Şimdi Ara

Lenovo Z5 tanıtıldı: Çentikli ekran ve Snapdragon 636 işlemci (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
4.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Theologist

Ayrıca Xiaomi Mi8 SE'ye göre avantajları... Üstelik 85 Dolar daha ucuz.

1) Micro SD kart desteği. Xiaomi'de yok.

2) 3.5 MM Jack avantajı var. Xiaomi'de yok.

3) FM Radyo desteğil. Xiaomi'de yok.

4) Ana kamerası 16 Mp, Xiaomi 12 Mp.

Xiaomi'nin tek artısı SD 710 ve 20 Mp ön kamerası... (Mp pek önemli değil aslında performansa bakmak gerek.)
    gsmarena'da hem hafıza kartı hem de radyo yok gözüküyor. Valla hem kendime hem eşime alacaktım. Eğer bunlar yoksa anında cayarım.

https://www.gsmarena.com/lenovo_z5-9222.php

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

gsmarena'da hem hafıza kartı hem de radyo yok gözüküyor. Valla hem kendime hem eşime alacaktım. Eğer bunlar yoksa anında cayarım.

https://www.gsmarena.com/lenovo_z5-9222.php

Smartprix'te var.

https://www.smartprix.com/mobiles/lenovo_z5_vs_xiaomi_mi_8-c1101r2k3pi8_1101h7tbi2x.php

Gadgets'te de var.

https://gadgets.ndtv.com/lenovo-z5-5497

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar asus zenfone 5 ile aynı özellkleri sahip mm olarqk bile aynı
    Lenovo Z5 tanıtıldı: Çentikli ekran ve Snapdragon 636 işlemci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 5 Haziran 2018; 15:52:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat performans diyenler ona kimsenin bir şey dediği yok
    fakat bu cihazın diğer cihazlardan bir farkı da yok
    bizim beklentimiz sektöre yeni bir standart getirecek olmasıydı
    sonsuz ekran 4tb hafıza bunlarla çıksaydı diğer üreticilerde bu yönde adım atmak zorunda kalırdı
    unutmayın ilk çıkan çentikli telefonlarda üst sınıftı şimdi orta sınıfta da uygun fiyata bulmak mümkün

• onemli olan turkiyede nekadardan satılacagı..
    mi8 se ile kaesılastırdırdım
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/114824-116292/lenovo-z5_xiaomi-mi-8-se/

• Theologist kullanıcısına yanıt
    @Theologist

USt seviye 835 845 oluyor ... Benim bahsettigim orta segmentin 600 serilerinde daha da ustun olani var olmasi ve birde yapay zeka ile de uyumlu Snapdragon 710 var ... 7 serisi artik yeni orta seviye ama guncel teknolojiler ozelliklerle performans olarak 835 ile bir degil genel olarak.
  • Resmen insanlarla dalga geçtiler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1500-1600 a cikarsa kapis kapis gider.

• Para basma makinesi gibi çentikli telefon basıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence güzel olmuş. I Phone'dan sonra en kaliteli ve marka imajı yüksek marka

• Su centik bir tek bana mi cok ezik geliyor? İyi bir ozelligin kopyalanmasinda sikinti yok ama bir b.ka benzemeyen centikli tasarimi kopyalamak tek kelimeyle eziklik. Hadi lenova neyse de huaweiye filan yakismiyor.

• Guzel de kamera da fiyatdan dolayi ois yok diyelim diyafram degeri daha iyi olabilirdi. Bir de haporler ses kalitesi ve guci hakkinda bir sey goremedim. Ozel bir çipi falan yoksa standart ses veriyorsa hoş olmaz. Ses kisminda da en azindan hifi olmaliydi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Bu fiyat, bu donanım ve bu tasarımla terör estirebilir. Fiyatına göre müthiş görünüyor
    Burada yazan fiyata, Türkiye için KDV ÖTV ve haraç -pardon harç- bedellerini de eklersek 2000 TL yi geçer fiyatı. Çok ümitlenmeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: deblod

Burada yazan fiyata, Türkiye için KDV ÖTV ve haraç -pardon harç- bedellerini de eklersek 2000 TL yi geçer fiyatı. Çok ümitlenmeyelim.

Alıntıları Göster
    Yurt dışından 1200 e getirenler olur alırız onlardan paşa paşa kullanırız türkiyedede 1600 ü geçmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bir çöp ki sadece çöp demek çöplere hakaret olur. Lenovo'dan bahsediyoruz aslında adamların işi telefon değil ki.

• Bu Çinlilerin niye birbirine benzedikleri belli oluyor

• Tendürek T kullanıcısına yanıt
    benfeolumlu yorumları anlayamıyorum. zamanında millet p1 p2 modellerini överdi 5000mAh batarya ve o zamanın iyi bir orta segment işlemcisi var diye. şimdi 1500tl cihazda 3000mAh işlemci, çentik ve lenovonun kamdırmacasına rağmen millet övüyor. çok garip 4tb dedi 64gb. çerçevesiz dedi çerçeve var

• quote:

Orijinalden alıntı: renega

benfeolumlu yorumları anlayamıyorum. zamanında millet p1 p2 modellerini överdi 5000mAh batarya ve o zamanın iyi bir orta segment işlemcisi var diye. şimdi 1500tl cihazda 3000mAh işlemci, çentik ve lenovonun kamdırmacasına rağmen millet övüyor. çok garip 4tb dedi 64gb. çerçevesiz dedi çerçeve var

Önce bir karşılaştırabilir misin?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/30652-114824/lenovo-vibe-p1_lenovo-z5/

Devasa farklar var...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• PeYLeR. P kullanıcısına yanıt
    haci çentiğe niye bu kadar düşmansınız yav :) bnm vok hosuma gidiyor çentikli cihazlar.

• Theologist kullanıcısına yanıt
    karşılaştırdım kesinlikle beklenen bir fark yok. z5 bataryası düşük sıradan bir orta segment telefon. p1 en azınan batarya konusunda iddalıydı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.