Şimdi Ara

LENOVO Yoga Slim 7 14' /i7-1065G7/16 GB/1TB/2GB/ Ultra HD Laptop 7299 TL (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
646
Cevap
16
Favori
62.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önerdikleri cihazların normal fiyatları nedir acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • etmeeşekilemuhabbet kullanıcısına yanıt
    En pahalısı 12.500tl civarında.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Suat_

THH başvurum olumlu sonuçlandı ve yaklaşık 20 gün oldu. Bu süreçte MM'yi aramadım, sonucun çıkmasından kısa bir süre sonra arayarak sonucun kendilerine ulaştığını bildirdiler. Müsait olmadığımı söylediğim için önerdikleri muadil ürünlerin ürün kodlarının bulunduğu bir maili tarafıma ilettiler. Üç adet ürün önerdiler ama aralarında bizim siparişe yaklaşanı maalesef yok. Yaklaşık olarak hepsi FHD ekranlı, 8gb ramli 512gb ssdli HP modelleri.

Müşteri temsilcisinden 4K bir cihaz talep ettim ancak reddettiler. İcra vs uğraşmak istemediğim için aralarından bir ürün için mail attım, üç gündür gün aşırı arayarak sürecin işlediğini, talebimi aldıklarını ve yakın zamanda indirim kodunun yer aldığı bir maili göndereceklerini söylediler ancak henüz gelen giden yok.

Benim sürecim şimdilik böyle ilerliyor.

Alıntıları Göster

Ufak bir güncelleme.

Kendilerine 16 Haziran tarihinde muadil ürün tercihimi bildiren bir mail atmıştım. Ardından 17-18 Haziran tarihlerinde iki kere arayarak sürecin devam ettiğini bildirdiler. 1 Temmuz tarihinde yani muadil ürünü tercih ettiğimi söylediğim tarihten 15 gün sonra tekrardan MM müşteri hizmetleri tarafından arandım. 15:47'de aradıkları bu görüşmede tarafıma kod tanımlandığını ve iletmek istediklerini bildirdiler ve kodu ilettiler. Telefonu kapatıp bilgisayar başına gidip siparişi geçmek istediğimde kabul ettiğim muadil ürünün ellerinde kalmadığını gördüm ve 15:50'de arayarak durumu bildirip itiraz ettim ve sunulan muadil ürün olmuyorsa ilk aldığım ürünü veya aynı oranda bir indirim kuponu talep ettiğimi bildirdim.

Biraz önce arkadaşlar tekrardan arayarak başka bir ürün önermeyeceklerini ve ilettikleri kuponu muadil üründe kullanmam gerektiğini söylediler. Sanırım delirtmek, yıldırmak üzerine bir strateji güdüyorlar. Ben tekrardan bir itirazda bulundum ama bir şey çıkacağını sanmıyorum. Olmayan üründe kuponu nasıl kullanırım diye düşünmekteyim :)

Önerdikleri ve stoklarında bulunmayan cihaz da bu, ekran 4K değil, ssd 1tb değil ve HP marka: https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_envy-core-i7-1165g7-16gb-ram-512gb-ssd-mx450-2-gb-13-3-w10h-2n2q7ea-laptop-g%C3%BCm%C3%BC%C5%9F-1215284.html#teknik-bilgiler

• Benim gibi yapıp icraya verin tebligat elektronik ortamda gittiği için aynı gün sizi arayıp paşa paşa istediğiniz pc yi verecekler sadece adliyede yaklaşık 1 saat zaman ayırmanız lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 temmuzda karar olumlu sonuçlandı ama herhangi bir tebligat yapılmadı geçen 2 haftalık süreçte. Media markt telefonla ulaştı karara itiraz edeceklermiş. Benim şartlarda olan var mı bundan sonra ne yapmak lazım

• guzel1nıck kullanıcısına yanıt

Tebligat bana 'da gelmedi E-Devlet 'ten takip ettim bende Tüketici Hakem Heyetinin ekran görüntüsünü ekleyebilir misiniz ? isminizi adresini vs kapatırsınız

• 12.07 de benimde İstanbul' dan lehime karar çıktı ve 2 gün sonra posta aracılığı ile karar tebligatı da geldi. Karardan sonra 17 gün geçti fakat MediaMarkt tan aramadılar.

Tüketici Hakem Heyeti sayfasında da karara itiraz ettiklerine dair bir gelişme görünmüyor.

Müşteri hizmetlerini arayıp konuyu bildireceğim.

LENOVO Yoga Slim 7 14" /i7-1065G7/16 GB/1TB/2GB/ Ultra HD Laptop 7299 TL
  • qfer kullanıcısına yanıt

Dostum aynı durumla bende kaldım defalarca aradım hiç bir sonuç alamadım son çare icraya verdim online olarak tebligat gittiği için anında beni arayıp cihazınızın mağazaya sevki yapılmıştır dediler ve pc yi alabildim.

• Büyük ihtimal sonuç almak için icra yoluna başvuracağız. Bir kez arayıp durumu soracağım, bakalım verecekleri cevaba göre hareket edeceğim.

Hocam merhaba. Benimde 12 temmuzda larar çıktı ancak tebliğ edilmedi. O yüzden 15 gün olayını hangi tarihte başlatacağım bilemiyorum. Tebliğ edilince e devletten bakıldığında belli oluyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

THH kararının en başında tarih yazar o tarihten itibaren 15 gün

• Karar metnini paylaşabilir misiniz?

• Chronotide kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/148559628

• Benim başvurum reddedilmiş :D

Gelen tebligat THH deki metnin aynisi aslinda. Tek fark posta yoluyla gelmesi, ekstra baska bir sey gorunmuyor.

itiraz edebilecekleri o 15 günlük süreyi öğrenmek için mecbur bekleyeceğim tebligatı

• Müşteri hizmetlerinin mail ile yapmış olduğu cevap. Kıymet takdiri dedikleri nedir bilen var mı arkadaşlar ?

Neymiş kıymet taktiri bir sonuç çıktı mı?

• etmeeşekilemuhabbet kullanıcısına yanıt
    Gelisme olmadi. Garip garip maillerle cevaplar devam ediyor.

Cavap: "Bizlere iletmiş olduğunuz kararınıza istinaden ; Ürün stoklarımızda bulunmadığı için değişim işlemi sağlayamamaktayız ve cihaza istinaden muadil bir cihaz da bulunmadığı için ürününüze iade süreci başlatılacaktır. Sağlıklı günler dileriz"

Neyi iade edeceklerse onu anlamis degilim.

İcraya başvurmuş muydunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.