Şimdi Ara

LENOVO Z5070 İ5 8GB 1TB+8G 840M GG 1614TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
2.069
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünün fiyatı %5 indirim ile 1614 tl ye geliyor. Axses kartınız varsa 100 tl chip para ile 1514 e gelir.

Özelliklerine göre iyi fiyat

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-z5070-59430186-i5-8gb-1tb-8g-840m-15-6-w8-223040874

• Fiyatına göre güzel ürün. Seride felan kronik sorunlar var mı acaba. Sıkıntılı değilse bu dolar kurunda gerçekten iyi.
  • Sıfır ürün değil.
    "NOT;Ürünler kurumsal market teşhirlerinde sergilenmiş teşhir ürünlerdir.Tüm Ürünlerde orjnal kutu aksesuar mevcutur.Gönül rahatlığı ile alıp satabilceğiniz ürünlerdir .HERKEZE HAYIRLI OLSUN."
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihtilalVakti

Fiyatına göre güzel ürün. Seride felan kronik sorunlar var mı acaba. Sıkıntılı değilse bu dolar kurunda gerçekten iyi.
    z500 kullanıyorum yaklaşık 2.5 sene oldu hala taş gibi ve oyunları açıyor.
  • Abi adam "herkeze" yazmış onbinlerle oynayan insanların halina bak. Diğer yanda üniversite mezunu garipler.

Teşhir için normal fiyat, açılmış, çizilmiş ve kurcalanmış ürünler. Garanti olması artı olsada teşhir olunca f/p normal seyrine dönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Abi adam "herkeze" yazmış onbinlerle oynayan insanların halina bak. Diğer yanda üniversite mezunu garipler.

Teşhir için normal fiyat, açılmış, çizilmiş ve kurcalanmış ürünler. Garanti olması artı olsada teşhir olunca f/p normal seyrine dönüyor.
    1 usb 2.0 1 de usb 3.0. Zaten bir slotu kablosuz maus kapatıyor. Niye böyle birşey yapmışlar acaba
  • 2 sene evel bunlardan s7 acer aldim halen tas gibi ihtiyac varsa alip bakip temiz degilse iade edilebilir cunku tamamen sans isi... ve acikcasi bizim s7 i aldigimizdaki kadarda yanan bir fiyat degil tesir icin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zombitch

1 usb 2.0 1 de usb 3.0. Zaten bir slotu kablosuz maus kapatıyor. Niye böyle birşey yapmışlar acaba

Alıntıları Göster
    toplam 3 usb girişi var. Ekranı full hd ve ips olmasada görüş açıları çok iyi. Çok kaliteli bir laptop. Dandik 1366*768 lara bin basar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klakson123

Sıfır ürün değil.
    "NOT;Ürünler kurumsal market teşhirlerinde sergilenmiş teşhir ürünlerdir.Tüm Ürünlerde orjnal kutu aksesuar mevcutur.Gönül rahatlığı ile alıp satabilceğiniz ürünlerdir .HERKEZE HAYIRLI OLSUN."

Etikette sıfır yazıyor ama teşhir olması ikinci el oldugunu kanıtlamaz. Kendim satın alıp inceleme yaparım sizin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadurak

quote:

Orijinalden alıntı: Klakson123

Sıfır ürün değil.

Etikette sıfır yazıyor ama teşhir olması ikinci el oldugunu kanıtlamaz. Kendim satın alıp inceleme yaparım sizin için

Alıntıları Göster
    HERKEZE.
  • Bi lenovo vardı bende harddiski sorun çıkardı değiştirelim dedik çiklet gibi biseydi bulamadık hicbiyerde lenovo yi aradık 1200 artı kdv istediler
    Uzak durulması gereken bir marka
  • quote:

Orijinalden alıntı: muvakkit

Bi lenovo vardı bende harddiski sorun çıkardı değiştirelim dedik çiklet gibi biseydi bulamadık hicbiyerde lenovo yi aradık 1200 artı kdv istediler
    Uzak durulması gereken bir marka
    3 ay önce ebrar bilgisayardan aynı modelin 820m sini aldım 1653 tlye sıfır olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercan dede

3 ay önce ebrar bilgisayardan aynı modelin 820m sini aldım 1653 tlye sıfır olarak

Alıntıları Göster
    i5 4. nesil ve 840 m 1600 verilir mi

i5 6. nesil ve 940m leri bu fiyata aldık

buz gibi.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    i5 6.nesil, 940m, full hd ve bu fiyatta bir ürün varsa link atarmısınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_y_k_u_t

fhd yazmadım 4. nesil u işlemciyle ne yapayım fhd yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

1366*768 le gözünüzü kanatmaya devam edin siz ben telefonumda bile 2k çözünürlük kullanıyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanxtr

quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

1366*768 le gözünüzü kanatmaya devam edin siz ben telefonumda bile 2k çözünürlük kullanıyorum:)

3 laptopum var biri fhd telefonum 2k çözünürlük kötüdür demedim. 4. nesil u işlemcili çöpe fhd katsan ne olur dedim. şahsi fikrimdir ikili tartışmaya girmek niyetim değil iyi forumlar..
  • Gt820mli modeli kullanıyorum bir ay oldu. Fiyatına göre gayet iyi, sorusu olan varsa yardımcı olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

Gt820mli modeli kullanıyorum bir ay oldu. Fiyatına göre gayet iyi, sorusu olan varsa yardımcı olurum
    Sırf ekran çözünürlüğüne aldanıpta ekranı fullhd güzeldir diye alrsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Renkleri soluk, film/dizi falan izlenirken pek keyif vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asriell

Sırf ekran çözünürlüğüne aldanıpta ekranı fullhd güzeldir diye alrsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Renkleri soluk, film/dizi falan izlenirken pek keyif vermez.

Alıntıları Göster
    Benim Laptop'un aynısı ama bendeki ekran kartı 4gb burdaki 2gb görünüyor. Webdenaldan 1730'a almıştım sanırım. Ekran kalitesi kesinlikle üst düzey. Hele ki asusun şu çok satan b*ktan gtxli ekranlarına göre. Oyunlarda da hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ek olarak 1920 ekrana alıştıktan sonra 1366 aşırı büyük geliyor sanki zoom yapılmış gibi. Böyle çok daha büyük alana hakim oluyorsunuz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.