Şimdi Ara

lenovo vip p1 mi note 4 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lenovo vip p p1 1150 tl note 4 1750 tl hangisini almalıyım sizce

• Çok iyi pil süresi ve orta düzey performans istiyorum dersen P1 yok ben ortanın bir tık üstü pil süresi iyi performans güzel ekran estetik bir telefon istiyorum dersen Note 4. Benim tercihim Note 4 olurdu.
  • Note 4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • p1
    Note 4 eski ve bataryası p1 in yanında esamesi okunmaz. Ayrıca tasarım olarak da öyle güzel bir telefon diyemem note 4 için plastik bişe işte.
  • eski olsa ne olacak sıfır alacaksın çoğu telefondan daha iyi.

note 4 note 5 aynı paneli kullanıyor zaten.
  • Note 4
  • peki arkadaşlar bu note 4 ün şebeke çekmeme sorunu çözüldü mü yoksa halen devam ediyor mu kararımı ona göre vereceğim bilen ya da kullanan var mı acaba
  • bence p1 ..gerek parmak ızı sensoru gerek metal kasası gerek bataryası ve donanım gucu olsun gerek guncel model olsun hep onemlı avantajlar ve bunları guzel fıyata verıyor ayrıca arayuzu sony gıbı hafıf ve sade gereksız ıvır zıvır seyler yok telefonu kasmıyor samsung gıbı,fp olarakta bakınca vıbep1 gercekten daha alınası bır telefon bana göre.note5 olsa belkı arada kalınıp dusunebılır ama note4 ıle kıyaslayınca p1tabiki.
  • Lenovo P1 Pil dışında başka artısı varmı. LG G4 le kıyaslarsak ne dersiniz.
  • lenovo vibe p1 batarya metal tasarım ve parmakizi okuma
    lg g4 performans ekran ve kamera öne çıkan özellikleri
  • Lg g4 bootlop mu ne açılış ekran problemi var diyorlar ondan cesaret edemiyorum yoksa 1200 e iyi tel son serılerde düzeltmişler midir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet Öz -- 18 Nisan 2016; 16:12:19 >
  • Batarya ve yeterli performans diyorsan zenfone max.

• İkisi de üzmez ama ben olsam not 4 alırdım

• Bende bu iki cihaz arasinda kaldim su an T50 kullaniyorum ve cihaz genek olarak tost makinesinden bir tık daha iyi durumda. Saka bir yana P1 in fiyati cok cazip fakat kamerasi tatmin etmedi, note 4 ise neredeyse hic olumsuz yani yok gibi fiyati haric tabi cok kararsizim 500 tl fark var :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 4 kullanıyorum. Mükemmel bir cihaz. Bundan sonra note serisi kullanırım hep zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.