek istedim.

Cok guzel anlatmissin hocam. Saol...

• ssd var mı bunda
  • Toma Hawk kullanıcısına yanıt
    sshd var 8 gb
  • http://m.bimeks.com.tr/Urun/145415 arkadaşlar fiyat 1799 tl olmuş... gerçi ben 1759`dan almıştım... düşünen kaçırmasın...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende bugün sitelerde gezerken gördüm özellikleri ve fiyatı uygun bişeyler bakarken karşıma çıktı.özellikleri fiyatına göre bana çok iyi geldi ama bikaç arkadaş lenova çöp deyince bi kafam karıştı üç dört ay sonra üniversiteye başliycam oyunla falan işim okadar yok arada pes atarım ama napsam alsammı almasammı ? karar veremedim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.