Şimdi Ara

Lenovo Z500 İnceleme (149. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.012
Cevap
42
Favori
314.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam tabii ki foto çekerim yalniz internette baya bir video mevcut zaten. Fotodan daha iyi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyborg_213 -- 12 Ekim 2015; 13:14:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

windows 10 dan sonra dolby çalışmıyo nasıl çözebilirim?

Dobly de çalışmıyor , Energy menagementte çalışmıyor, ekran parlaklığı ayarlanamıyor, tüm güncellemeleride yaptım birşey değişmedi, lenovo sitesinde windows 10 uyumlu realtek sürücüsü henüz mevcut değil dobly bundan çalışmıyor, Bu sorunları illaki herkes yaşamıştır çözen arkadaşlar bilgi verirse seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffkrl

quote:

Orijinalden alıntı: version53

windows 10 dan sonra dolby çalışmıyo nasıl çözebilirim?

Dobly de çalışmıyor , Energy menagementte çalışmıyor, ekran parlaklığı ayarlanamıyor, tüm güncellemeleride yaptım birşey değişmedi, lenovo sitesinde windows 10 uyumlu realtek sürücüsü henüz mevcut değil dobly bundan çalışmıyor, Bu sorunları illaki herkes yaşamıştır çözen arkadaşlar bilgi verirse seviniriz.

Dolby digital plus indirince çözülüyor dolby problemi ekran parlaklığı çözümü sitede vardı
    Z500 ekran parlaklığı problemi diye aratırsanız karşı ıza çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 ay önce aldığım lenovo z510 i7 dizüstü bilgisayarımın bataryası zayıflamadan aniden sıfırlandı. Garanti belgeme baktım 2 yıl pil garantisi vardır yazıyor. hepsiburada.com aracılığıyla mecidiyeköy lenovo teknik servisine verdim ve garanti belgemi yok sayarak bana 250 tl pil değiştirme faturası çıkardılar. Lenovo almadan önce bu hukuksuzluğu bilmenizi istiyorum pil ömrü çok düşük. keşke 250 tl daha fazla verip asus toshiba alsaydım. Siz siz olun lenovo almayın aldırmayın. garanti belgemi gösteriyorum. bu hukuksuzluk karşısında nereye başvurabiilirim?
  • ffkrl kullanıcısına yanıt
    Bende biraz önce yeni win10 kurdum yeni aldığım ssd ye. Birinci sayfada onekey theater ve dolby digital programlarını buldum ve indirdim ikiside çalışıyor şu anda energy management i arıyorum.
  • Arkadaşlar z500 lenovo laptopu, laptop çalışırken çocuk masadan düşürdü.harddisk zarar gördü galiba.açılırken çok geç açılıyor.açıldıktan sonra da donuyor 15-20 dk. kendine gelmiyor.yeni hdd alacağım. ne tavsiye edersiz?içinde 1 tb hdd vardı.bi de alırken içinden windows cd si çıkmadıydı. kurtarma düğmesi var. yeni hdd de bunun windows keyini ona nasıl yükleyebilirim. bunun windovs keyini nasıl öğrenirim?
  • lenovo z500 i5 59-366642 8gb ram 1tb hdd nvidia 645m modelini kullanan arkadas varsa orjinal sarj adaptörünün fotograflarını atabilirmi benimkini kaybettim :(
  • abdullahTR A kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum hocam
  • BiPeRVA kullanıcısına yanıt
    sarj adaptörünün fotografını atabilirmisin
  • Eve gidince atarım tabi

beklemedeyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullahTR -- 2 Haziran 2016; 12:38:31 >
  • abdullahTR A kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim :) bakalım bulabilcekmiyim orjinalini
  • Ekran parlaklığı sorunu yaşayan var mı bu seride? Sanırım hiç artma veya azalma olmuyormuş parlaklıkta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivanDragoo

Ekran parlaklığı sorunu yaşayan var mı bu seride? Sanırım hiç artma veya azalma olmuyormuş parlaklıkta.

Intel GPU'nun sürücü sıkıntısı var. Parlaklık bazen minimumda kalıyor, sürücüyü eski sürüme çekince düzeliyor. Internette adım adım anlatımı var ama bazen inatçı oluyor, tekrar ya da farklı adımlarla denemek gerekiyor.
  • regeditten 1 kodu değiştirip reset atıyorsun pc ye düzeliyor
  • 2,5 yıldır kullanıyorum fan ses yapmaya başladı içini açıp temizleyeceğim bakalım umarım düzelir garantide bitti
  • Merhaba arkadaşlar ekranımın ortasında 2-3 cm büyüklüğünde ölü piksel oluştu bir çözümü varmı bilen ?
  • Uzun süredir kullanıyorum en son ssd aldım çok rahatlattı memnunum.

Ancak bir sorunum var;
    Nvidia driverını yükleyince fan çok fazla ses yapıyor.Driverı kaldırdığımda fan rahatlıyor ses çok azalıyor.Doğru driverı nereden bulabilirim neden böyle yapıyor arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.