Şimdi Ara

Lenovo Y50 Destek (Sorular,Sorunlar ve Çözümleri) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
21
Favori
38.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler normal kullanımda ve oyunlardda pc sıcaklığı kaç oluyor sizde ?
  • Arkadaşlar benim pc de şöyle problemler oluşuyor;
    1- açılırken çok çok geç açılıyor siyah ekranda kalıyor bazen hiç açılmıyor.
    2- pc açıkken kapat dediğimde komutu algılamıyor yeniden başlat uyku hiçbirini internet sayfasını bile bazen açmıyor lenovo setting i açmıyor

Bu iki konu hakkında bilgi verebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Şunu hep dile getiriyorum,laptoplarda melez soğutma sistemlerine geçilmeli.Hem fanlı soğutma sistemi olacak,hemde bakır borulardan geçicek sısvı soğutma sistemi yapılabilir.Bu sayede daha serin ve daha performanslı dizüstüler olacaktır.

Laptop üreticileri bilmiyor mu bu sisteme geçip ısınma sorununu tamamen ortadan kaldırmayı? Tabi ki çok iyi biliyorlar ancak geçmemelerinin nedeni Ar-Ge maliyeti ve satış stratejisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon -- 2 Ekim 2014; 0:20:16 >
  • mükemmel olmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon

quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Şunu hep dile getiriyorum,laptoplarda melez soğutma sistemlerine geçilmeli.Hem fanlı soğutma sistemi olacak,hemde bakır borulardan geçicek sısvı soğutma sistemi yapılabilir.Bu sayede daha serin ve daha performanslı dizüstüler olacaktır.

Laptop üreticileri bilmiyor mu bu sisteme geçip ısınma sorununu tamamen ortadan kaldırmayı? Tabi ki çok iyi biliyorlar ancak geçmemelerinin nedeni Ar-Ge maliyeti ve satış stratejisi.

Bu notebook üreticilerine değil işlemci ve grafik işlemci üreten firmalara bağlı bir olay. Bakınız intel Broadwell işlemcilere. Fansız pasif soğutma kullanacak modeller çıkarıyor. Daha az enerji ile daha yüksek performans veriyor. Aynı şekilde GPU üreticileri de çözüm bulabilirler ise ancak o zaman notebook üreticileri çok estetik dizaynlar yayıp bize buz gibi bir kullanım deneyimi sunabilirler. Fanlı yada su soğutma bir çözüm değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: jackal-tr

Bu gece detaylı bir şekilde anlatırım.

Bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geri yükleme (Recovery) konuya eklenmiştir.
  • Eyvallah dostum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba bilgisayari 3 gün önce aldim
    Birkaç sıkıntım var. Bilgisayar acilis ve kapanista cok yavaş. 1 dakikada acilip 1 dakikada kapaniyor. Özellikle acilista dikkat ettim Lenovo yazili siyah ekran geldiğinde altta noktalar cok yavaş dönüyor. Bios ayari vs. elle kurcalamadım; sadece lenovonun sitesinden bios güncellemesini yaptım ona rağmen yavaş. hatta acilista daha da yavasladi desem yeridir. Çözümünü bilen var mi? Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a bende bugün aranıza kaltıldım ve ilk sorunumu yazıyorum :)
    telefonumun wifisini acıyorum neti kullanmak için ancak bilgisayar görmüyor acaba sorun telefomdamı dedm başka telefon görüyor ama blgisayar görmüyor driveri güncelledm sonuç degşmedi nasıl düzeltebilirim ??

• ya num locku açıyorum ama sayılar basmıyor sağ alttakiler sayı yerine yukarı aşağı ok görevi görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tna07 -- 4 Ekim 2014; 0:39:39 >
  • Bazi yerlerde yazilar bulaniklasiyor. Mesela herhangi bir setup ta ve spotifyda. Cozumunu bilen varsa paylasabilir mi?

• SAĞDAKİ SAYILARI NASIL KULLANABİLİRM Bİ EL ATSANIZ
  • dün vatan bilgisayarda adam kurulumu yaptı c yi 800 gb olarak ayarlamış d yi cok azaltmş nasıl düzenleyebilirim recoveriyi calştrmama gerek var mı c yi 100 gb civarı yapmak istiyorum sadece

• ..y50 de bazen ekrandaki yazılar bulanıklaşıyor ilk başlarda sorun benm gözlerdedir diye düşündüm ama bi arkadaşmda aynı şeyi söyleynce bakıyım dedm çaresini bulamadım bi türlü nasıl düzeltilebilir ???
    z

• quote:

Orijinalden alıntı: AsTraLL

..y50 de bazen ekrandaki yazılar bulanıklaşıyor ilk başlarda sorun benm gözlerdedir diye düşündüm ama bi arkadaşmda aynı şeyi söyleynce bakıyım dedm çaresini bulamadım bi türlü nasıl düzeltilebilir ???
    z
    Masaüstüde sağ tıkla "kişiselleştir" e gir. Alt kısma doğru "ayrıca bkz." ın altında "Görüntü" sekmesi var ona bas. Sonra da "tüm görüntülerim için bir ölçekleme düzeyi seçmeme izin ver" i işaretle. Bilgisayarı yeniden başlat.
  • Bilgisayarda kurulu şekilde gelen Voxox uygulamasını deneyen var mı?
  • 2. kere aldım şu bilgisayarı :D dolby kullanılmıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

2. kere aldım şu bilgisayarı :D dolby kullanılmıyor mu ?

İyi günler hocam hayırlı olsun.Bende dün vatanda 2.defa aldımEve geldim bi baktım led ışıklarında az bişi acıklık var ışık süzüyor bastırınca kapanıyor sizinde ilkinde böle bi sorununuz vardı galiba iade etssemi yoksa kalsınmı ne yapmalıyım acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.