Şimdi Ara

LENOVO Yoga Slim 7 14' /i7-1065G7/16 GB/1TB/2GB/ Ultra HD Laptop 7299 TL (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
646
Cevap
16
Favori
62.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim savunma geldi durumunda. Yarın il hakem e gidip karadurak arkadaşın karar örneğini gosterecem benim şikayetimi takip eden kadına bakalım ne olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erturkburak E kullanıcısına yanıt

tüm firmalar şu amazonu örnek alsa şaha kalkarlar ama yok onlar hep paranın yanında. amazon öyle mi? hep müşterinin yanında 2014 de de aynıydı şuanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lestet L kullanıcısına yanıt

Hakem heyeti sonuçları emsal oluşturmaz, boşuna gitmeyin.

• Evet arkadaşlar süreçte sonra yaklaştık. Media Mark an itibariyle beni arayıp THH kararını teyit ettiklerini ve karar da yer alan fiyattan ürünü bana satacaklarını bildirdi. Bunun için indirim kodu oluşturulacaz haftaya ürünü satın alacaksınız dendi.

Yani şuan indirim kodumun gelmesini bekliyorum.

Sonuç olarak bu da demek oluyor ki THH ye veren arkadaşlar ürünlerini belirtilen fiyattan satın alabilcekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 5 Şubat 2021; 10:11:43 >
  • karadurak kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam. Bizde hala "Savunması Alındı" aşamasında kaldı kaç aydır.

• pervane848 P kullanıcısına yanıt
    Sizinki gene iyiymiş, benim durum SAVUNMASI İSTENDİ durumunda aylardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yozcaliskan -- 5 Şubat 2021; 14:15:43 >
  • yozcaliskan kullanıcısına yanıt
    Sizinki de yine iyiymiş, bizim halen başvuru alındı durumunda aylardır
  • PT.Zafer kullanıcısına yanıt
    Hahaha aynisini yazacaktim
  • abc1905 A kullanıcısına yanıt
    PT.Zafer kullanıcısına yanıt

çok utandım dostlar.Sustum

Bilgilendirmeler için teşekkür ederiz hocam darısı başımıza artık. Hayırlı olsun.
  • Media Markt fiyat hatası var diye kendini savunmuş ve 7000 TL üstüne 1000 TL indirim kodu tanımladık demiş 😀

geçersiz savunma :)

• Savunması geldide benimki halen. Bize karar çıkmaya 2 nesil daha işlemci çıkacak laptoplarda 8k standart felan olacak :)

hocam ne yaptın aldın mı aleti

Maalesef hala kuponun gelmesini bekliyorum. Bir kaç kez aradım kuponları takım şefleri ayarlıyor size dönecekler bir hafta sürer dediler ama bir hafta doldu eğer önümüzdeki hafta dönmezlerse direk icraya gidecem

eyvallah hocam sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: karadurak

Evet arkadaşlar süreçte sonra yaklaştık. Media Mark an itibariyle beni arayıp THH kararını teyit ettiklerini ve karar da yer alan fiyattan ürünü bana satacaklarını bildirdi. Bunun için indirim kodu oluşturulacaz haftaya ürünü satın alacaksınız dendi.

Yani şuan indirim kodumun gelmesini bekliyorum.

Sonuç olarak bu da demek oluyor ki THH ye veren arkadaşlar ürünlerini belirtilen fiyattan satın alabilcekler.

Allah Allah ya thh ye başvurduğun zaman fiyat hatasından dolayı böyle bir karar çıkıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Allah Allah ya thh ye başvurduğun zaman fiyat hatasından dolayı böyle bir karar çıkıyor mu?

Alıntıları Göster

Tüketici hakları yasasını okuyun hocam biz demiyoruz kanun böyle :)

Uğraşmak lazım böyleleriyle ama uğraşmıyoruz hata ediyoruz.
  • selmand kullanıcısına yanıt

evet hakkını arayan çok az kişi var. aslında bunları düzeltecek olan biziz. herkes hakkını ararsa bunlar yüz bulamazdı. binlerce kişi var online ticaret sektöründe haksızlığa uğramış ama nedense sineye çekiyor insanlar ya da bilmiyorlar

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.