Şimdi Ara

LENOVO Yoga Slim 7 14' /i7-1065G7/16 GB/1TB/2GB/ Ultra HD Laptop 7299 TL (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
646
Cevap
16
Favori
62.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynı şekilde duruyor öyle başvuru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hele şükür gündeme alındı benimki de

LENOVO Yoga Slim 7 14" /i7-1065G7/16 GB/1TB/2GB/ Ultra HD Laptop 7299 TL
  • benim dilekçe karara baglandı arkadaşlar. kararın elime ulaşmasını bekliyorum sonrası malum :)

• Hadi hayırlı olsun, karar belli mi?
  • _Suat_ _ kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, yok onu elime ulaşmadan göremiyorum ama olumsuz olacağını düşünmediğim için telefon açıp sormadım.

• Sinop küçük yer ne güzel hemen işlem yapılmış. Ankara'da hâlâ savunmasi geldi durumunda bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lestet -- 18 Ocak 2021; 13:12:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karadurak kullanıcısına yanıt
    Küçük şehirde yaşamanın avantajı işte bizim heyet henüz savunma bile istemedi. Umarım olumlu karar alınmıştır bakalm itiraz gelecek mi Mediamarktan
  • lestet L kullanıcısına yanıt

Onla da alakalı ama yoğun olduğu dönemlere denk geldigim zamanlar oldu. O zaman yine uzun sürmüştü.

Şuan en kısa sürede sonuçlanan THH bsşvurum bu oldu. En az 6 ay sürüyor diyen arkadaşlara örnek olsun :)

Sizinkilerde en kısa sürede sonuçlanır umarım. Toplamda 23 gün sürmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 18 Ocak 2021; 13:18:16 >
  • Ben şuan şikayet verebilir miyim acaba o günden bugüne daha ucuza başka bilgisayar bulurum umuduyla vermedim benim için pahalı bu ürün hem yeni maddi sorunlar ortaya çıktı.
    Ozaman koduda almadım veririm diye
  • swaff S kullanıcısına yanıt

verebilirsin tabiki

• Karara baglandiktan sonraki sureci anlatabilirmisin napacagiz?

• death44 kullanıcısına yanıt

Karar 1-2 güne kargo ile hem bana hem de media markt a ulaşır. Media markt ın karara itiraz süresi 15 gün. Bu süre içinde mahkemeye verebilir ya da bana ürünü belirtilen fiyattan satar.

Ama ben 15 gün beklemeyeceğim karar bana ulaştıktan sonra direk mail ile kararı gönderirim. Onlarda işleme alıp almama konusunda karar veriler.

Eğer 15 gün içinde media mark hiçbir işlem yapmaz ise THH kararı icraya konulur.

hocam karar ne geldi?

• erturkburak E kullanıcısına yanıt

karar dün çıktı 1 günde ulaşmaz elime en az 2 gün yani yarın gelir diye düşünüyorum. Kararı elime ulaşınca paylaşırım

• erturkburak E kullanıcısına yanıt

tebliğat bana ulaşmadan karar formu e-devlet e de eklenmiş bu güzel oldu :) Çıktı aldım ve kararı paylaşıyorum. Hazır mısınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 20 Ocak 2021; 9:28:36 >

• media markt ı aradım "musterihizmetleri@mediamarkt.com.tr" adresine THH kararını mail atmamı istediler ben de açıklamayı yazıp gönderdim.

23.11.2020 tarihinde vermiş olduğum " LENOVO Yoga Slim 7 14"/i7-1065G7 1.3/16GB Ram/1TB SSD/MX350 2GB/UHD Win 10 Laptop Gri 82A1000XTX" siparişimin tek taraflı olarak iptal edilmesinden dolayı başvurduğum Tüketici hakem heyeti kararını ekte paylaşıyorum. 

maili gönderdikten sonra xxx numralı talebiniz bize ulaşmıştır şeklince cevap geldi. bakalım sonrası nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 20 Ocak 2021; 10:1:43 >

Merakla bekliyoruz😂 bizim başvurularda henüz bir gelişme yok🥲
  • benim başvurum hala 'başvuru tamamlandı' aşamasında. 1 aydır değişmeyince Cimer'e yazdım belki daha hızlı sonuç alırım.

• seferihsn kullanıcısına yanıt

Yanlış yapmışsın. THH 6 ay kadar hatta bazı durumlarda 1 yıla kadar bekletebilir. Bu zaten yönetmeliklerinde var yani cimerin yapacagı hiçbir şey yok. THH bu davranışınızı beğenmeyecektir :)

• Valla cok sevindim sizin adiniza.. Bende sizinle ayni zamanda izmirde basvurmustum. Suan savunma geldi asamasinda. Aslinda Malatyaliyim keske ordan basvursaydim ama beklicez bizde bakalim. Peki bizimki ret olma durumunda sizinkini emsal.olarak gosterebiliyormuyuz ?

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.