Şimdi Ara

Lenovo YOGA 7000 akıllı projeksiyon cihazı tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo YOGA 7000 akıllı projeksiyon cihazı tanıtıldı

Bu ay içerisinde YOGA serisine ait pek çok dizüstü modelini tanıtan Lenovo’nun projeksiyon cihazı tarafında da bir sürprizi vardı. Lenovo YOGA 7000 akıllı projeksiyon cihazı üst seviye özelliklerle geliyor.

Lenovo YOGA 7000 neler sunuyor?

Lenovo YOGA 7000 akıllı projeksiyon cihazı 0.47 inçlik DMD büyük boy optik ayna yongası ile geliyor. Osram’ın 4 lambalı LED ışık kaynağı ile desteklenen projeksiyon cihazı 2400 ANSI Lumen parlaklık değeri sunuyor.

Ayrıca Bkz.Lenovo Yoga Slim 9i OLED ekran ile geliyor

Oval bir gövde yapısına sahip olan cihazın havacılık sınıfında alüminyum alaşımdan imal edildiği belirtiliyor. Lens kapağı otomatik olarak açılırken ses efektli bir ortam ışığı da mevcut. Optik yakınlaştırma özelliği ise uzaklaştırma veya yakınlaştırma esnasında görüntü kaybını engelliyor.

VIFA sinema ses özelliği iki adet 10W bağımsız rubidyum manyetik sürücülerden destek alıyor. Ayrıca bağımsız bir Bluetooth ses modu bulunuyor. Akıllı derinlik algılama sistemi, lazer odaklama, akıllı engel tespiti ve akıllı ekran ayarlama gibi yardımcı fonksiyonları olan Lenovo YOGA 7000 akıllı projeksiyon cihazı önümüzdeki günlerde satışa sunulacak.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2022/05/17/lenovo-yoga-7000-smart-projector-8k-decoding-2400ansi-lumens-unveiled/

• En düşük 20.000 TL’den başlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • maximus01982 M kullanıcısına yanıt

Zamanında 7-8 bin verip 4K projeksiyon almadığım içim çok pişmanım ama olayların buraya geleceğini bu seviye olacağını tahmin edemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Bende tahmin edemedim, yeni çıkmıştı fiyat biraz düşsün alayım diye bekliyordum iki katına çıktı. Elim gitmiyor artık.

Viewsonic X10-4K ve LG-SN11R ses sistemi almayı istiyordum.

Projeksiyon 13-14 civarındaydı 25-26 bin oldu.
    Ses sistemi de 7.500 TL idi 14-15 bin oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus01982 -- 19 Mayıs 2022; 13:16:8 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • maximus01982 M kullanıcısına yanıt

Eminim bir çok insan kendine ait bir oda kurup içine konsol PC projeksiyon sistemi kurmak istemiştir , o bile çoğu kişi için hayal oldu yada küçük bir servet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.