Şimdi Ara

LENOVO Yoga Slim 7 14' /i7-1065G7/16 GB/1TB/2GB/ Ultra HD Laptop 7299 TL (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
646
Cevap
16
Favori
62.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimsede bir gelişme yok sanırım. Bakalim kac ay sürecek
  • lexus kullanıcısına yanıt

Beni yine aradılar bin liralık kupon için vedalaştık sonra. 4-5 ay sonra alevlenir hocam bu konu yine 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizlerin iadesi geldimi arkadaslar hesaplara veya kartiniza ?

• Benim kredi kartına 2 3 gün sonra yansıdı.
  • İadeler geldi tabi kabahatli kendileri olunca daha hızlı şekilde
  • para iadesi geldi hocam konu asıl iade de laptopumuzu alacaz :)

• Benim iadem bile gelmedi daha.

• Iade bugun geldi. Mail da geldi begenmediginiz icin iade edildi diye. Iyice sapittilar bunlar ya. Durumunda degisme olan varmi arkadaslar ?

• death44 kullanıcısına yanıt

Yaptık başvuruyu bekliyoruz hocam 3-4 ay sonra teker teker gelir cevaplar yaz hediyemizi alırız muhtemelen

• Arkadaşlar kuponların son kullanma tarihi 10.12.20. Kuponları nerelere kullandınız var mı güzel bişeyler baktığımda çok kullanılacak bir seçenek yok. Yardım pls. :) ekstradan kuponların satışı oluyor mu acaba?
  • Kuponlar sadece sizin hesabınızda kullanılabilir. 14 gün kupon süresi gelişinden itibaren, bane 27'sinde geldi. Cuma son yani.

iPhone 11 için indirmelerini bekliyorum ben.

• Chronotide kullanıcısına yanıt
    MH bana perşembe günü son ama siz kendinizi garantiye alın çarşamba gününden kullanın dedi. Bakıyorum da her şey baya uçuk fiyatlarda ıphone 11 7000 tl ye geliyor diğer sitelerde 7300 bandında bulunabiliyor 300 tl indirim denebilir. Teşekkürler cevabınız için.
  • Hocam ara sıra 7600 civarına düşüyor, onu bekliyorum bende. Düşer umarım..

• Chronotide kullanıcısına yanıt
    Bekleyelim bakalım
  • 2 hafta sonra bugün aradılar. telafi kuponu veremiyoruz kart sorunu olarak belirtmişler durumu dediler. bu ne saçmalık normalde uğraşmayacaktım ama ben de hakem heyeti v.s. uğraşacağım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: seferihsn

2 hafta sonra bugün aradılar. telafi kuponu veremiyoruz kart sorunu olarak belirtmişler durumu dediler. bu ne saçmalık normalde uğraşmayacaktım ama ben de hakem heyeti v.s. uğraşacağım artık.

Sen geç kalmışsın hocam :) hem kupon işi ilk bir haftaydı aldın aldın almadın artık vermezler de kullandırmazlar da.

• etmeeşekilemuhabbet kullanıcısına yanıt

Ben sattım 400tl ye, hesabımdan iPhone 12 aldırdım. hayat kısa dava vs ile uğraşacak Vaktim yok, hoş bilgisayara da ihtiyacım yoktu.

umarım mağdur olan herkes istediğini alır.

• wntln kullanıcısına yanıt
    Ben birşey bulamadım ancak şimdi baktım kodum hala aktif hocam. Mantıklı işime yarayacak birşey görsem alıcam
  • etmeeşekilemuhabbet kullanıcısına yanıt

playstation 5 belki düşünülebilir ama stokta yok yakında girer mi bilemiyorum,

fiyatlar mediamarktta genel olarak piyasanın üstünde zaten, indirimli üründe kodu kullanmak avantaj sağlar.

ya da şu aralar yeni çıkan ve stok sorunu yaşanan iphone 12 ve pro modellerinde fiyat avantajı olabilir.

• wntln kullanıcısına yanıt
    Telefonum var hocam o yüzden ıphone alırsam satmak için alırım büyük ihtimalle. İhtiyacım olan şey bir laptop ama mediamarkt laptop konusunda o kadar sınırlı ki hiç ilgimi çeken birşey bulamadım açıkçası. Huawei matebook d14 i5 işlemcili var 7600 tl ancak huaweinin kendi sitesinde matebook d14 amd 5 3500u 6200 tl ye satılıyor zaten. En iyisi çevremde ıphone almak isteyen birini bulmak sanırım
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.