Şimdi Ara

LENOVO Yoga Slim 7 14' /i7-1065G7/16 GB/1TB/2GB/ Ultra HD Laptop 7299 TL (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
646
Cevap
16
Favori
62.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben belgeyi göndereli bir haftayı geçti halen geri dönüş yapmadılar, soxayım yapacakları işe :=) Bu ürünün muadili açıkçası ellerinde yok, ellerini geçtim piyasada yok başka. 14" 4k ekranlı zor.. Saçma salak şeyler önermeye çalışacaklar yokuşa sürecekler. Mustafa bey iyi kurtardı :)

• Normalde tanımlamaları gereken miktarda kupon tanımlasalar bari.

Benim başvuru hala "savunması istendi" durumunda. Savunma yapacaklar da karara bağlanacak da tebliğ edilecek de Mediamarkt harekete geçecek de stokta bulabilirsem alacağım, ölme eşşeğim ölme.

• Chronotide kullanıcısına yanıt
    LENOVO Yoga Slim 7 14" /i7-1065G7/16 GB/1TB/2GB/ Ultra HD Laptop 7299 TL

Ben kararı mail olarak attım ertesi gün aradım üstüne, akşam gelen cevap bu. Sanki ben sahte karar gönderdim tebliğ edilmedi yazmış operasyon uşağı. İlla sövdürecekler hocam kendilerine, prosedur bu firmada. LENOVO Yoga Slim 7 14" /i7-1065G7/16 GB/1TB/2GB/ Ultra HD Laptop 7299 TL  Bizim ülkeye gelen kim olursa aynı anlayışla devam. Ah ulan aynısını Almanya'da yapabilir mi acaba Media Markt ?

Çok değil iki gün önce 13499 TL'den stokta vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pervane848 -- 17 Mart 2021; 1:6:51 >

• Yakın zamanda irtibata geçen oldu mu? Ürün stoklarda görünmüyor. Durum böyleyken konuşan birileri oldu mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sonucu açıklanıp stokta yokken mediamarkttan bir kazanım eden oldu mu? Nedir son durum
  • Sonucum olumlu karar bana tebliğ edildi ama şeref yoksunu Mediamarkt hala bize tebliği edilmedi diyor öyle bekliyorum.

• pervane848 P kullanıcısına yanıt
    Baya süre geçmiş üzerinden
  • 9'unda Mediamarkt'a kararı gönderdim ben, az önce aradılar önümüzdeki hafta kodunuz ve nasıl kullanacağınızla ilgili mail alacaksınız diye. Bakalım vaktinde gönderecekler mi. Ürün tekrar stokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronotide -- 27 Mart 2021; 12:39:48 >
  • Sabırsızca beklemedeyim ancak benimki hala başvuru tamamlando aşamasında. Aciliyet için dilekçe de verdim ama nafile...
  • Ankara bana olumsuz olarak döndü :))))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • azosial A kullanıcısına yanıt
    Bana da olumsuz dönüş yaptılar o zaman gündeme alındı şeklindeydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvurumu kontrol ettim bugün gündeme alınmış gözüküyor.

• başvurum karara bağlanmış ama kararı göremiyorum :)

evet ankara benim talebimi de reddetmiş

mediamarkt ankara da önlemini almış demekki gereken yerlere rüşveti vermiş

şimdi ne yapabiliriz?

tüketici hakem heyetini nereye şikayet edebiliriz birileri bunları bağlamış çünkü :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lestet -- 2 Nisan 2021; 13:47:47 >
  • Beyler bir hayırlı olsun alırım şimdi kontrol ettim kazanmış gözüküyorum :) Bu arada THH heyetine 1000TL kupon verdik demişler ama bana hiç kupon vermeyi bırakın teklif bile etmediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opc_line -- 2 Nisan 2021; 12:39:4 >
  • Hayırlı olsun hocam 2. aşamaya geçtiniz.

Şimdi media markt size ayak bacak yapacak karar bize tebliğ edilmedi cart curt diye oyalamaya çalışacak. Hiç uğraşmayın 15 gün sonra işlem yapmazlarsa avukatım aracılığıyla icra işlemlerine başlatıyorum yazın hemen geri arıyorlar işleminiz başlatılmıştır diye.

Ben şu an işlemin sonucunu bekliyorum.LENOVO Yoga Slim 7 14" /i7-1065G7/16 GB/1TB/2GB/ Ultra HD Laptop 7299 TL 

• An itibariyle benimde basvurum karara baglandi ve kabul edildi. Hemen karari medimarkta mail attim bakalim ne dicekler.

• Benim karar çıkalı 1 ay oldu sanırım hala yok oraya yönlendirdik yok şurayla görüşüp geri döneceğiz sürekli oyalama :) Avukatınıza gönderin hiç uğraşmayın, fırsat olunca vereceğim sanırım.

• Chronotide kullanıcısına yanıt

Peki bu donusleri mail yoluylami yapiyorlar size maillesiyormusunuz yoksa ariyormusunuz musteri hizmetlerini ?

• Arkadaşlar Mediamarkt 'a mail attım Tüketici hakem heyeti kararını da ekledim bakın bana ne cevap verdiler ekran görüntüsünü ekliyorum :) şaka gibi adamlar ya

• Anlaşılan tüketici hakem heyeti kararını yerine getirmedikleri için yeniden tüketici hakem heyetine başvuracağız. 🤣🤣🤣

Bu arada benim başvuru hala "savunması istendi" durumunda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.