Şimdi Ara

Lenovo Y570 Donma Sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: uçan penguen

quote:

Orijinalden alıntı: silvestet

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben bu lenovo y570 in bluetoothunu açamadım. hatta simgesi bile yok sağ alt köşede. nasıl açabilirim acaba?

nvdia ekran kartını aktif etmek için kullandıgın bölümüm sagında olmalı.

ama ben nvdia ekran kartını fln aktifleştirmedim öyle bi yer de görmedim. daha basit bi anlatımı yok mu? :)

Lenovo Y570 Donma Sorunu

vaay oldu çok saol ya :)) ben o tuşu sadece bluetooth için mi açıp kapatıcam başka bi işe yarıyo mu?

o tuşu bluetotth için yanındakini de sol tarafta olanı yani ekran kartını aktifleştirmek için kullanabilirsiniz.

ekran kartını aktifleştirmek ne işime yarıyo peki?

bilgisayarda yüksek oyunlar,programlar vesayre işlemler için daha iyi performans alırsınız gforce555m ekran kartını kullanacaksınız yani

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben bu lenovo y570 in bluetoothunu açamadım. hatta simgesi bile yok sağ alt köşede. nasıl açabilirim acaba?

nvdia ekran kartını aktif etmek için kullandıgın bölümüm sagında olmalı.

ama ben nvdia ekran kartını fln aktifleştirmedim öyle bi yer de görmedim. daha basit bi anlatımı yok mu? :)

Lenovo Y570 Donma Sorunu

vaay oldu çok saol ya :)) ben o tuşu sadece bluetooth için mi açıp kapatıcam başka bi işe yarıyo mu?

o tuşu bluetotth için yanındakini de sol tarafta olanı yani ekran kartını aktifleştirmek için kullanabilirsiniz.

ekran kartını aktifleştirmek ne işime yarıyo peki?

bilgisayarda yüksek oyunlar,programlar vesayre işlemler için daha iyi performans alırsınız gforce555m ekran kartını kullanacaksınız yani

tamaam anladım :) çok çok teşekkürler

• bende ısı yönetim sihirbazı gelmiyor yardım :(
  • yardım edecek yokmu ?
  • donma ve ısı sorununun tek çözümü termal macunu değiştirmek termal macunu değiştirmeden önce battlefield 4 low da bile 15 fps de çalışırken değiştirdikten sonra 60 fps üstünde çalışıyor mediumda bile 25- 30 fps arasında çalışıyor.

önceden 5 dakika oyun oynadıktan sonra gpu 90 derecelere çıkarken şimdi 2 saat bile oynasam 65 70 derece arasında değişiyor ve bunu 10 liralık termal macunla yaptım.

cihazı 2 yıldır resmen kullanmamışım şimdi cihazın potansiyelini kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.