Şimdi Ara

[SATILDI] LENOVO THİNKPAD X1 CARBON | i7 5600U | 240GB SSD | 8GB | 14'' 1080p | SİM KART (3750TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
6
Favori
5.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihaz ihtiyaç fazlası olduğundan satılıktır. 14'' ekrana ve full hd çözünürlüğe sahip, iş amacıyla üretilmiş bir laptoptur. Tertemiz, sıfır ayarındadır. Microsoft tarafında Orijinal Windows kaydı bulunmaktadır. Herhangi bir Windows yüklendiği zaman otomatik olarak algılayıp ömür boyu full ve en üst sürüme(pro) yükseltir. Bu sayede Windows'a para vermekten veya crack peşinde koşmaktan kurtuluyorsunuz. Sim kart takılabiliyor yani Cellular özelliğine sahiptir. Bataryası mükemmel kondisyondadır. Düşük parlaklıkta 6 saat pil süresini görebiliyor. Normal parlaklık ayarında ise 5 saat civarı pil süresi mevcuttur. Kullanım senaryosuna değişiyor. Orijinal şarj aleti mevcuttur. Tek kusuru ekrandaki belli belirsiz izlerdir. Nasıl oldu bilmiyorum. Kronik bir durum olabileceğini düşünüyorum. Fotoğrafını koydum bakarsınız. Kullanımda hiçbir dezavantaj oluşturmuyor. Dikkatli bakınca ve ekran kapalıyken harici bir ışığı ekrana yansıtınca görülüyor. Alıcısına hayırlı olsun..

Fiyat: 3750 TL SATILDI!!

Detaylı özellikleri için; TIKLAYINIZ!

[SATILDI] LENOVO THİNKPAD X1 CARBON | i7 5600U | 240GB SSD | 8GB | 14'' 1080p | SİM KART (3750TL)[SATILDI] LENOVO THİNKPAD X1 CARBON | i7 5600U | 240GB SSD | 8GB | 14'' 1080p | SİM KART (3750TL)[SATILDI] LENOVO THİNKPAD X1 CARBON | i7 5600U | 240GB SSD | 8GB | 14'' 1080p | SİM KART (3750TL)[SATILDI] LENOVO THİNKPAD X1 CARBON | i7 5600U | 240GB SSD | 8GB | 14'' 1080p | SİM KART (3750TL)[SATILDI] LENOVO THİNKPAD X1 CARBON | i7 5600U | 240GB SSD | 8GB | 14'' 1080p | SİM KART (3750TL)[SATILDI] LENOVO THİNKPAD X1 CARBON | i7 5600U | 240GB SSD | 8GB | 14'' 1080p | SİM KART (3750TL)[SATILDI] LENOVO THİNKPAD X1 CARBON | i7 5600U | 240GB SSD | 8GB | 14'' 1080p | SİM KART (3750TL)[SATILDI] LENOVO THİNKPAD X1 CARBON | i7 5600U | 240GB SSD | 8GB | 14'' 1080p | SİM KART (3750TL) [SATILDI] LENOVO THİNKPAD X1 CARBON | i7 5600U | 240GB SSD | 8GB | 14'' 1080p | SİM KART (3750TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baholi -- 22 Eylül 2020; 17:58:1 >

• pm
  • Takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FT
  • fiyat takip
  • Öncelikle hayırlı satışlar dilerim, aynı cihazı ben de kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim. Asıl yazma sebebim ekrandaki izler, bu izler benim cihazımda da var ve ben de hep merak etmişimdir neden olduğunu, şimdi siz yazınca kronik olabileceği kafama yattı. Ancak dediğiniz gibi kullanıma hiç bir negatif etkisi yok.
  • osmanbjk O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Evet, büyük ihtimalle kronik çünkü aynı model başka cihazlarda da bu izlere denk geldim.
  • Fiyat takip.
  • Fiyat takıp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat son, takip edenlere duyurulur.
  • ekrandakı o izler olmasa talip olabilirim ama yıllarca farklı bir cihazda o izleri görmekten gına geldi, yeni alacagım bir üründede olmasını istemiyorum.. bu arada bu cihazı önerirmisiniz...
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Maalesef bu izler kronik ve x1 carbon'ların tümünde oluyor.

• Cihaz satılmıştır. Hayırlı olsun.

• Baholi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: itidal

Teşekkür ederim :)
    Rica ederim, ben de teşekkür ederim. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.