Şimdi Ara

LENOVO Y50 (Y5070 59-432245) Notebook Satışta (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
10
Favori
57.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ürün geldiğinde farkları sizinle paylaşıcam...
    Ama sanırım Ultrabook Notebook dan daha ince diye tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdispowerr

Hocam ürün geldiğinde farkları sizinle paylaşıcam...
    Ama sanırım Ultrabook Notebook dan daha ince diye tahmin ediyorum

hocam tr de tek model var pcdepo aynı ürüne iki farklı fiyat koymuş durumda maalesef daha ince gibi bir durum yok yapabiliyosanız iptal ettirip ucuz olandan sipariş verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı ürün
  • Hocam yarın telefonla arayıp öğrenicem :)
    Benimde kafam karıştı fakat bir detay var !

NVIDIA GeForce GTX 860M 2GB DDR5 128 BİT Maxwell Mimarisi

NVIDIA GeForce GTX 860M DDR5 128BIT

Bilgiler farklı girilmiş..

Ama dediğiniz gibi ürün aynı: Ürün Kodu:9271 diye geçiyor her iki üründe !

Sabah ola hayır ola :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdispowerr -- 26 Ağustos 2014; 0:09:14 >
  • Değerli forum dostlarım :)
    Pcdepoyu aradım...yok böyle bir şey dedim !
    Her iki üründe aynı diyor müşteri hizmetleri,e o zaman neden aynı ürünleri ayrı fiyatla satıyorsunuz diyorum..Lenovo bize böyle gönderiyor diyor !
    Madem Lenovo öyle gönderiyor sizde tek ürün olarak girin,bizi niye kandırıyorsunuz diyorum :) İptal edelim o zaman dedi..isabet olur dedim bende :D

Bir de şu var arkadaşlar, adama diyorum ki Ürün tanıtım kısmında 2 ayrı görsel kullanılmış, bana gelecek pc hangi model diyorum..her ikisinden biri olabilir diyor...böyle saçmalık olabilirmi.. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdispowerr

Değerli forum dostlarım :)
    Pcdepoyu aradım...yok böyle bir şey dedim !
    Her iki üründe aynı diyor müşteri hizmetleri,e o zaman neden aynı ürünleri ayrı fiyatla satıyorsunuz diyorum..Lenovo bize böyle gönderiyor diyor !
    Madem Lenovo öyle gönderiyor sizde tek ürün olarak girin,bizi niye kandırıyorsunuz diyorum :) İptal edelim o zaman dedi..isabet olur dedim bende :D

Bir de şu var arkadaşlar, adama diyorum ki Ürün tanıtım kısmında 2 ayrı görsel kullanılmış, bana gelecek pc hangi model diyorum..her ikisinden biri olabilir diyor...böyle saçmalık olabilirmi.. :D

şükür iptal ettirebilmişsin hocam hiç bi şekilde güvenilir değil orası almıyorum almayı düşünenede önermiyorum

• Yani hocam ne yapmaya çalışıyorlar anlamış değilim...iki ürün arasında ki farkı söyle diyorum..hiçbir fark yok diyor...e madem yok neden iki ürünün fiyatları farklı diyorum...sizde indirimli olanından alın diyor :D

Bende siparişi iptal ettim inşaallah paramı iade ederler...şikayetvar.com da birkaç şikayet okudum içim karardı :D
  • kime güvenipte alacağız arkadaşlar biz bu bilgisayarı?
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Hocam Bimekste var ürün ama aşırı pahalı !http://www.bimeks.com.tr/urun/144054/lenovo-ideapad-y5070-59-425035-w8-.aspx

pcdepo da satın aldıktan sonra 19 TL kargo ücreti ekliyor bide...hani işin komik tarafı :D gidip ofislerinden aldığında 22 TL ek ücret ödemeliymişiz :D neyin kafası bu anlamadım gitti
  • Arkadaslar sürekli yorumlarımı siliyorlar lutfen yardımcı olun bana

