Şimdi Ara

Lenovo Yoga Book || Create Pad || Atom X5 || 10.1' || Full HD || 4GB Ram || Windows - Android

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo Yoga Book || Create Pad || Atom X5 || 10.1" || Full HD || 4GB Ram || Windows - Android

Lenovo Yoga Book || Create Pad || Atom X5 || 10.1" || Full HD || 4GB Ram || Windows - Android

Yoga Book'un kuşkusuz en önemli özelliği Lenovo'nun Create Pad adını verdiği "biraz sanal, biraz fiziki" klavyesi. Lenovo'nun klasiklesmis "saat kayışı" benzeri menteşe tasarimiyla ekrana bağlanan klavye kısmında, Wacom desteğiyle hazırlanmış basınca duyarlı bir dokunmatik alan bulunuyor. Burada isterseniz sanal bir klavye gösteriliyor, isterseniz de bu alani bir çizim alanı olarak kullanabiliyorsunuz. Üstelik bunu yapmak için Wacom temelli bir kalem kullanılıyor. Bu da, bazı rakipleri gibi şarj edilmesi gereken bir kaleme ihtiyaç duymamamızı sağlıyor.

Lenovo Yoga Book || Create Pad || Atom X5 || 10.1" || Full HD || 4GB Ram || Windows - Android

10.1 inçlik Full HD (1920*1200) ekrana sahip olan Yoga Book, 4 çekirdekli Intel Atom x5-Z8550 yonga setinden gücünü alıyor. 4GB RAM ve 64GB arttırılabilir hafıza ile desteklenen modelde 8MP çözünürlüğünde arka kamera, 2MP çözünürlüğünde ön kamera bulunmakta. 8500 mAh bataryası ile Lenovo'nun iddiasına göre Android versiyonunda 15 saate kadar, Windows versiyonunda ise 12 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Opsiyonel SIM kart desteği sahip cihaz Android tarafında Book UI adında özel bir kullanıcı arayüzü çalışıyor.

Tahmini satış fiyatı Android işletim sistemli versiyonu için 499$, Windows 10 modeli için ise 549$ olarak belirlenmiş. 4G desteği alan versiyonları ise 100$ ekstra fiyat etiketiyle satılacak. Tahmini satış tarihi ise Ekim 2016.

Konu, detaylar geldikçe guncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 4 Eylül 2016; 0:7:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Create Pad/Halo klavyenin kullanımı ile ilgili video.

Bu arada konu, Windows tablet bölümünün yani sıra Android tablet ve Ultrabook bölümüne yansitilmistir. 3 bölümden de ulaşılabilir.

• Türkiyeye gelir umarım ilginç bir cihaz mış
  • Tablet moduna geldiğinde de kalem kullanılıyor mu ? Yani ekranda da kalem çalışıyor mu ? Bilgi var mı bu konuda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bratishka

Tablet moduna geldiğinde de kalem kullanılıyor mu ? Yani ekranda da kalem çalışıyor mu ? Bilgi var mı bu konuda ?

Kesin bi şey yok ama ön incelemelerde sadece alt tarafta çalışıyor denmiş. Normal ekranda silgi işlevi görüyor yazarken.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok beğendiğim ve beni bayağı etkileyen bir cihaz. Gerçi Lenovo'nun her ürünü beraberinde getirdiği inovasyonlarla adamlar yapmış dedirtiyor bana.

Yoga 14 kullanıcısı olarak takipteyim.

• Merak ettiğim acaba bunun işlemcisi ne kadar güçlü?

Günlük işler dışında üniversite öğrencileri için uygun mudur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adobe uygulamaları çalıştıramayabilirsiniz, fakat çok güç istemeyen işlemler için iyi bence. Fakat bana göre 1600 1700 lira verilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • D&R'da 2800 Tl'den başlayan fiyatlarla satışa çıkmış.

Bana fazla geldi açıkçası, pc yi de yeni değiştirdiğim açın pas geçiyorum cihazı.

Almak isteyenlere duyurulur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.