Şimdi Ara

Lenovo Y50 70 (59-425035) İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
10
Favori
22.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dalyarka

Bu bilgisayar donmalara sebep olacak kadar mı ısınıyor yoksa abartıyorlar mı?

70 dereceden fazla görmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler aliemreyegin :)bide bios güncellemesini nasıl yapıcaz indirdim ama kurulumu nasıl oluyor. çok teşekkürler bu arada bide güncellemeyi ndivia dan yapmam proglem olurmu ekran kartıının.
    ha bide mesela crsis 3 ü ilk yükledimde çok iyi çalışıyordu ama bu ara kasmıyorda ekran bulanıklaşıyor gibi oda güncellemelerle ilgili bişey olsa gerek kullanmayı pek bilmiyorumda pc sanırım o yüzden ama bilgisayar gerçektende hoşuma gitti hele casper dan sorna :) onda en kötü grafikte yolumu bulamaszken bunda en yüksekte bile pek proglem çıkmıyor onlarda benden kaynaklıdır kesin.bide ekranı gayet güzel ama gözü benim gibi bozuk olanların işi zor yazılar küşük baya 1980x1080 de:) ama ekran gayet güzel bence bundan iyisi apple retina ekranlar zaten:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi class11 -- 14 Ocak 2015; 10:58:29 >
  • Rica ederim. BIOS güncellemesini direkt tıklıyosun otomatik yüklüyor zaten. Güncellemeyi yapabilirsin istediğin yerden ya sorun olmaz.
  • çok teşekkürler ali:) ben bilgisayarı yeni aldııgımdan sanırım sürümleri yeni diyor hep o yüzden yüklemedim bios içinde öyle dedi son sürümle aynıymış.çok teşekkürler genede
  • Bu ürüne ssd eklemek istediğimizde harddiski çıkarmamız mı gerekiyor yoksa 2. harddisk yuvası var mı, malum dvd olmadığından oraya takamıyoruz aparatla
  • Emeğine sağlık. Bu inceleme sonucunda almaya karar verdim ve dün gidip aldım 1 tane
  • @mBenJi çıkarmanız gerekiyor 2. bir giriş yok

@efege hayırlı olsun hocam sizede inşallah memnun kalırsınız :)
  • Teşekkürler güzel bir inceleme. Bende kısmetse önümüzdeki hafta içinde alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegendWarrior -- 18 Ocak 2015; 23:59:19 >
  • LegendWarrior kullanıcısına yanıt
    Sizede şimdiden hayırlı olsun o zaman :)

• quote:

Orijinalden alıntı: aliemreyegin

Sağolun bugün aldım bilgisayarı yarın da test ederim.Ürün kodu 59-432245 ne gibi farklar var bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegendWarrior -- 19 Ocak 2015; 18:03:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendWarrior

quote:

Orijinalden alıntı: aliemreyegin

Sağolun bugün aldım bilgisayarı yarın da test ederim.Ürün kodu 59-432245 ne gibi farklar var bilmiyorum.

Benimkininde kodu aynı.
  • Öncelikle merhaba, cuma günü cihazı satın alarak aranıza katıldım. Ancak aldıktan sonra Windows 8'in kullanacağım programlarla(matlab,autocad,ansys,solidworks) uyumsuz olduğunu söylediler ve bu yüzden windows7'ye geçirmek için izin istediler ve bende konuya tam hakim olmadığım için izin verdim. Ancak windows7 ile açılış süresi 1 dakika 40 saniye ve yaklaşık 30 saniyede internete bağlanmasını bekliyorum. Açıldıktan sonra hiç bir sorun yok her şey gayet hızlı. Ancak bu geç açılma kafama takıldı. Sizce bunun sebebi ne olabilir ? Ve bugün kullandığım programların win8 ile uyumlu olduğunu öğrendim. Geri döneceğimi düşünerek win8 yedeğini almışlardı, siz olsanız win8'e geçer miydiniz bu durumda. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet8758

Öncelikle merhaba, cuma günü cihazı satın alarak aranıza katıldım. Ancak aldıktan sonra Windows 8'in kullanacağım programlarla(matlab,autocad,ansys,solidworks) uyumsuz olduğunu söylediler ve bu yüzden windows7'ye geçirmek için izin istediler ve bende konuya tam hakim olmadığım için izin verdim. Ancak windows7 ile açılış süresi 1 dakika 40 saniye ve yaklaşık 30 saniyede internete bağlanmasını bekliyorum. Açıldıktan sonra hiç bir sorun yok her şey gayet hızlı. Ancak bu geç açılma kafama takıldı. Sizce bunun sebebi ne olabilir ? Ve bugün kullandığım programların win8 ile uyumlu olduğunu öğrendim. Geri döneceğimi düşünerek win8 yedeğini almışlardı, siz olsanız win8'e geçer miydiniz bu durumda. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

o açılış süresi uefi kurulum olmadığından kaynaklanıyordur bence sorun bilgisayarla alakalı değildir. Ayrıca AutoCAD gibi programların win8 desteklememesine şaşırırdım zaten keşke bi araştırsaydınız win7 atmadan.
  • Meraba arkadaslar. Yaklasık 2 aydır pc arastırıyorum. Mühendislik öğrenciyim. Asus n550jk ve lenovo y50 70 bu iki pc arasnda kaldm. Fakat bu iki pc için çok forum açılmış ve olumlu olumsuz yorumlar yapılmış bir türlü karar veremedm. Pek oyun meraklısı değilim arada crysis oynuyorum okadar. Bilgiyar slma sebebim hem okuldaki matlap autocat gibi mühendislik programlarını kullanmak ve film izlemek arada birde oyun oynamak bu yüzden ısınmayan en azından fazla ısınmayan pc arıyorum. Bni bilgilendirşrseniz sevinirim.
    Şimdiden teşekkür ederm

• Baronefe9 B kullanıcısına yanıt
    Matlab bende kullaniyorum. Sıkıntı yasatmiyor. Gayet hizli aciliyor ve hizli calisiyor. I7 alcaksaniz ben n550 alirdim. Ben i5 y50 kullanicisiyim

• Oyuncu olmadığım için asus almam daha doğru değil mi ? teşekkür ederim.

• .Kardeş bu pil koruma modu nerde bulunuyor nasıl açılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halitcalıskan

.Kardeş bu pil koruma modu nerde bulunuyor nasıl açılıyor

Ve bu Intel® Rapid Storage Technology yi nerden indirebilirim
  • teşekkürler.ben bu laptop u almıştım gta eflc oyununu geforce ekran kartı çaliştirmadı entegre kart ile açıldı ve oynanmadı.servis ve aldığım yer dağil kimse sorunu çözemedi.steam da olduğu için oyun geforce açmıyor dediler ama diğer steamdaki oyunlarda devreye giriyor ekran kartı.bu sorunu çözebilirsem gidip alıcam laptop'u.başka oyunlardada olmasından korkuyorum bu sorunun.yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.