• Arkadaslar sürekli yorumlarımı siliyorlar lutfen yardımcı olun bana

• memoli3120 M kullanıcısına yanıt
    ustad ilk olarak canını sıkma olmaması lazım boyle seyler ama malesef oluyor...
    ikinci olarak adamların da eline urun henuz gelmemiş gorunenen oki onlarda su ana nasıl bi satıs stratejisiyle hareket edecekler belirleyemişler hani bi talep olusmussa yuksek fiyattan satabiliriz hissiyatına kapılmışlardır.. ufak firmalarda boyle seyler olagandır..oysaki 2 haftada belki 1 ayda satamayacagı adeti bir gunde satablirlerdi..
    son olarak almak istediğimiz cihaz esasında bi oyun bilgisayarı yani ekmek değil su değil..bi sure daha beklerim.biz alıcı onlar satıcı urunu makul ve akıllı bi fiyata talep ediyoruz....zaten cihaz bitek onlar için gelmiyordur, su urun yeterki bi piyasaya da cogalsın..bence dahada uygun fiyatlara bulunacak..gonul isterdiki bir an once iş biteydi 2700 e razıydım, olmazsa da bekleyecem ve bekleyceksem de dahada nasıl uygun alınır artıkın ona bakacam..

• Sadecenotebook a mail atmistim cevap geldi %99 3101 tl den satisa cikacak. Alternatifleri bulmaliyiz artik .

• Kardesim ben adamların yaptıklarını anlatmaya calisiyirum ayıp soz verilmişse yapılır adamlar beni yalancı durumuna düşürdüler resmen lutfen paylaşın sabahtan beri kac defa Yaziyirum hep siliyorlar lutfen benim moralimi bozanda forum donanım haber admini arkadasımızın bizim yorumlarımızı silmesi biz gercekleri söylüyoruz yani onlar para verdiyse admin arkadasa bende vereyim Yeterki yayından kaldırmasınlar cok rahatsız oluyorum yaaa 4/5 gündür uğraşıyorum onlar yüzünden dun 2750 liraya satılıyordu onu kaçırdım ayıptır ya ayip

• quote:

Orijinalden alıntı: memoli3120

Kardesim ben adamların yaptıklarını anlatmaya calisiyirum ayıp soz verilmişse yapılır adamlar beni yalancı durumuna düşürdüler resmen lutfen paylaşın sabahtan beri kac defa Yaziyirum hep siliyorlar lutfen benim moralimi bozanda forum donanım haber admini arkadasımızın bizim yorumlarımızı silmesi biz gercekleri söylüyoruz yani onlar para verdiyse admin arkadasa bende vereyim Yeterki yayından kaldırmasınlar cok rahatsız oluyorum yaaa 4/5 gündür uğraşıyorum onlar yüzünden dun 2750 liraya satılıyordu onu kaçırdım ayıptır ya ayip

Şu an 2879 tl. Ara ara cok dusuyor

• Kardesim dahada düşecek merak etme beklemek lazım sadece onlar satıcı biz alıcıyiz baktılar talep yüksek fiyatı yükselttiler biz almazsak elindeki stoklar kalacak bekleyecekler o yüzden beklemek en iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

kime güvenipte alacağız arkadaşlar biz bu bilgisayarı?

forumda bu modeli novadan alıp çok memnun kalanlar var bence bir firmayı arayıp ya da mail atıp iletişime geçin yardımcı olacaklardır.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9810

fiyat da hiç değişmedi hep 3000 TL civarında yani öyle dansöz gibi bir 2800-bir 3150 olmuyor.

• Aynen öyle alacaksanız novabilgisayardan alın pcdepoymuş sadecenotebookmuş güvenilir yerler değil arkadaşlar fiyat illaki düşecek sabır edin...

• quote:

Orijinalden alıntı: XmysticX

quote:

forumda bu modeli novadan alıp çok memnun kalanlar var bence bir firmayı arayıp ya da mail atıp iletişime geçin yardımcı olacaklardır.

fiyat da hiç değişmedi hep 3000 TL civarında yani öyle dansöz gibi bir 2800-bir 3150 olmuyor.

Kardesim yardımcı olmuyorlar alacaksınız o fiyat almayacaksaniz almayın diyorlar valla ne yapalım

• quote:

Orijinalden alıntı: memoli3120

quote:

Orijinalden alıntı: XmysticX

quote:

Kardesim yardımcı olmuyorlar alacaksınız o fiyat almayacaksaniz almayın diyorlar valla ne yapalım

fiyat açısından demedim zaten fiyat sonuçta ithalatçının verdiği fiyat üzerinde eklenen %3-5 kar ile belirlendiği için satıcı firmaların elinden pek bişi gelmez. İthalatçıda az sayıda getirdiği için ve ürünün satılacağını çok iyi bildiği için indirim yapmaz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.